Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

U mnie nie ma problemu z kwiatkami, bo ich po prostu, z braku miejsca, nie mam. Natomiast musiałam pochować wszystkie rzeczy, które stały na półkach w zasięgu łapki Migotki, bo je strącała. W łazience też musiałam pochować wszystko, co mogłoby się rozbić, zostały tylko plastikowe butelki, które zrzuca razem ze szmatkami, gąbkami itp. do wanny. Ale to już jej wolno ;)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, DORA1020 napisał:

Szukam kogos do wizyty pa

Rożnów gmina  Grodek nad Dunajcem

daleko,ale dom raczej dobry

i adopcja w dwupaku

Szami jest z Nowego Sącza jest to 20km od Gródka  nad Dunajcem.Jedzie się samochodem 23min.Są też autobusy.Jeżeli chcesz to podam Tobie nr.tel.

Jeszcze jest Diablica 8d.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

Szami jest z Nowego Sącza jest to 20km od Gródka  nad Dunajcem.Jedzie się samochodem 23min.Są też autobusy.Jeżeli chcesz to podam Tobie nr.tel.

Jeszcze jest Diablica 8d.

Podaj proszę

adopcja i tak dopiero po 1 marca

Lulu musi byc zaszczepiona ,a Rysio wykastrowany

do jaola&tina tez napiszę

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Jo37 napisał:

Coś jest nie tak z tą zrzutką. Nie można wpłacić. Wygląda na to, że żądają założenia konta.  

Jak to wygląda? Ostatnio coś narzekali na zrzutkę ludzie, ale przycichło i myślałam, że jest już ok. Spróbowałam wylogować i udawać, że wpłacam, ale niby przepuściło mnie aż do logowania do banku -błąd jest gdzieś dalej?

Nikt jeszcze nie zgłaszał problemów, ale też nikt jeszcze nie wpłacił. Może trzeba będzie zmienić portal.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Poker napisał:

A nie lepiej , żeby osoby z dogo wpłacały na prywatne konto?  Przecież zarówno Zrzutka jak i Siepomaga pobierają prowizję. Szkoda każdego grosza.

Może tak być, jeśli ktoś życzy sobie wpłacić na konto, podam konto i będę tutaj wpisywać kwotę pomniejszoną o wszystkie wpłaty (na konto i ze zrzutki). Już tak się zdarzyło bodajże przy zbiórce na grzejnik, ale tam była malutka kwota.

Link to comment
Share on other sites

 

Radzio

82552470_1360788140790560_349324915842744320_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=2j7UUkjcxIUAX-qQ79Q&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=df87ada9691dd6963e769052e047e4a4&oe=5EF7B62B

Radzio nieźle bił się  z kotami bo na uszach miał wiele śladów po odpadniętych strupach. Bardzo brzydko to wyglądało. Teraz nie wiem kiedy wszystko zniknęło. Na uszach urosła sierść. Za uszami natomiast z tyłu były duże łyse placki. Zauważyłam je dopiero po upływie pewnego czasu bo ma dość gęste futro i były ukryte. Placki już zaczynają zarastać sierścią. To chyba było  od świerzbowców. 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...