Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

19 godzin temu, Tianku napisał:

A sa jakies fundacje w okolicy od kotow? W Rzeszowie jest jakas findacja Felinus moze by udostepnili apel o dom dla Muszelki?

Dora jak ja Cie podziwiam! Ja to chyba zeświruje przez te koty:( pisalam Wam ze bede probować łapać kotke po tym jak klatka sie nie zamknela kolejne próby nic nie dawaly nie weszła już ani razu nie była zainteresowana jedzeniem :(  

juz dalam sobie spokoj mówie trudno:( ale teraz wyprowadziła dwa małe kotki nie wiem ile maja ale ok 5 tyg :( chyba jeszcze same nie jedza kocica przez kratke dawala mi sie głaskać ale pojechałam z kontenerkiem i nie da sie złapać:( małego jednego złapałam ale musiałam wypuścić bo jak nie umie sam jeść to go nie zabiore :( płakać mi sie chce z tej bezsilności :(

Dora przydałaby Ci se budka styropianowa? Bede chyba robic bo musze im coś skombinować żeby miały schronienie :(  to zrobie też dla Ciebie

Bardzo Ci dziękuję za życzliwość:)

Wszystko zaczęło się od miłości do koni,do dzisiaj mi to zostało,koniom pomóc nie mogę:(

ale jeśli ktos może/oprócz Isabel/ wesprzec  fundację Centaurus byłabym wdzięczna

oni pomagają koniom i kocham ich za to

co do kotów,to kocia tragedia jest w całej Polsce,a przede wszystkim na wsiach

w Lublinie jest tylko jedna funacja Kasi Drelich,ale to przekocona fundacja:(

jedna jedyna na całą lubelszczyzne

do zabrania mam 4 kotki 5 mioesięczne dzikuski,mame na sterylkę

4 "śmietnikowe" maluchy ok 1,5 miesięczne i ich mama,jeden jej z poprzedniego miotu

potrzebuję profesjonalnego łapaka i taki muszę zdobyć

do zwykłego,który mam kotka nie wejdzie

nie ma takiej opcji

to są linki do profesjonalnego łapaka,i jest nadzieja,że do takiego dziki kot wejdzie

 
 

 nie dam rady co roku zabierać od niej trzech miotów czyli ok.12 maluchów

Ty tez musisz taki łapak mieć,może mogłabyś pożyczxyć od jakaś fundacji

bo ta kotka również bedzie rodziła ,co rok tyle samo maluchów do zabrania,albo czeka ich śmierć

muszę dla Muszelki znależć dom,inaczej tez czeka ją śmierć

więcej problemów i kłopotów:( niż radości ze znalezienia domu kotkowi

budki nie są mi potrzebne,działka na której stawiałam te budki została kupiona,gośc zapowiedział mi,że nie może tam byc juz kotów

będzie budował coś tam......i koty tam nie mogą być

jest tam Felek i dzikusek,którego karmię ok. 8lat

Felek może sobie poradzi,to kot z charakterkiem,ale ten drugi nauczony tam i tylko tam,tam jedzonko,spanie w budce...i co teraz?

 

Link to comment
Share on other sites

Przekazałam 180zł  z bazarku Poker  Kasi

wiem,że zapłaciła 80zł za 2 odrobaczania 3 kotków i ich mamy,odpchlanie i leczenie kokcydiów

zostało 100zł dla Felka

dwa maluchy z dt  Kasi jadą w natępnym tygodniu do sprawdzonego domu w Krakowie

bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyty:) wypadła dobrze

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2020 o 08:33, DORA1020 napisał:

kolejna faktura  str.650---139zł

i kolejna na tej stronie---139zł

Dług :585zł

Z mojego ostatniego bazarku  88zł

Dług za karmę zmniejszył się do kwoty 497zł

I zapraszam na kolejny bazarek............

