Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

6 godzin temu, yossariana napisał:

Proszę o podrzucanie bazarku, zrobiłam i na dogo,  wielu kotom się udało, mam nadzieję, że pieskowi Sue też jako uda się pomóc. Ten bazarek jest na karmę dla kotów, bo to nieustająca potrzeba

 

Serdecznie dziekuje za kolejny bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, DORA1020 napisał:

Ja niestety tez nie mam auta

ale nawet gdybym kogos znalazła kto zawiózłby go do weta,to co potem?

gdzie pózniej trafi?

z powrotem na ulice

naprawde nie wiem co robic:(

moze RoyalVet by go przyjęli,jesli mjaja miejsce,ale koszt pobytu 60zl doba+ leczenie,i nie wiem jak długo by mogł tam zostac

jesli  powiedza,zeby go zabrac,a ja nie mam dokąd....naprawde nie wiem co robic

ale zadzwonie jutro do lecznicy,a co bedzie z transportem...nie wiem

moze ala123 mogłaby pomoc...

moze ktos ma pomysł jak pomoc psiakowi?

sue musi isc do gminy,nie mozemy rozwiazywac wszystkich problemow za nich

ale czy pomoga...nie wiem

ostatnio znajoma prosiła o pokrycie kosztow sterylki bezdomnej kotki,to odmówiono jej,kazali przyjsc na wiosne,jak w gminie bedzie kasa dla zwierzakow,wiec w tej sytuacji raczej tez nie mozna liczyc na pomoc

Link to comment
Share on other sites

Caly dzień go nie było, w krzakach ciężko cokolwiek zobaczyć, teren jest duży. Niedawno wyszłam z latarką bo moja psica zaczęła strasznie szczekać, w okolicy biegają lisy... poszłam na działkę i znalazłam... ale prawdopodobnie już nie żyje. 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dzisiaj dzwoniłam do zamojskiej fundacji ZEA, z nadzieją że może ktoś bylby w stanie podjechać po psa, no ale nawet jakby przyjechali to ten jakby się zapadł pod ziemię... Pan mówił, że wyjątkowo ciężko jest w naszej gminie uzyskać jakąkolwiek pomoc, że jest spychologia itd, obiecał podzwonić i może kogoś podesłać, ale już za późno najwyraźniej

Nie mam słów jak mi smutno w tej chwili, taki samotny biedny pies ale nie wiem czy on był bezdomny, za ładnie wydaje mi się wyglądał jak na bezdomnego, mógł być niedawno wyrzucony albo ktoś postanowił się pozbyć z najblizszej okolicy bo mu pupil zachorował i po co leczyć.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, sue napisał:

Caly dzień go nie było, w krzakach ciężko cokolwiek zobaczyć, teren jest duży. Niedawno wyszłam z latarką bo moja psica zaczęła strasznie szczekać, w okolicy biegają lisy... poszłam na działkę i znalazłam... ale prawdopodobnie już nie żyje. 

 

Strasznie żal psiaka :(((  Musiał być bardzo chory.

Gmina rzeczywiście wyzuta z wszelkich humanitarnych uczuć.

Zrobiłaś Sue co mogłaś, choć wyobrażam sobie Twoje poczucie bezsilności :(

Nie doczekał do zorganizowania jakiejś formy leczenia, bez samochodu jest się czasem bezradnym.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2018 o 08:56, DORA1020 napisał:

Od Poker z bazarku mam na koncie 305zl, bardzo dziekuje:)

z wpłaty sharki zostało 11zl

razem na koncie bezdomniakow jest 316zl

bardzo dziekuje za pomoc:)

dzisiaj do Stalowej Woli pojechała białaczkowa Perełka,będzie pod opieka kociej fundacji,nie będzie siedziała juz w klatce,ale dalej będzie szukała domu

koszt transportu 90zl 

Na koncie zostaje mi 226zl  /do rozliczenia/

Dziekuje sharka za wstawienie faktury:)

