Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Kroi się domek dla Nero,niestety w Katowicach,wydaje mi się,że fajny,dom z ogrodem...i  noclegiem  psiaka w domu,pani nie wyobraża sobie inaczej,nie przeszkadza jej,że Nero troszeczkę utyka na łapkę

nie wiem co robić

Nero jest na łańcuchu

chciałam umieścić go na miesiąc u Murki,ale nie ma miejsca

to szansa dla niego,ale ta odległość,skąd wziąć kasę na transport?

Naprawdę nie wiem co robić......

 

Nero

bee0f611687287ad318a662836fe769c.png

Link to comment
Share on other sites

Trzeba coś wymyślić. Szansa może się nie powtórzyć. Dołożę się do transportu.

A jak chętna  widzi jego transport?

Jest jakiś pan Maciek z Katowic , który woził psy  do Murki na zlecenie Bogusik. Z tego co czytałam , to trzeba działać szybko , bo niedługo idzie na urlop.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwonię do tej pani,miałam się dowiedzieć jak Nero do dzieci,w domu są dzieci  5 i 8 lat

kobieta,u której jest psiak mówi,że wszystko ok do dzieci

jeśli pani zdecyduje się na adopcję powiem o transporcie i wizycie przedadopcyjnej,i poproszę o adres

chciałabym,żeby to było to, ale pytań o Nero miałam kilka,nie to co starszy Fabio

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.07.2020 o 17:29, jola&tina napisał:

Na konto DORA1020 poleciało 200 zł z bazarku Kamili Proc.
Bardzo proszę o potwierdzenie tutaj jak dolecą :)

Sa pieniążki na koncie.Bardzo dziękuję:)

Rozliczenie zrobię wkrótce,na razie głowę mam zaprzątniętą Nero  i łapaniem dzikuska śmietnikowego

może dzisiaj się uda,próbowałyśmy w poprzednich latach wiele razy,nie udało się:( może dzisiaj...kotka w ciąży:(  kolejnej:(

Bardzo dziękuję jola&tina i kamili za bazarek dla szczebrzeszyniaków:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Sa pieniążki na koncie.Bardzo dziękuję:)

Rozliczenie zrobię wkrótce,na razie głowę mam zaprzątniętą Nero  i łapaniem dzikuska śmietnikowego

może dzisiaj się uda,próbowałyśmy w poprzednich latach wiele razy,nie udało się:( może dzisiaj...kotka w ciąży:(  kolejnej:(

Bardzo dziękuję jola&tina i kamili za bazarek dla szczebrzeszyniaków:)

cieszymy sie

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam,pani wyraziła zgodę na wizytę przedadopcyjną,porozmawia jeszcze z mężem i podejmą ostateczxną decyzję,wtedy poda adres i będę szukała kogoś do zrobienia wizyty

natomiast nie udało się złapać na sterylkę dzikuski śmietnikowej Bianki:(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj została wysterylizowana jedna kotka z tych ośmiu o których było wyżej, na koszt gminy. Jedna mniej. Z jedną nie zdążyłyśmy niestety, urodziła :( Teraz trzeba chyba odczekać przynajmniej dwa miesiące. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mój psi podopieczny znalazł domek, więc będę organizować transport na trasie Krasnystaw -> Wrocław. To kawał drogi, nie wykluczam transportu łączonego, czyli Krasnystaw -> Łódź -> Wrocław. Czy nikt nie potrzebuje transportu na tej trasie?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, sue napisał:

Dzisiaj została wysterylizowana jedna kotka z tych ośmiu o których było wyżej, na koszt gminy. Jedna mniej. Z jedną nie zdążyłyśmy niestety, urodziła :( Teraz trzeba chyba odczekać przynajmniej dwa miesiące. 

Dobrze, że chociaż jedna została wykastrowana na koszt gminy. Ale ta co urodziła... ojej :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2020 o 07:57, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że chociaż jedna została wykastrowana na koszt gminy. Ale ta co urodziła... ojej :(

Ta z którą się udało miałaby aż 7 kociaków, bo była już w ciąży też. Także wielkie uff... 

Link to comment
Share on other sites

Pisalam tu Wam kiedys o pewnek kotce ktorej chce pomoc otoz kotkow nie miala jednak jeszcze a teraz chodzi z brzuchem :( jak zlapac kota bez klatki ? W jakas siatke czy karton?  Ona jak idzie karmicielka to placze sie jej pod nogami ale jest bardzo ostrozna  jak sie ktos schyli to ucieka.. ta pani jej nie zlapie bo ona starsza taka ... Mysle ze jak ona pojdzie karmic to przy niej jakos trzeba lapac tylko jak :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2020 o 07:56, Tyś(ka) napisał:

Mój psi podopieczny znalazł domek, więc będę organizować transport na trasie Krasnystaw -> Wrocław. To kawał drogi, nie wykluczam transportu łączonego, czyli Krasnystaw -> Łódź -> Wrocław. Czy nikt nie potrzebuje transportu na tej trasie?

A trasa Krasnystaw - Szczebrzeszyn - Katowice- Wrocław wchodzi w grę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...