Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 18.03.2018 o 13:22, Tyś(ka) napisał:

Bardzo dziękuję... podobno są wydeptane ślady...
 

TZ przejeżdżał tamtędy dziś dwa razy, nawet klatkę wziął na tego czarnego, ale psiaków nie było nigdzie widać:(

Jak się wyrobimy czasowo to jutro tam podjedziemy razem i połazimy dłużej.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Murka napisał:

TZ przejeżdżał tamtędy dziś dwa razy, nawet klatkę wziął na tego czarnego, ale psiaków nie było nigdzie widać:(

Jak się wyrobimy czasowo to jutro tam podjedziemy razem i połazimy dłużej.

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie, jak chcesz to mogę poprosić o nr telefonu do osoby, która widziała psiaki i je karmiła, może lepiej doprecyzuje miejsce pobytu psiaków.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie, jak chcesz to mogę poprosić o nr telefonu do osoby, która widziała psiaki i je karmiła, może lepiej doprecyzuje miejsce pobytu psiaków.

Na FB jest napisane gdzie psiaki były widziane.  TZ rozglądał się też po rozległych okolicach (teraz biało to dobrze wszystko widać nawet z daleka). Nie miał za dużo czasu, bo mieliśmy dzisiaj trochę napięty grafik. Od nas to jest 25-30 km, więc rzut beretem. Może jutro uda się nam podjechać.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Murka napisał:

Na FB jest napisane gdzie psiaki były widziane.  TZ rozglądał się też po rozległych okolicach (teraz biało to dobrze wszystko widać nawet z daleka). Nie miał za dużo czasu, bo mieliśmy dzisiaj trochę napięty grafik. Od nas to jest 25-30 km, więc rzut beretem. Może jutro uda się nam podjechać.

A ja zapytałam Kasi o psiaki, czy je widziała i taką dostałam odpowiedź (otrzymałam zgodę na przekazanie tego dalej)

Niestety psy widziałam ostatni raz przed śnieżycami w czwartek. W piątek ich nie było, w sobotę byłam 2 razy tez ich nie widziałam, natomiast wieczorem widziałam ślady na śniegu- ale nie mogę mieć pewności, ze to ich. Wczoraj ani dziś nie miałam możliwości pojechac. 
O ile czarny mógłby wskazywać na zamieszkanie w jakimś gospodarstwie, to Ruda z pewnością błąka się od dłuższego czasu.
One spały przy samej jezdni. 

Sadze, ze się ukryły w głębi lasu
Zreszta. Jak wracaliśmy tego dnia co ich spotkaliśmy wieczorem to tez nie było po nich śladu. Nawet ta świnie zostawili i poszli gdzieś spać . Może maja jakaś swoją kryjówkę. A następnego dnia z powrotem spały przy drodze. 

 

Link to comment
Share on other sites

Kasia jest bardzo, bardzo wdzięczna za chęć pomocy... Martwi się o psiaki :(


"To jak się jedzie w stronę Szczebrzeszyna ostatni zakręt w wąwozie. I jest zwężenie drugiego pasa. Stoją 2 znaki informujące. To 150m. Przed tymi znakami przy barierkach jest to miejsce. Tam w rowie jest taka charakterystyczna wyrwa, wyżłobiona pewnie przez wodę, widać ja nawet pod śniegiem . To tam w sobotę widziałam ślady"

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, DORA1020 napisał:

Biedne psinki:(

Ale z bezdomnymi psiakami to tak jest,nie siedzą w jednym miejscu,tymbardziej ,ze w nocy mróz,a w dzien równiez okropna pogoda

przemieszczają się,może trzeba kogoś zapytać,kto mieszka w pobliżu

napewno gdzies są,

A właśnie... co z czarnuszkiem, ktory miał jechać do Plaskatego?

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy dzisiaj w Gorajcu i szukaliśmy psiaków. Pogoda straszna, śnieg sypie... Sporo tam wszędzie śladów lekko zasypanych, są wszędzie wzdłuż drogi, w lesie. Ale jakich to zwierzaków to ciężko określić. Jak weszliśmy w leśną drogę to natknęliśmy się na świeżutkie ślady dwóch psów. Nawet było widać w którą stronę szły.  Wyglądało na to, że szły w naszą stronę, ale usłyszały nas lub wyczuły i zawróciły. Szliśmy po tych śladach ok. kilometr, czasami zaspy były po pas:) psiaki się nie zapadały, ale my owszem:) Psiaki szły lasem, ale wzdłuż drogi (wzniesieniem wąwozu) w stronę Szczebrzeszyna. Potem zeszły bliżej szosy i szły wzdłuż, raz przeszły przez jezdnię i szły drugą stroną. Potem nagle ślady się urwały. Psy chyba weszły na ulicę i samochody rozjeździły ślady. Nie znaleźliśmy ich kontynuacji. Wróciliśmy do samochodu i pojechaliśmy jeszcze w tę stronę gdzie ślad się urwał (stąd ok. 1 km już były zabudowania), ale nic nie widzieliśmy. Zostawiliśmy jedzenie i musieliśmy wracać.

