Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Już mam odzew z Twoich ogłoszeń :)) Zobaczymy co się wykluje.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Dziękuję za ogłoszenia :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Amperek nie ma od wczoraj apetytu, zjadł bardzo malutko. Dostał dziś odrobaczenie i troszkę oleju parafinowego, bo w kupie znalazłam mnóstwo sierści. Ponieważ poza brakiem apetytu wszystko w porządku, na razie obserwujemy, ewentualnie jutro do weta. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

jola&tina, a kogo ja obrażam to po pierwsze  i jaki to ma niby mieć związek z pomocą zwierzętom ?   Jak ktoś chce, to zawsze znajdzie możliwość , by im pomagać.

 Po drugie gdzie tu widzisz zaspokojenie moich ambicji ?

Po trzecie , masz racje, jestem  głupia = ufna i ufam ludziom dopóki się na nich nie zawiodę. To jest całkiem niezła metoda, bo nie zżera mnie podejrzliwość i łatwiej żyć mi i innym ludziom.

Pewnie , że można spytać o wydatki , ale w nie w  sposób napastliwy. Nie jest ważne co się robi tylko jak to się robi.

To normalne, że akcja wywołała reakcję.

I jeszcze drobiazg. Wysyłam ogromne ilości paczek do różnych osób. Nigdy nie rozliczam ich z tego co zrobiły z zawartością. Jeżeli wysłałam, to znaczy , że im ufam. W przeciwnym razie nie zrobiłabym tego. To samo tyczy pieniędzy.

1a np mnie
1b żaden
1c (bez pytajnika) właśnie szukamy możliwości
Na więcej pytań (z pytajnikiem i bez pytajnika) nie odpowiem, bo to nie miejsce i czas na takie odpowiedzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2021 o 18:54, bakusiowa napisał:

Klatka drop trap opadająca została zakupiona całkiem niedawno. Gdzieś trzy tygodnie temu. Kiedy były pieniądze na klatkę nie było już w sklepie takich klatek. Trzeba było czekać na dostawę. Ponieważ przychodzą z USA a jest pandemia dlatego zeszło się tak długo.

Ok, trzeba będzie zamieścić dowód na to, że klatka została kupiona.

Sue wstawiła na bazarkowy wątek fakturę na klatkę-łapkę. Dziękuję.
Proszę o wstawienie też tej faktury tutaj.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Wstępnie mam dobrze zapowiadający się dom dla Mirabelki koło Grodziska Mazowieckiego, rodzina z dorosłymi dziecmi, w domu 10letni kot, drugi odszedł na nowotwór.

Zapytam Ewę o możliwość pa.

Ale super, dzięki :))

Trzymam kciuki za powodzenie wizyty. 

Link to comment
Share on other sites

Z informacji od adopciaków:

Pan Skarpeta 2 zadomowił się, śpi w łóżku, broi i od wczoraj kicha

Lotos trochę w nocy zwiedza i przemeblowywuje dom, jak Pani wraca do domu, obsrwuje ja spod łóżka, siku było w kuwecie po długim oczekiwaniu, uff, nadal nie je, dziś minął 3 zień

Poziomka zaaklimatyzowała się szybko, je, kuwetkuje, zwiedza, ma azyl w przenośnym materiałowym kojcu. Trójłapek rezydent na początku niezadowolony, prychał i fochał, ale powoli akceptuje koleżankę :)) Trafiła do fajnej rodziny, będzie super. Isabel pewnie ma z nimi kontakt, ale ja też dostałam wiadomość od Pani :))

W ogóle fajnych ludzi udało się też znaleźć dla Skarpety, Skarpety 2 , burej Koteczki z Izbicy i Lotosa z ogłoszeń Tyśki :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Baltimoore napisał:

Już mam odzew z Twoich ogłoszeń :)) Zobaczymy co się wykluje.

 

 

3 godziny temu, Baltimoore napisał:

Wstępnie mam dobrze zapowiadający się dom dla Mirabelki koło Grodziska Mazowieckiego, rodzina z dorosłymi dziecmi, w domu 10letni kot, drugi odszedł na nowotwór.

Zapytam Ewę o możliwość pa.

Ekstra :) Cieszę się niezmiernie.

