Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Mogę napisać na grupie na fb.

Znalazłam takie ogłoszenie na fb, pomyślałam o Kajtusiu, ale może jakiś inny podopieczny się załapie.
" W piątek rano wyjeżdżam do Wrocławia z Lublina. Mogę zabrać jakiegoś zwierzaka, który potrzebuje transportu- byle zdrowe (nie zarażające), w transporterze/klatce i psy max średniej wielkości, bo w aucie sporo miejsca zajmują klatki z moimi psami. Mam też jedno miejsce dla pasażera. To samo w niedziele wieczorem na trasie Wrocław-Lublin. "

Kaja B.

Niestety, moja doba ostatnio zbyt krótka, by śledzić dogomanię, będę najwcześniej w weekend na dogo, więc kontaktujcie się ze mną najlepiej telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

Cała rodzinka z chlewu szczęśliwie dojechała do Warszawy. Z maluszki są bardzo zarobaczone, robale wyłażą z nich same. Dostają małe dawki leków na odrobaczenie. Są przekochane. Gorzej z mamusią. Ze sromu cieknie jej ropa :( Istnieje podejrzenie o ropomacicze. Musi być jak najszybciej wysterylizowane. Nie karmi już swoich dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że zostały uratowane.... chyba pomoc przyszła w ostatniej chwili.
Dodałam ogłoszenie z prośbą o wizytę adopcyjną w Kłodzku w grupie wizyt adopcyjnych, zaginione/znalezione Wrocław, napisałam do paru organizacji... Podałam telefon do Dory. Oby ktoś pomógł.

Link to comment
Share on other sites

Śpieszę z dobrymi wieściami :D

 

Za sprawą akcji ogłoszeniowej Dory wczoraj wieczorem do swoich kochających domków pojechały dwa 10miesięczne kocurki od Ali123- Migdałek  :D i Maczek  :D

Z Maczkiem szczególna radość, bo choć śliczny burasio, to test paskowy wykazał FIV +  :(

A mimo tego Państwo po kilkunastogodzinnej walce serca i rozumu zdecydowali się go adoptować :D :D :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2017 o 13:36, Becia Lublin napisał:

Cała rodzinka z chlewu szczęśliwie dojechała do Warszawy. Z maluszki są bardzo zarobaczone, robale wyłażą z nich same. Dostają małe dawki leków na odrobaczenie. Są przekochane. Gorzej z mamusią. Ze sromu cieknie jej ropa :( Istnieje podejrzenie o ropomacicze. Musi być jak najszybciej wysterylizowane. Nie karmi już swoich dzieci.

Dziekuje Beatko za pomoc:) zaangazowanie:) w sprawe

Widok uratowanej rodzinki to balsam na moje serce.

Niestety na tej wsi znanej z dreczenia zwierzat jest nastepna sunia i 7 szczeniaczkow,rodzina patologiczna

takze nawet na chwile nie mozna odpoczac.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2017 o 13:48, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że zostały uratowane.... chyba pomoc przyszła w ostatniej chwili.
Dodałam ogłoszenie z prośbą o wizytę adopcyjną w Kłodzku w grupie wizyt adopcyjnych, zaginione/znalezione Wrocław, napisałam do paru organizacji... Podałam telefon do Dory. Oby ktoś pomógł.

Dzwonilam do Pani z TOZ-u w Zabkowicach

Podalam namiary,Pani obiecala,ze zrobia wizyte.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Śpieszę z dobrymi wieściami :D

 

Za sprawą akcji ogłoszeniowej Dory wczoraj wieczorem do swoich kochających domków pojechały dwa 10miesięczne kocurki od Ali123- Migdałek  :D i Maczek  :D

Z Maczkiem szczególna radość, bo choć śliczny burasio, to test paskowy wykazał FIV +  :(

A mimo tego Państwo po kilkunastogodzinnej walce serca i rozumu zdecydowali się go adoptować :D :D :D

Dziekuje Baltimoore za znalezienie domkow dla cudnych kociakow:)

Za zorganizowanie transportu,odbieranie telefonow,rozmowy z przyszlymi DS,wszystko trzeba dograc,pracy przy tym niemalo.

Dzieki,ze jestes:):):)

Link to comment
Share on other sites

Ja dołączam do podziękowań dla Baltimoore :) A mam za co dziękować : znalezienie domków dla kilku kotów w ciągu kilkunastu dni, wizyty przedadopcyjne, dziesiątki rozmów telefonicznych w związku z tym, no i jeszcze organizowanie transportu .  Ktoś czuwa chyba nade mną, że los mnie z nią zetknął, bo miałam ostatnio zły okres w życiu, zaczynałam się załamywać, czułam się osamotniona i bezradna w tych swoich działaniach na rzecz zwierząt. I nagle pojawiła się Baltimoore. Dziękuję Ci cioteczko za pomoc !!!!!!!!

Wczoraj m.in. Maczek pojechał do ds w Krakowie dzięki Baltimoore.

20161227_141821_resized.jpg.44ecae5b9529682f4e0c681e848abfea.jpg

Pojechał też Śliwa nazwany obecnie Migdałkiem:

DSCN5058.JPG.5b130021b68503ae5e97b0df24bee23d.JPG

kilka dni wcześniej natomiast Oskar:

DSCN4999.JPG.af82976abd53739a212029b33b59db89.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje sharka za wstawienie faktur:)

dostalam od Ciebie 50zl,bardzo dziekuje:)

20zl zostalo przeznaczone na transport psiej rodzinki,30zl na karme

40zl zaplacilam za transport koteczki do lecznicy,gdzie bedzie sterylizowana i zaszczepiona,i szukamy domku.kicia czarno-biala Balbinka.

Pieniazki na ten cel wzielam z bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...