Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Wspaniale <3 Niech będą szczęśliwe.

Wczoraj miałam zapytanie na olx z W-wy czy koteczki (Ari i Kokosz) są nadal do adopcji, bo pani chce je adoptować w dwupaku. Ciekawe czy dzwoniła?

Nie, nikt nie dzwonił z Warszawy, może dzisiaj zadzwonią. Kotki mają wstępnie zarezerwowany dom w Krakowie, ale jakby ten w Warszawie okazał się lepszy, to z Krakowa zrezygnujemy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Madie napisał:

Trzymaj kciuki za powodzenie wszystkich adopcji :)

Mam

aktualnie 4 koty do wydania ( w tym Kulkę) a telefony albo nie dzwonią albo jak dzwonią to są poniżej krytyki...

 

jesli Kulka szybko nie znajdzie domu to zostanie z nami. 

No tak,wiele telefonów odrzucamy,bo nie takich domów szukamy dla kotków,czasmi totalne porażki

Link to comment
Share on other sites

Nasza Muszelka ma się dobrze - nie jest super pieszczochem, ale już sama podchodzi na głaskanie, choć nie zawsze, jak to kot :) Kupy się unormowały, bo były trochę za luźne, ale to moja wina - za dużo jedzonka jej dawałam, i suche, i saszetki, i mięso wołowe, i kurczak... 

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, malagos napisał:

Nasza Muszelka ma się dobrze - nie jest super pieszczochem, ale już sama podchodzi na głaskanie, choć nie zawsze, jak to kot :) Kupy się unormowały, bo były trochę za luźne, ale to moja wina - za dużo jedzonka jej dawałam, i suche, i saszetki, i mięso wołowe, i kurczak... 

Malagos....:):)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2020 o 14:00, Murka napisał:

Wczoraj byłam z ferajną u weta na szczepieniu. Aurora miała robione USG, ale ciąży nie widać, więc wet zaszczepił także i ją.  Koszt szczepień i USG 150 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f88a4c4c7e6a0fd2

 

Mgiełce się poprawiły oczka, już nie ma trzeciej powieki:) 

To 150 zł za szczepienie i usg biorę na siebie, ale przelew po 5 XI.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tutaj w moim pierwszym poście gdzieś w połowie 1 strony będę prowadziła post rozliczeniowy kociaków w Hoteliku u Murki, najłatwiej tam trafić.

Murko- nie wiem czy przeoczyłam, ale jest wpis o 15zł+5 zł za odrobaczanie i Fiprex dla pierwszych 2 kociaków, a ile za pozostałą trójkę ?

 

Link to comment
Share on other sites

Sue mogłaby buro białego kociaka z lecznicy (brat Kulki i Klementynki-Lilki) wziąć do siebie na DT, nie trzeba by dalej płacić w lecznicy, ale potrzebny transport.

Mama Doktor z Izbicy mogłaby kociaka przywieżć rano do Zamościa, potrzebny transport z  Zamościa do Szczebrzeszyna.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Baltimoore napisał:

Rozliczenie z IZBICY na dzień 1.11.2020r  ŁĄCZNIE  1720 zł

1050 zł pozostało jeszcze do zapłaty na dzień 18.10.2020

 4 koty 19.10 do 1.11. 2020 = 4x140 zł= 560 zł

1 kot 19.10-29.10 2020 = 110 zł

ŁĄCZNIE  1720 zł

Ile kotów zostało?

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Baltimoore napisał:

Rozliczenie z IZBICY na dzień 1.11.2020r  ŁĄCZNIE  1720 zł

1050 zł pozostało jeszcze do zapłaty na dzień 18.10.2020

 4 koty 19.10 do 1.11. 2020 = 4x140 zł= 560 zł

1 kot 19.10-29.10 2020 = 110 zł

ŁĄCZNIE  1720 zł

7 godzin temu, Baltimoore napisał:

 

Murko- nie wiem czy przeoczyłam, ale jest wpis o 15zł+5 zł zaodrobaczanie i Fiprex dla pierwszych 2 kociaków, a ile za pozostałą trójkę ?