Oby ogłoszenia przyniosły szczęście i innym kotkom :) Za ostatnie adopcje trzymam kciuki i wieści mnie radują.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2021 o 21:41, Isabel napisał:

Ja dzisiaj miałam telefon w sprawie Amperka i jego siostrzyczki, czarnej Mokki. Pani z Warszawy, prosiła o zarezerwowanie tej dwójki do czasu osiatkowania balkonu, a chce zrobić to jeszcze przed Świętami.

Rozmawiałam dzisiaj z panią, potwierdza, że czeka na kotki, ma już materiały do osiatkowania balkonu. To jest Warszawa Bemowo. Gdyby pani z Grodziska Maz. adoptowała Mirabelkę, a pani z Warszawy oba czarnulki, to cała trójka miałaby już domy :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2021 o 18:45, bakusiowa napisał:

Nie wiem,że był wspólny bo nie wnikałam w to.

To może zacznij wnikać.Zamim napiszesz.

Karmę wysyłałam i nigdy o tym nie pisałam.Jak przekopiesz ileś stron wątku to może znajdziesz,jak Dora napisała.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Isabel napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z panią, potwierdza, że czeka na kotki, ma już materiały do osiatkowania balkonu. To jest Warszawa Bemowo. Gdyby pani z Grodziska Maz. adoptowała Mirabelkę, a pani z Warszawy oba czarnulki, to cała trójka miałaby już domy :)

Byłoby super extra :D 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Isabel napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z panią, potwierdza, że czeka na kotki, ma już materiały do osiatkowania balkonu. To jest Warszawa Bemowo. Gdyby pani z Grodziska Maz. adoptowała Mirabelkę, a pani z Warszawy oba czarnulki, to cała trójka miałaby już domy :)

Co z wizytą PA? Zapytać ?

Extra, ze dwupak :)) Akurat Czarna doleczy uszy i wyjaśni się kwestia wyniku PCR na FeLV. 130 zł na ten PCR dla czarnej Jagódki przelałam do Izbicy. Teraz trzeba, żeby doktor szybko zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie kłóćcie się:(

Ja spróbuję poogarniać te rozliczenia ale Dora i tak nie edytuje pierwszego postu:(

W każdym razie mam 432zł z mojego bazarku transportowego , dołożę zaskórniaki i będzie 500zł na Dropsika. Isabel jak będziesz mieć konto to proszę o podanie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Dziewczyny nie kłóćcie się:(

Ja spróbuję poogarniać te rozliczenia ale Dora i tak nie edytuje pierwszego postu:(

W każdym razie mam 432zł z mojego bazarku transportowego , dołożę zaskórniaki i będzie 500zł na Dropsika. Isabel jak będziesz mieć konto to proszę o podanie. 

Ale dlaczego sądzisz, że się kłócimy? w sensie ogólnym. Raczej staramy się wszystko wyjaśniać na bieżąco, a ci co pomagają, nie są tacy obraźliwi :)

Chyba, że miałaś na myśli sprawy konkretnie interpersonalne, to już w takie kwestie nie wchodzę.

Gdybyś chciała, mogłabyś założyć taki "podwątek"- wątek rozliczeniowy tak jak dla kootków z Izbicy założyła Sue, żeby było łatwiej ogarniać.  (rozliczenia są w moim poście na pierwszej stronie, wystarczy zjechać w dół i cały wątek jest w zasadzie rozliczeniowy)

Wtedy na wątku głównym Szczebrzeszyniaków wystarczy wstawiać aktualne rozliczenie + link do wątku rozliczeniowego.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Baltimoore napisał:

Co z wizytą PA? Zapytać ?

Extra, ze dwupak :)) Akurat Czarna doleczy uszy i wyjaśni się kwestia wyniku PCR na FeLV. 130 zł na ten PCR dla czarnej Jagódki przelałam do Izbicy. Teraz trzeba, żeby doktor szybko zrobiła.

Z wizytą poczekajmy aż pani osiatkuje balkon. Jeżeli któraś z Twoich koleżanek mogłaby zrobić wizytę PA, byłoby super :)

Link to comment
Share on other sites

Amperek ma zapalenie gardła, trochę też kicha i prawdopodobnie stąd brak apetytu. Mam nadzieję, że leczenie zadziała i kocurek szybko się poprawi. Jest też nieco zestresowany, być może ostatnimi zmianami, bo trochę się w jego życiu zmieniło i pewnie nie ogarnia. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...