Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Kicia preurocza

A moje, Maciuś i Czaruś mają się całkiem dobrze.

Czarek miziasty,bardzo ciekawski,z psami w komitywie.Zaczął się nawet ocierać o psiaki.

Maciek drobnymi kroczkami uaktywnia się.Przestał bać się wychodzenia w dzień.Zagląda do nas,Wędruje.Fakt-Jest płochliwy.Ale to i tak wielki postęp.Ruch mu się przyda.Szkoda,że mam w tej chwili nieczynny aparat.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Śliczny kotek, ma nietypowe uszka, piekny jest.

Ja już tych nietypowych uszek nawet nie zauważam, dla mnie zrobiły się one całkiem normalne ;)

Migotka ma w sobie niespożyte pokłady energii, nawet jak dla młodego kotka. Jest super, hiper żywiołowa, chociaż przy wczorajszej sesji fotograficznej zachowywała się całkiem przyzwoicie :) Dużym plusem jest to, że nie ma w sobie ani grama agresji, jest bardzo przymilna, towarzyska, ufna, ale na kolanach usiedzi tylko chwilkę - nie ma czasu, musi dalej pędzić i psocić. No i jak tu jej nie kochać? :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Bgra napisał:

Dzień dobry :) tak latam to tu, to tam i oglądam koty, bo niestety dać domu nie mogę. Cóż za cudo :) czekam na ogłoszenia to chociaż poudostępniam. 

To który kocio?Wiem,że masz straszną alergię.Ale kociarzy pomagających masz ogrom wśród swoich znajomych.Musisz pozostać przy piecholach,którym wiele kat skutecznie pomagasz.Udstępniaj,pytaj.Im więcej nas,tym większa szansa na pomaganie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Baltimoore napisał:

Dla państwa którzy adoptują ostatnią z miotu 7 kociaków od p. Krystyny (jedzie do domu w poniedziałek blabla koszt 40 zł) zrobiłam pamiątkowy album

https://photos.app.goo.gl/xXKLQtP24S61fLvk8

Bardzo dziękuję:) w imieniu Krystyny za zorganizowanie transportu :) i pokrycie kosztów z tym związanych:)

do adopcji zostanie jeszcze tylko ich mama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...