 

Dnia 29.10.2020 o 14:00, Murka napisał:

Wczoraj byłam z ferajną u weta na szczepieniu. Aurora miała robione USG, ale ciąży nie widać, więc wet zaszczepił także i ją.  Koszt szczepień i USG 150 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f88a4c4c7e6a0fd2

 

 

Helli przekazała do Murki 250 zł dla tej piątki.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Baltimoore napisał:

Biała kicia już bryka w nowym domu i zaprzyjaźnia się ostrożnie z koleżanką.

Wszystko poszło dobrze :))

Też dzwoniłam po informacje z nowego domu. Koteczka momentalnie zaaklimatyzowała się w nowych warunkach, je, korzysta oczywiście z kuwety, jest dwa razy większa od swojej koleżanki. To bardzo dobry dom :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bakusiowa napisał:

Baltimoore, podobno ktoś się interesował Rumcajsem?

Dlaczego podobno?

Był telefon, opowiadałam o wszystkim Dorze, teraz potrzebna wizyta PA.

Tylko Rumcajs to nie jest buro-biały z Izbicy tylko jednooki, z interwencji, ten któremu trzeba było czyścić chirurgicznie oczodół aż do kości po wygnitym dosłownie oku i który nadal potrzebuje leczenia, bo stan zapalny nie ustąpił całkiem.

Link to comment
Share on other sites

Biało burego z lecznicy ja ogłaszam jako Fredka, a Dora nie wiem pod jakim imieniem.

Roboczo Sue nazwała go Fredzio, w Izbicy jest od 16 lipca !!!!!

Bardzo prosi o dom, taki fajny kociak.

 

Jeszcze raz podziękuję Madie, że z TZtem zaopiekowali się z jego siostrą Kulką, nawet z opcją DS, choć na razie staramy się znależć jej dom również :)))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Biało burego z lecznicy ja ogłaszam jako Fredka, a Dora nie wiem pod jakim imieniem.

Roboczo Sue nazwała go Fredzio, w Izbicy jest od 16 lipca !!!!!

Bardzo prosi o dom, taki fajny kociak.

 

Jeszcze raz podziękuję Madie, że z TZtem zaopiekowali się z jego siostrą Kulką, nawet z opcją DS, choć na razie staramy się znależć jej dom również :)))

Dora ogłasza Fredka/Fredzia jako Merlina, z moim nr telefonu. Tylko że o niego zupełnie nikt nie pyta :( Teraz na pierwszym miejscu jest Maczek (białe maleństwo z rudym ogonkiem), telefonów dużo, ale nic z nich nie wynika :(

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, bakusiowa napisał:

Baltimoore, podobno ktoś się interesował Rumcajsem?

 

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Dlaczego podobno?

Był telefon, opowiadałam o wszystkim Dorze, teraz potrzebna wizyta PA.

Tylko Rumcajs to nie jest buro-biały z Izbicy tylko jednooki, z interwencji, ten któremu trzeba było czyścić chirurgicznie oczodół aż do kości po wygnitym dosłownie oku i który nadal potrzebuje leczenia, bo stan zapalny nie ustąpił całkiem.

Rumcajs jest biało-rudy. Dopytuję dlatego, że dzisiaj wyróżniałam ogłoszenia i muszę wiedzieć  dokładnie jak jest. Gdzie jest potrzebna wizyta?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2020 o 10:06, Baltimoore napisał:

Tutaj w moim pierwszym poście gdzieś w połowie 1 strony będę prowadziła post rozliczeniowy kociaków w Hoteliku u Murki, najłatwiej tam trafić.

Murko- nie wiem czy przeoczyłam, ale jest wpis o 15zł+5 zł za odrobaczanie i Fiprex dla pierwszych 2 kociaków, a ile za pozostałą trójkę ?

 

Za odrobaczenie trójki 42,50 zł (to razem z książeczkami) + 10 zł Fiprex.

Do kosztów trzeba też doliczyć transport trójki ze Szczebrzeszyna do Janowa Lub. (wet) i do hotelu: 74 zł oraz ostatni przejazd do lecznicy na szczepienie i usg: 16 zł.

 

Mam trochę nowych fotek i filmik:) może dziś uda mi się wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...