Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

O 1.11.2016 o 20:38, Tyś(ka) napisał:

 

Cytowania na dogo nie pojme.Ok. Baltimoor kochana dzieki za wszystko! Jestes takim dobrym Aniolem i na forum i w zyciu. 

Bez Ciebie bylby placz i zgrzytanie zebow!

Dzieki ksiezniczko!

 

P.S Moj zainstalowal cos nowego i niestety Twoj adres email ,,zaginal". Jesli mozesz to przeslij prosze.

Link to comment
Share on other sites

Do kotków i pieska od Dory i Krystyny dołączyły dwa moje kocie tymczasy. Wszyscy właśnie są w drodze do Warszawy, wyjechali kilkadziesiąt minut temu z Zamościa.

Maluszki poprzestraszane, gdzie to je zabierają w tę zimną noc... Zawsze mam to samo przy oddawaniu zwierząt, tyle wątpliwości,serce zawsze się kraje...

Ale mam nadzieję,że wszystko będzie OK.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ala123 napisał:

Do kotków i pieska od Dory i Krystyny dołączyły dwa moje kocie tymczasy. Wszyscy właśnie są w drodze do Warszawy, wyjechali kilkadziesiąt minut temu z Zamościa.

Maluszki poprzestraszane, gdzie to je zabierają w tę zimną noc... Zawsze mam to samo przy oddawaniu zwierząt, tyle wątpliwości,serce zawsze się kraje...

Ale mam nadzieję,że wszystko będzie OK.

Niech ich kochają z całych sił w nowych domkach !

Link to comment
Share on other sites

"wesoly autobus"  ze zwierzakami

w sumie pojechalo 8 kociakow i sunia,uratowana przez Krystyne,malenstwo przywiazne do budy w patologii dwukilogramowym lancuchem

ale nie bylo tak wesolo.Bardzo,bardzo ciasno,i zwierzaki zamiast na 8  dotarly do W-wy po 23

do konca czekalam na sms-y,ze dojechaly

ale wszystkie zwierzy juz bezpieczne,transport przygotowywany byl juz od kilku dni, w ostatniej chwili dolaczyla ze swoimi tymczasami ala123

koszt 380zl  + doplata,jeszcze nie wiemy ile

dwa "moje" maluchy z lecznicy pojechaly do dt do W-wy ,do 16 grudnia,pozniej maja obaj w jednym domku swoje miejsce na ziemi

pojechaly dlatego,ze koszty w lecznicy sa ogromne,powinny juz wczesniej pojechac,ale z transportem zawsze sa klpopoty

kocia rodzinka: Misia,jej dzieci: Zefirek,Kminek i Irysek pojechaly na tymczas do Madie

jestem jej ogromnie wdzieczna za pomoc:)

dla kotow szukam juz 3,5 miesiaca domow,ogloszenia wyroznione i nic

zdjecia nie najladniejsze,cudem udalo mi sie zrobic jako takie

to nie bylo dobre miejsce dla kotkow,takze wielkie dzieki dla Madie:) Mimo swoich osobistych problemow postanowila pomoc.

Zreszta nie pierwszy raz pomogla.

Podziekowania z glebi serca:):):)

Link to comment
Share on other sites

Wplaty dla bezdomniakow:

Kasia S--Gdansk/bez nicka/ale z Gdanska znam tylko rudakacha--100zl.Dzieki Kasiu:)

Monika N-diana79---50zl.Bardzo dziekuje:)Dziekuje,ze nadal jestes i trzymasz kciuki za szczebrzeszyniaki:)

sharka---30zl.To juz stala dla bezdomniakow,wplywa co miesiac taka kwota od sharki.Byc moze nie wpisze czasami tej wplaty,ogrom pracy,czasmi zapominam wpisac,ale sharka zawsze pomaga szczebrzeszyniakom.Slicznie dziekuje za ta pomoc:)

Buenos 300zl.Zawsze moge na Ciebie liczyc:) Nigdy nie odmowisz pomocy szczebrzeszyniakom:)Dobrze,ze jestes:)

i Baltimoore:) Kochany Aniele:)

Dziekuje za wsparcie:) nie tylko finansowe.Czasami nie dawalam rady,ale Ty nie pozwolilas mi sie poddac.

Dziekuje za wszystko co robisz dla bezdomnych zwierzakow:)

Baltimoore--200zl

i zakup karmy do dt /nie wiem ile to wynioslo,ale napewno bardzo duzo,10kg suchej,dobrej jakosci karma dla kotkow+ mokra/

Pozniej wpisze kwote.

Dziekuje wszystkim z calego serca za pomoc zwierzakom:) Bez Waszej pomocy niewiele by sie udalo pomagac.

jesli cos pominelam ,prosze mi przypomniec.Pracy w realu mam duzo ,jeszcze musze prowadzic ksiegowosc,czasami moze mi cos umknac,dlatego prosze przypominac.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cytuj

dwa "moje" maluchy z lecznicy pojechaly do dt do W-wy

Twoje, Twoje bez cudzysłowiu.

Ty je uratowałaś i umieściłaś w tej lecznicy, która niestety nawet zniżki dla szczebrzeszyńskich bezdomniaków nie ma.

Potem trzeba będzie podliczenie lecznicy zrobić.

 

Ja też wszystkim współpomagającym z całego serca dziękuję :)

W grupie siła :)

Link to comment
Share on other sites

W grupie siła, to prawda. Raźniej się robi, jak tyle cioteczek widzi się tutaj :). Ostatnio jest jakiś zły czas, przygnębiający, przynajmniej dla mnie... Czuję się osamotniona, wydaje mi się,że już nie dam rady, adopcji prawie nie ma, mam wrażenie,że coraz więcej zwierząt potrzebuje pomocy, i ta bezsilność...

Dobrze,że zgadałyśmy się z Dorą o tym transporcie.

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, malagos napisał:

Ja też mam takie dołki, o moje tymczasiki nikt rozsądny nie pyta :(

Naszego Maniusia, Szczeniaka 5-miesiecznego kobieta chciała na łańcuch, a o 1,5 rocznego pieska to nawet 1 zapytania nie było :(

:( Krystyna teraz uratowala 1,5 roczna sunie,uwiazana na lancuch tez jak miala ok.5 miesiecy,teraz sunia jest w dt,jak bardzo jest szczesliwa brak mi slow do opisania.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, handzia napisał:

Bakusiowa wpłaciła 70 zł na Szczebrzeszyniaki ;) przelewam na Twoje konto Dora :)

Bardzo dziekuje Bakusiowej:) teraz skupiam sie na kupowaniu karmy dla zwierzakow ,robieniu budek ze styropianu dla kotkow,i wyroznione dla kotkow i Kajtusia u Murki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...