Podejrzewam, że to były ślady tych dwóch psów. Jeden to na pewno samiec, bo ze trzy razy zaznaczył teren:)

W miejscu, gdzie była świnia też było sporo drobnych śladów (trochę już zasypanych), wzdłuż drogi i w okolicy wyrwy w ziemi. Świni nie widzieliśmy ani worka.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo, bardzo Ci dziękuję, bo obecnie nikt nie jeździ do psów. Mam nadzieję, że uda się je namierzyć i złapać... jakoś... i w ogóle żeby im się udało :(

Jeszcze tam podjedziemy, ale jutro nie damy rady, TZ ma wyjazd do Lublina...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Nie mogę wchodzić na watki,na ostatnią stronę,na szczebrzeszyniaki wchodze z maila,na inne z profilu na dogo,ale nie na wszystkie moge wejśc

 

O, i ja od kilku dni widzę tylko 1 stronę dogomanii i Psów w Potrzebie, nie da sie zmienić na drugą i kolejną?.........

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Nie mogę wchodzić na watki,na ostatnią stronę,na szczebrzeszyniaki wchodze z maila,na inne z profilu na dogo,ale nie na wszystkie moge wejśc

 

 

1 godzinę temu, malagos napisał:

O, i ja od kilku dni widzę tylko 1 stronę dogomanii i Psów w Potrzebie, nie da sie zmienić na drugą i kolejną?.........

Najedź kursorem na stronę, którą chcesz otworzyć, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "otwórz w nowym oknie" lub

zmień numer strony w pasku na pożądany np.

https://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-ze-szczebrzeszyna-prosza-o-pomoc/?page=431&_fromLogin=1

 

Nie wiem co to za kiciuś, słodziak.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Murko,jesteście super:)

 

Tak, bardzo super :)

13 godzin temu, Murka napisał:

Jeszcze tam podjedziemy, ale jutro nie damy rady, TZ ma wyjazd do Lublina...

Świetnie, dzisiaj ma podjechać tam Kasia i szukać psiaki,zostawi też jedzonko, jak będę coś wiedziała to dam Ci znać. Kasia jest bardzo wdzięczna za pomoc.

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Nie widzę go

Biedny, ciekawe co się z nim stało?

Link to comment
Share on other sites

ZAGINĘŁA SUCZKA RASY BEAGLE-NAGRODA 4000 tel 697492487. Dnia 16.03.2018 około godziny 16 zaginęła suczka rasy beagle w Gorajcu- Zastawie (koło Szczebrzeszyna, lubelskie). Pies miał czerwone szelki i żółta smycz. Pies wabi się "Wiki" i jest bardzo łagodny(na 100% nie ugryzie). Wiki jest psem terapeutycznym dla dziecka niepełnosprawnego i jest dla Niego całym światem. Ostatnio widziana podobno na Starej Wsi, Woli Radzieckiej, Frampolu oraz Tarnogrodzie.

c06b01e7adc15298gen.jpg

58b89f12241fec9dgen.jpg

ab2ab61c78e6ab4bgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, terra napisał:

 

Najedź kursorem na stronę, którą chcesz otworzyć, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "otwórz w nowym oknie" lub

zmień numer strony w pasku na pożądany np.

https://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-ze-szczebrzeszyna-prosza-o-pomoc/?page=431&_fromLogin=1

 

Nie wiem co to za kiciuś, słodziak.

Dziekuje:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, terra napisał:

Bazarek z różnościami zakończony.

Dla szczebrzeszyniaków jest 82,74 zł. zaokrąglam do 83 zł. i przelewam na konto DORA1020

Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym

Bardzo dziekuję:) Potwierdzę.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

ZAGINĘŁA SUCZKA RASY BEAGLE-NAGRODA 4000 tel 697492487. Dnia 16.03.2018 około godziny 16 zaginęła suczka rasy beagle w Gorajcu- Zastawie (koło Szczebrzeszyna, lubelskie). Pies miał czerwone szelki i żółta smycz. Pies wabi się "Wiki" i jest bardzo łagodny(na 100% nie ugryzie). Wiki jest psem terapeutycznym dla dziecka niepełnosprawnego i jest dla Niego całym światem. Ostatnio widziana podobno na Starej Wsi, Woli Radzieckiej, Frampolu oraz Tarnogrodzie.

 

 

 

mam nadzieje że sie odnajdzie:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...