Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='ana666']najlepiej wszystkie to chyba juz byśmy nie miały co robić bo kazdy by miał dom:cool3:
A kotka ma tez mieć domek, w Poznaniu, pani ma nas odwiedzić w przyszłym tygodniu:)[/QUOTE]

to super, ja mam rude suczki ...
koteczki uwielbiam szare :evil_lol: i właśnie mam trzy do adopcji, te z naszej budowy.
Ogłaszam, ale jakoś nie mają szczęścia. Zamierzam na weekend zabrać je do domu i poodwiedzać znajomych
[URL=http://s695.photobucket.com/user/Lucyna_2009/media/1koteczka1.jpg.html][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/1koteczka1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Śliczne Lucyna te twoje kotki tez, nie wiem od czego to zalezy ze nie raz jest dom od razu a nie raz kociaki czekaja bardzo długo, a najgorzej jak wyrastają i wiadomo ze im większe tym mniej "adopcyjne". Panna Migotka(szara kotka)jest taka przytulasna, taka przyjacielska, mój chłopak cały czas namawia mnie zeby została na stąłe, mówi ze jak ja wydam to on sie nie odzywa do mnie:roll:

Link to comment
Share on other sites

To może ją zostaw ... :loveu:
Ja mam od rana dwie koteczki w łazience (są tam drzwi balkonowe, a więc nie mają źle)
Bardzo się martwię, bo moja ulubienica, trzecia koteczka nie zjawiła się i nie wiem czy nie stała jej się krzywda :-(, to ta ze zdjęcia. Panowie budowlańcy wypatrują jej cały czas

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę 02.czerwca.2013 w okolicach ulic Króla Zygmunta / Żeromskiego w [B]Tomaszowie Lubelskim[/B] zaginęła biało- szara kotka o imieniu MIŁKA. Teraz może być wszędzie!
Na szyi ma odblaskową obróżkę z adresem i numerem telefonu, przy obróżce dzwoneczek.
Kotka ma rok, jest wysterylizowana, ma szaro-białe futerko w lekkie prążki.
Łapy i brzuch ma głównie białe, na grzbiecie i po bokach tułowia szare prążkowane futro.
Ma charakterystyczny nosek: różowo-czarny.
Osoby które widziały kota/mogą wiedzieć co się z nim stało prosimy o kontakt pod podany nr kontaktowy: 797 672 076

Dla znalazcy przewidziana nagroda 200zł.

[IMG]http://img07.tablica.pl/images_tablicapl/80952549_1_1000x700_zaginela-kotka-zaginal-kot-tomaszow-lubelski-tomaszow-lubelski_rev002.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W polowie lipca zaginela czarna 7-letnia, dlugowlosa kotka. Bardzo prosimy o kontakt wszystkich, ktorzy ja widzieli, wszyscy domownicy bardzo za nia tesknią. Ostatnio widziano ja w okolicach [B]Cichobórza,[/B] mozliwe że kotka przemieszcza się w kierunku centrum kraju.
Kontakt: [B]605 048 363

[IMG]http://img17.tablica.pl/images_tablicapl/101242477_1_644x461_zaginela-kotka-czarna-dlugowlosa-w-okolicach-hrubieszowa-tomaszow-lubelski.jpg[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Co do Psotki
niestety nie mam juz skad pozyczac pieniedzy na ratowanie zwierzat
nie mam na weta i transport do weta,przykro m i
tu na str 195 napisalam

---------------------------------------
[INDENT]Napisalam pw do any,ze mam dylemat co robic?
Bo z jednej strony dobrze by bylo,zeby kotki pojechaly jak najszybciej,ale nie wiem kto by je zawiozl do Lublina /moze zgodzilaby sie Kudlataja,ale napewno nie wiem/ to po pierwsze
po drugie koszty,do Lublina 80zl,pozniej ana przyjechalaby do W-wy po nia pociagiem,to kolejny koszt za bilet 60zl/razem 140zl
musze jeszcze wyposazyc kotke w karme sucha i mokra
to dla mnie duzy wydatek,tymbardziej,ze niedawno wydalam duzo pieniedzy na leczenie tri i transport jej do DS
a teraz mam na tymczasie kolejna sunie,koszt 150zl i dlugi do splacenia jak widac
i atk mysle co robic?
poniewaz szykuje sie transport bezposrednio do Poznania,ma jechac sunia ze Skierbieszowa
to pojechalyby kotki
tylko kiedy ten transport bedzie?Dziewczyny zbieraja kase na transport,ale kiedy on bedzie?
Moze za 2-3 dni? A moze dluzej?
Czekac? Co robic?
-------------------------------------------------------------------------------------
i tak jest,pozyczylam na leczenie i transport trikolorki
pozniej na transport i karme dla 2 maluchow ,ktore pojechaly do any
teraz musze zaplacic za tymczas Psotki
nie mam juz skad pozyczac pieniedzy:([/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...