Plus kolejna faktura 139zł

Razem dług wynosi:636zł:(

na bazarku wiele nie zarobiłam:(

Link to comment
Share on other sites

Kochani to znowu ja zaśmiece wątek... Walnijcie mnie wirtualnie w łeb.. mam pewność że kotki same jedzą bo zawiozłam kocicy karme i jej nie bylo za to malesię dorwałyi pałaszowały..

Musze je same zabrać poki nie zdziczaly bo plan złapania ich razem z kocica nie wypalił...i mam jakies glupie opory ze kocicy je kradne i ona bedzie ich szukać :(:( 

a jak ona ich karmi to dla jej zdrowia to nie bedzie problemu?

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tianku napisał:

Kochani to znowu ja zaśmiece wątek... Walnijcie mnie wirtualnie w łeb.. mam pewność że kotki same jedzą bo zawiozłam kocicy karme i jej nie bylo za to malesię dorwałyi pałaszowały..

Musze je same zabrać poki nie zdziczaly bo plan złapania ich razem z kocica nie wypalił...i mam jakies glupie opory ze kocicy je kradne i ona bedzie ich szukać :(:( 

a jak ona ich karmi to dla jej zdrowia to nie bedzie problemu?

Jeśli małe same jedzą zabieraj,bo im będą starsze tym będzie trudniej

nad mamą pomyślisz pózniej

 

ja mam zaplanowane łapanie w sobotę,też się stresuje czy wypali,czy wejda do łapaka

cztery maluszki,trikolorka,rudasek,rudy z białymi skarpetkami i biały w czarne łatki

widziałam wszystkie,ale jak na razie przychodzi tylko rudy z białymi skarpetkami

a jedzą za dziesięciu......karmie trzy razy dziennie

jest jeszcze buro biały z poprzedniego miotu,on zawsze głodny.....ile by mu nie dać,zawsze wrzeszczy..jeść

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2020 o 09:03, DORA1020 napisał:

Z bazarku Livki mam 100zł.Bardzo dziękuję:)

Dług zmniejszony;536zł

Bardzo dziękuję buuenos za wpłate dla bezdomniaków 217zł:)

W związku z czym dług zmniejszył sie do kwoty 319zł

 

Z  bazarku jola&tina---50zł,bardzo dziękuję:_)

i z mojego ostaniego bazarku  72zł

W chwili obecnej dług wynosi:197zł

Link to comment
Share on other sites

Kochani prosze doradzcie ... :( Zlapalam te kotki dwa dni temu same juz wcinaly karme a nawet myszki .. kocicy nie udalo mi sie zlapac :(( pojechalam dac jej lepsza karme i wydaje mi sie ze ona ma takie nabrzmiale cycuszki od mleka :( pewnie to normalne no bo nie karmi a:( ale  boje sie zeby sie cos jej nie stalo :( nie dam rady jej teraz zlapac na szybko :( moze cos doustnie mozna podac do karmy na zatrzymanie laktacji:( 

Edit..

juz wiem udalo mi sie skontaktowac z lekarka mojego psa j jutro podjade po taki syrop na zatrzymanie laktacji ufff  ...mam nadzieje ze pomoze 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tianku napisał:

Kochani prosze doradzcie ... :( Zlapalam te kotki dwa dni temu same juz wcinaly karme a nawet myszki .. kocicy nie udalo mi sie zlapac :(( pojechalam dac jej lepsza karme i wydaje mi sie ze ona ma takie nabrzmiale cycuszki od mleka :( pewnie to normalne no bo nie karmi a:( ale  boje sie zeby sie cos jej nie stalo :( nie dam rady jej teraz zlapac na szybko :( moze cos doustnie mozna podac do karmy na zatrzymanie laktacji:( 

Edit..

juz wiem udalo mi sie skontaktowac z lekarka mojego psa j jutro podjade po taki syrop na zatrzymanie laktacji ufff  ...mam nadzieje ze pomoze 

 

 

 

Cieszę się,że złapałaś maluszki,są małe,nie zostaną dzikuskami

a kicię złapiesz w taki łapak,o którym pisałam

sama  muszę Biankę złapać w taki łapak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...