Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

13 minut temu, Ingrid44 napisał:

Przecudne slodziaki. 

Te koteczki są takie zżyte ze sobą, po każdym jedzeniu się myją tak jak widać, fajnie byłoby znaleźć im dom razem. Nie wiem czy da się wstawić filmik na olx, ale może spróbuję zrobić zdjęcie jak są blisko siebie. 

Kocurki, Kajko i Kokosz, niestety robią nieładne kupy, Kajko dzisiaj miał kiepski apetyt, ale poza tym dokazują zupełnie normalnie. Obstawiam jakieś pierwotniaki czy inne g@wno, niestety moja wetka na urlopie i trochę lipa. Jutro o ile nie będzie poprawy trzeba będzie skoczyć do innej lecznicy

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, sue napisał:

Te koteczki są takie zżyte ze sobą, po każdym jedzeniu się myją tak jak widać, fajnie byłoby znaleźć im dom razem. Nie wiem czy da się wstawić filmik na olx, ale może spróbuję zrobić zdjęcie jak są blisko siebie. 

Kocurki, Kajko i Kokosz, niestety robią nieładne kupy, Kajko dzisiaj miał kiepski apetyt, ale poza tym dokazują zupełnie normalnie. Obstawiam jakieś pierwotniaki czy inne g@wno, niestety moja wetka na urlopie i trochę lipa. Jutro o ile nie będzie poprawy trzeba będzie skoczyć do innej lecznicy

Tylko czym skoczyć:( mamy problemy z transportem,przydałoby się jakieś auto,bo naprawdę czasami nie ma czym

Link to comment
Share on other sites

4be05c2d13347cc7c394812be7b70ff7.png

Ta bura koteczka (niżej, to wyżej to jej dziecko) musi zostać wysterylizowana. Biedna rodzi co roku i obecnie ma 3-4 kociaki, którym być może trzeba będzie szukać domu. Mieszka w pobliżu budynku i jest dokarmiana, ale bez zabiegu to nie ma sensu. Weterynarz zgodził się zrobić zabieg za 100 zł. Chyba założę bazarek cegiełkowy. Rzecz jest pilna aczkolwiek nie gardłowa, bo kotka jeszcze karmi obecne kociaki. 

Kocurek ze zdjęcia powyżej jest do adopcji, tu sam:

9bb7f0d77bfa56e098ea3a43ba929dba.png

Ładny jest, ale trochę nieufny, wymagałby czasu...

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, sue napisał:

4be05c2d13347cc7c394812be7b70ff7.png

Ta bura koteczka (niżej, to wyżej to jej dziecko) musi zostać wysterylizowana. Biedna rodzi co roku i obecnie ma 3-4 kociaki, którym być może trzeba będzie szukać domu. Mieszka w pobliżu budynku i jest dokarmiana, ale bez zabiegu to nie ma sensu. Weterynarz zgodził się zrobić zabieg za 100 zł. Chyba założę bazarek cegiełkowy. Rzecz jest pilna aczkolwiek nie gardłowa, bo kotka jeszcze karmi obecne kociaki. 

 

100 zł to nie jest wygórowana cena. Może zrobimy składkę na sterylizację. 

Ja daję 30 zł.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Co do linku to wiem, że można normalnie wstawić, myślałam jedynie że może niedawno wymyślili funkcję na odtwarzanie filmu:)

 

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

100 zł to nie jest wygórowana cena. Może zrobimy składkę na sterylizację. 

Ja daję 30 zł.

Dziękujemy :)) 

O piękne Sreberko miałam już wczoraj dwa zapytania, ale jeszcze nic z tego nie wynikło. 

Link to comment
Share on other sites

Mamy kotkę z kociakami, na razie dwoma, może będzie jeszcze jeden. Koteczka przyjechała w strasznym stanie, małe zresztą też. Kotka jest miła i mruczy przy głaskaniu, maluchy dzikie i nie chcą podejść. Brytyjkowate takie, puchate, szary i ciemniejszy, powinny w mig znaleźć domek jeśli się oczywiście oswoją. 

97a169d966de722445559959c37c6e7f.png

b088836b801cf808847be138f5da6943.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...