Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Zegnaj Musiu[*]:( byłaś taka dobrą i kochaną koteczką.

Niestety za długo na działce:( Karmiłam,leczyłam,ale ona potrzebowała domu.

Agat trafnie to ujełaś. To bardzo boli,bardzo.

Malagos jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc Musi,że miała ciepełko,że była przez Was kochana,czuła się u Was bardzo dobrze,była mądrą kicią.Szkoda tylko,ze tak krótko.Ale gdyby nie Twoje dobre serce nie miałaby szansy na te dwa lata.

Malagos bardzo Ci dziekuję,bardzo. Nawet trudno ująć to w słowa.Byłam szczęśliwa jak ją zabrałaś do siebie,wiedziałam,że trafiła do ziemskiego raju.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2022 o 12:04, malagos napisał:

Warto dać dom staremu zwierzakowi, to nic, że czeka pożegnanie, że boli, ze rozpacz... Ale dla tego zwierzaka to niebo na ziemi po tym, co przeszły 😞

To prawda.

Niestety mam jeszcze jednego dzikuska:( może nie staruszka,ale 6-7 lat ma napewno. Popełniłam wielki błąd,którego juz nigdy nie zrobię,łapałam dzieci Musi,Bianki w łapak,a one to widziały i juz nigdy do łapaka nie weszły.

Dla młodego kota zycie na działce gdzie jest karmiony,ma budkę wypchana polarkami nie jest trudne,ale  przychodzi starość,choroby, i życie na działce już nie jest takie dobre.

Dlatego nie powinno być kotów na działkach,ale wiemy jak jest rzeczywistość.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2022 o 08:21, malagos napisał:

Ten koci katar zostaje na zawsze z kotem - nasza Szara Kota i Musia co jakiś czas mają zaostrzenie, czyli kichanie i pochrapywanie, na krótki czas pomaga antybiotyk. Potem nawrót, ale kotom to nie przeszkadza w życiu, a mi tym bardziej.

Spróbuj Biotropiny. To szczepionka wielobakteryjna.  Na dzis jest zarejestrowana tylko dla zwierząt gospodarskich, ale doswiadczeni weci nadal stosują ja u psów i kotów. Moje rasowe psy są co roku nią szczepione.  U kotów z kk doświadczony wet zawsze robił mix stawiający na łapy przy najgorszym stanie.  To była Biotropina, cykloferon i Borgal. Ja to nazywałam cud miksturą. Teraz trudno o cykloferon, ale udaje sue kupić. Tez mam koty, którym infekcje nawracały, ale góra do roku. 

DORA 1020, na razie szylkrecia jest nieadopcyjna. Wczoraj przy córce pierwszy raz nie syczała, tylko uciekała.  Tez bardzo chciałabym jej znaleźć dom. Jednak przy takich zachowaniach  to nierealne.  Ja do podania surowicy i szczepienia łapalam ją w kocyk, tak tłukła, syczała i szalała. Jej atutem jest uroda. Może w miarę szybko ogarnie się.  Moge w weekend zrobic zdjecia do ogłoszenia, ale co pisać? Ze kot syczy, prycha i trzaska pazurami, ale da się złapać, jak masz zabezpieczenie? Teraz jest tak myślę zainteresowanie adopcjami i tyle kotów, ze to nie ma szans. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2022 o 08:53, Jaaga napisał:

Spróbuj Biotropiny. To szczepionka wielobakteryjna.  Na dzis jest zarejestrowana tylko dla zwierząt gospodarskich, ale doswiadczeni weci nadal stosują ja u psów i kotów. Moje rasowe psy są co roku nią szczepione.  U kotów z kk doświadczony wet zawsze robił mix stawiający na łapy przy najgorszym stanie.  To była Biotropina, cykloferon i Borgal. Ja to nazywałam cud miksturą. Teraz trudno o cykloferon, ale udaje sue kupić. Tez mam koty, którym infekcje nawracały, ale góra do roku. 

 

Dziękuję, Jaguś 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2022 o 08:53, Jaaga napisał:

Spróbuj Biotropiny. To szczepionka wielobakteryjna.  Na dzis jest zarejestrowana tylko dla zwierząt gospodarskich, ale doswiadczeni weci nadal stosują ja u psów i kotów. Moje rasowe psy są co roku nią szczepione.  U kotów z kk doświadczony wet zawsze robił mix stawiający na łapy przy najgorszym stanie.  To była Biotropina, cykloferon i Borgal. Ja to nazywałam cud miksturą. Teraz trudno o cykloferon, ale udaje sue kupić. Tez mam koty, którym infekcje nawracały, ale góra do roku. 

DORA 1020, na razie szylkrecia jest nieadopcyjna. Wczoraj przy córce pierwszy raz nie syczała, tylko uciekała.  Tez bardzo chciałabym jej znaleźć dom. Jednak przy takich zachowaniach  to nierealne.  Ja do podania surowicy i szczepienia łapalam ją w kocyk, tak tłukła, syczała i szalała. Jej atutem jest uroda. Może w miarę szybko ogarnie się.  Moge w weekend zrobic zdjecia do ogłoszenia, ale co pisać? Ze kot syczy, prycha i trzaska pazurami, ale da się złapać, jak masz zabezpieczenie? Teraz jest tak myślę zainteresowanie adopcjami i tyle kotów, ze to nie ma szans. 

Myślę o tej kotce

tak to jest z dzikusami

proszę zrób  jej zdjęcia,ogłoszę ją,na razie nie będę pisała,że taki  dzikus,jeśli będzie zainteresowanie to porozmawiamy z ta osobą,może ktoś zechce dać jej sznasę

ale na razie adopcje stoja w miejscu:( żadnych pytań.żadnych telefonów:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2022 o 15:23, malagos napisał:

Za za "dobry człowiek"!... i nowy kłopot gotowy 😞

Niestety,to pewnie nie ostatni,najgorsze,że adopcje stoja w miejscu

muszę zajrzeć do września 2021, czy  w ubiegłym roku tez tak było,bo kotków nam przybywa i nie ma gdzie ich umieszczać, pamietam tylko,że w ubiegłym roku jeszcze ktoś wyrzucił malutkiego kotka na cmentarz 1 listopada

jeśli adopcje nie ruszą będziemy miały wielki kłopot

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niewielki,bardzo się boi:( taki może 8-9kg

Rzuciłam wczoraj jedzienie gdzie popadnie,nie miałam z soba tacki,pózniej jeszcze sue dała mu troszke i sąsiadka

ale juz jakaś potwora chyba uszkodziła mu łapke:( wcześniej nie kulał,a teraz tak

jest taki śliczny,śpi na ulicy

nie mamy dokąd go zabrać:(

kiedys jak Murka miała hotelik było rozwiązanie,a teraz co?:(

Byc może znalazł by dom szybko,ale z ulicy nie ma szans:(

Może macie Kochani jakis pomysł? Bardzo mi go szkoda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...