226zl -124zl =102zl

zostaje na koncie bezdomniakow

Link to comment
Share on other sites

Sa do adopcji bracia ,dwumiesięczne maluszki

takie straszne bidulki,siedza w lecznicy,troje rodzeństwa nie mialo szans:( odeszłi:(

bardzo mi ich szkoda,zdjecia sa nieciekawe,ale takie jakie mam wyśle do Madie

chciałabym,zeby te maluszki zostaly uratowane,znalazly dom

jest równiez do adopcji Molierek,którego do tej pory ogłaszałam jako Molly,kotek ma trzy kolory,myślałam,ze to kotka,ale wetka twierdzi,ze kocurek,jest śliczny,kochany i juz za długo siedzi w  klatce:(

kolo mojego bloku jest ok.4 miesieczna koteczka,śliczna,dokarmia sąsiadka,i prosi o znalezienie jej domu,obawia sie,ze paniusie w koncu zrobia jej krzywde,bo juz słyszała komentarze,ze kociarnia /jej kocurek,rudo-biały ktorego karmie i ta właśnie koteczka,to dla panius kociarnia:(/

będe miała jej fotki,koteczka była dzikuska,ale w tej chwili daje sie głaskać i brac na ręce

Link to comment
Share on other sites

Dostalam zdjęcia. Dziś będę pokazywała koledze. Niestety na te chwile może wziąć tylko jednego kota :( ( nie oZnacza to ze nie pogadam z nim o zmianie zdania) doczekam tez ze dwa, trzy dni bo nie lubie naciskach ludzi na adopcje. Złe się to zazwyczaj kończy. 

 

@DORA1020

Mam zdjęcia dwóch malunich kociątek, takich biało - burych (?) i białego kotka ze strzałką czarną na nosku (z innym kotkiem na rękach wetki). Orientujesz się ile które ma miesięcy i jakie zabiegi były przy nich robione ? Bez tego trochę ciężko o ogłoszenia 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Madie napisał:

To ja poproszę o podesłanie listy maluchów jakie teraz mamy. W sensie ogłoszen. Co prawda 1 znajomi sie nie zdecydowali, ale szukają następni. Na razie 1 kota.

Ci pierwsi znajomi było widać od początku że szukają sami nie wiedzą czego.

A ci drudzy - jeśli nie chcą tego ślicznego Batmana którego tymczasujesz z Trzebiatowa to nie sądzę żeby się skusili na zamojskiego kociaka.

Na jedynaka to zresztą najlepiej jakby się zastanawiali nad dorosłym kotem.

Też mamy w ofercie :)) Np taka czarna kotka z białym wąsem w Izbicy. Albo czarny proboski kocurek w Tomaszowie Lubelskim.

My jak sklep markowy- duży wybór...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Madie napisał:

 

Mam zdjęcia dwóch malunich kociątek, takich biało - burych (?) i białego kotka ze strzałką czarną na nosku (z innym kotkiem na rękach wetki). Orientujesz się ile które ma miesięcy i jakie zabiegi były przy nich robione ? Bez tego trochę ciężko o ogłoszenia 

 

 

Na zdjeciach,ktore Ci wysłałam sa dwa kotki

sa to dwumiesięczne maluszki

tak jak napisałam wcześniej,ich mama znalazła dom,a troje rodzeństwa umarło:(

kotki te przeżyły,ale zeby tak dalej bylo potrzebuja domu...w dwupaku...

sa odpchlone i odrobaczone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostalam od Bakusiowej 100zl dla szczebrzeszyniakow

bardzo dziekuje:)

karmą,ktora zamawiam w zooplusie dziele sie z sue

ona ma 2 kotki na tymczasie,psiaka z ulicy adoptowanego,kotka adoptowanego i dokarmia zwierzaki

nie pracuje, nie jest jej łatwo wykarmić stadko,ale ja zawsze sie z nia podzielę

Bakusiowa wysłała sue kontenerek,bardzo dziękuję:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...