Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

 

Zrobiłam wczoraj niemal 1000 km (miałaś racje Dora) , było bardzo trudno, ale koty są już zabezpieczone i dodatkowo udało mi się wynegocjować zabranie innego kota w złym stanie ogólnym, z zapadniętą zropiałą gałką  oczną.

Koty wychudzone, szczególnie ten trzeci, ropne stany zapalne oczu,  u 2 kotów pewnie trzeba usuwać po 1 gałce ocznej, pchły w mega ilości, zapalenie skóry, tasiemiec i inne, świerzbowiec uszny z zapaleniem uszu.... Pierwsze  kroki do weta najbliżej jak się dało.

Koszty (oprócz benzyny) - wet 319 zł/3 koty, karma na początek/3 koty 304 zł, leki i inne wstępne wydatki 98 zł.

Więcej szczegółów dla dobra sytuacji nie napiszę publicznie, ale chętnie udzielę wszelkich informacji na PW lub telefonicznie.

Apeluję też o pomoc z kosztami i organizacją leczenia okulistycznego dla 3 kotów.

Zrobię bazarek cegiełkowy. Będą zdjęcia kotów?

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Isabel napisał:

BALTIMOORE - WIELKI SZACUN I PODZIĘKOWANIA !!!  Gdyby nie ta akcja i Twoje na maxa zaangażowanie, w tym ogromny wkład finansowy, te kotki czekałby marny los.

Dołączam się. Że też te biedne koty tak źle trafiły. 

Link to comment
Share on other sites

Muszę poinformować, że kociczki które są u mojej koleżanki mają nadprogramową (ego) koleżankę (kolegę) która (który) nie wiadomo skąd znalazł się na posesji. Wprawdzie nie wchodzi do domu ale jest stale. Czeka na jedzenie i nigdzie się nie rusza.  

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Straszne co ludzie potrafią robić.

Baltimoore, jesteś niezwykle dzielna i odważna. Koszty jakie poniosłaś są ogromne.

Mam z 2 bazarków , które robiłam na ogłoszenia, 145 zł . Może je przeznaczyć na koty , jeżeli DORA się zgodzi.

Dziękuję Poker, byłam raczej straszliwie zdesperowana, a w sytuacjach skrajnie trudnych nie panikuję tylko zachowuję spokój i staram się maksymalnie rozwiązać problem.

Co do pieniędzy z bazarku- jeśli były przeznaczone dla Szczebrzeszyniaków to może niech już tak zostanie, one też potrzebują pomocy.

Podobno chęć ratowania tych 3 kotów i pomocy dla nich wyrażały dziewczyny z Zamościa, poruszone tą historią. Może się odezwą.

Jeszcze spróbujemy się zwrócić do jakiś fundacji, ale wszystkie są przeciążone swoimi podopiecznymi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Muszę poinformować, że kociczki które są u mojej koleżanki mają nadprogramową (ego) koleżankę (kolegę) która (który) nie wiadomo skąd znalazł się na posesji. Wprawdzie nie wchodzi do domu ale jest stale. Czeka na jedzenie i nigdzie się nie rusza.  

Może koleżanka będzie mogła sobie pozwolić na trzeciego kota?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2020 o 08:30, DORA1020 napisał:

Dziękuję sue mza wstawienie kolejnej  faktury:)

Dług na dzisiaj wynosi:638zł :(

Dlatego zwracam się o pomoc w spłaceniu tej kwoty.

Dług narasta od kilku miesięcy:( Sama tego nie udzwigne.Karmie w sumie 10 kotów.

 

 

Wpłaty  na konto,na spłacenie długu za karmę:

Isabel---30zł

sharka----100zł

Olena84---77zł  /z bazarku

z mojego ostatniego bazarku---105zł

Pozostało zadłużenie 326zł

Serdecznie dziękuję za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

I filmik :)

 

Za oknem jest podrzucona kotka - nie wchodzi do domu. Ale cały czas jest. Jak widać - rozrywkowa. Jest już po sterylizacji, ale nadal boi się ludzi. Nawet nie pytałam jakim cudem udało im się złapać ją na zabieg. A tak w ogóle to musi być wybitną szczęściarą skoro udało jej się przeżyć po przerzuceniu przez płot - na posesji biegają dwa psy. Dość duże. Jedna to wilczur, druga - spory wielorasowiec. No, ale jak widać - kotka nie przejmuje się nimi. A  Kika i Lila mają ciekawy obiekt do obserwacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...