Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

A tutaj Ragnaś i Floki z młodszą siostrą 😉 Miały nawrót lamblii i poważne zapalenie pęcherza, na szczęscie to juz za nimi. Teraz pańciostwo wzieło ode mnie telefon do speca i będą mieli taras osiatkowany do dyspozycji 🙂

431766402_7658016570884575_245828547185986382_n.jpg

432032218_641745101441203_8117194285223770028_n.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja zrobiłam juz dawnio dwa ogłoszenia,na Kraków i Katowice.

Nie są wyróżnione,bo nie mam pieniędzy na wszystkie wyróżnienia,a olx od 1,5 miesiąca nie daje mi promocji,nie wiem dlaczego. Więc ogłoszenie  bez promocji jest bardzo drogie,prawie 9zł na miesiąc.

Jakiś czas temu ktoś o niego pytał,ale nic z tego nie wyszło:(

Adopcje stoją w miejscu:( od roku żaden kot,który jest u Murki nie znalazł domu:(

Bianka,Jasiek,Nutka,Szpulka,Węgielek, Mrozik,Piwniczanka i Gryzka

czekają,mają po kilka ogłoszeń,na różne miasta.

Czy to ja nie mam szczęścia do ogłoszeń? Chyba tak,bo jakoś inne koty znajdują domy. nie ogłaszam na Wrocław,bo to za daleko,ale to miasto adopcyjne,może jakis kotek znalazłby tam dom,ale to tak bardzo daleko.

Może jeszcze ktoś mógłby zrobić Stefankowi ogłoszenie,z jakimś ładniejszym tekstem.

 

Ogłoszenia Stefanka:

https://www.olx.pl/d/oferta/ogonek-8-miesieczny-kocurek-do-adopcji-CID103-IDZEmWg.html?bs=olx_pro_listing

https://www.olx.pl/d/oferta/mily-8-miesieczny-stefanek-do-adopcji-CID103-IDYFFEh.html?bs=olx_pro_listing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2024 o 20:44, Madie napisał:

Hejka, 

 

czy są w planach jakieś nowe zdjęcia Stefana? Chciałabym rozpuścić wici wśród znajomych 🙂

Także jesli mogłabym prosić żeby mu ktoś dobre ogłoszenie zrobił, jeśli nie ma, chetnie opłacę wyróżnienie. 

W tym tygodniu zrobię, jak też Węgielkowi.

Szpulka niestety ma nawrót problemów z siusianiem, muszę jej jakoś mocz złapać do badania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...