Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

8 minut temu, DORA1020 napisał:

Z tego miejsca,w którym była Lulu zabrałyśmy mnóstwo kotów,jest tam sklep Delikatesy,ludzie  jadąc na zakupy przy okazji pozbywają sie kotów

jedno maleństwo pomagały nam łapać panie ze sklepu,bardzo przerażone wpadło do dołu,ale udało sie nam pomóc

no i te dziewczyny.które tam pracuja tez nas informują  ,że pojawił sie kolejny kot

My też mamy kociaka najpewniej wyrzuconego pod sklepem w miejscowości niedaleko do mojej. Ogłaszaliśmy na tej ulicy i w necie i nic. Był wychudzony, zabiedzony i z biegunką, biegał w amoku po ruchliwej ulicy jak były pierwsze przymrozki we wrześniu.

Ten sam schemat, ktoś go najpierw wziął bo puchaty, a potem wywalił pod sklepem i wydaje mu się ze sumienie ma czyste.

A kociaczek był malutki, dwumiesięczny, gdyby się mój syn tam nie napatoczył, to pewnie byłoby po nim.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Myślą , że koty dadzą sobie same radę.

Naprawdę tak jest... moja mama ma taką pracę, że jeździ po okolicznych wsiach i ratuje ludziom życie... i jak ona się nasłucha czyichś przechwałek, że wywiózł koci miot do lasu, bo nie chciał zabijać siekierą albo zakopywać żywcem... i przecież kociaki sobie poradzą... mama kiedyś pytała w jakim wieku, ale przestała, bo kociaki się już porzuca jak zaczynają pełzać z otwartymi oczami i coś tam chlipać wodę/mleko :(I ile razy przynoszono nam do domu (albo sama przynosiłam po spacerze) kocięta znalezione w lesie. Nieraz to były znaleziska takie, że jedno kocię znalazłam żywe, a obok dwa martwe... :( I to się nie zmienia. Ciągle znajduje się w lesie kocie maluchy. Mentalność ludzi bardzo przeraża. Zwłaszcza w takich miejscowościach, jak miejscowość sue i Dora2010. Okropność.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, guccio napisał:

Maciuś jest na dzień dzisiejszy całkiem inny w zachowaniu.Da się pogłaskać,reaguje na kici,kici,przebywać chce z ludżmi,włazi do łóżek.Jest bardzo ciekawski.Wszystko obserwuje.Ma swoje ulubione miejsca.Domowy,fajny kot się zrobił.Na kolanka nie włazi.

Czarek i Maciek to dżentelmeni.Nie bardzo rozrabiają .Wdzięcznie mruczą(Maciuś też!).Ocierają się o nogi jak proszą o jedzonko.

Kocia kultura.Są SUPER.

Zawsze wiedziałam,ze to taki kotek

choć przez pięc lat  był na smietniku razem z Czarna Perełka,która tez okazała sie miziaczkiem,to wiedziałam,że Macius chętnie dołączył by do dobrego człowieka

nawet długo to nie trwało

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2020 o 19:38, ala123 napisał:

Wstawiam link do zbiórki dla puchatego kotka, znalezionego przez Dora1020 w Szczebrzeszynie.   Jest podejrzenie białaczki, czekamy na wynik testu PCR. Koszt to ok.200zł  + 65zł za test paskowy, który okazał  się pozytywny. Koleżanka z fb założyła zbiórkę, na razie jest 155zł, bardzo proszę o udostępnianie, może też o jakieś drobne wpłaty...

https://zrzutka.pl/fe6byj?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1olHUO_dag1lkBhlqgfcZxsxnuDqixotOGQicu4Gh4CEKTMUVnwTXjcLg

Brakuje juz tylko 85zł....ale nadal brakuje

chociaż kotek juz w DS:)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Baltimoore napisał:

I najmocniejsze kciuki za Imbirka Puchatka i za Tobiego żeby w swoich DS żyli długo, zdrowo i szczęśliwie.

I za pozostałe wyadoptowane kociaki, cudne zdjęcia, pokazują że warto pomagać :))

Wpłacę coś na konto długu w Izbicy i mogę poratować czarną Lunkę, napisz Sue sms jak będziesz wiedzieć jaki był koszt.

 

Dziękuję :) Cieszę się, że jesteś, dlatego i nie tylko dlatego.

Kicia ma się dobrze na razie, poza uszami, które też będą do czyszczenia. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Maciek777 napisał:

Już podała i przelew poszedł:) Fajne tu zwierzaki macie:)

Przesłane pieniądze nie są moje, a stanowią część spadku po nieżyjących już Klusce i Pandzie >>>KLIK<<<. Ten wątek do obdarowania wskazała bakusiowa.

Dziękuję bardzo w imieniu Szczebrzeszyniaków :)  200zł wpłynęło na moje konto, z czego 86zł wpłacę w Vita Wet za badania puchatego kotka z białaczką, a reszta pozostanie do dyspozycji Dory1020. Ona zadecyduje, gdzie mam je przekazać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DORA1020 napisał:

Bardzo dziękuje za pomoc:)

 

33 minuty temu, ala123 napisał:

Dziękuję bardzo w imieniu Szczebrzeszyniaków :)  200zł wpłynęło na moje konto, z czego 86zł wpłacę w Vita Wet za badania puchatego kotka z białaczką, a reszta pozostanie do dyspozycji Dory1020. Ona zadecyduje, gdzie mam je przekazać.

Cieszę się, że pieniądze się przydadzą i dziękuję za szybkie potwierdzenie wpłaty:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Maciek777 napisał:

 

Cieszę się, że pieniądze się przydadzą i dziękuję za szybkie potwierdzenie wpłaty:) 

Bardzo dziękuję raz jeszcze:)

Zaległy dług ala123 wpłaci do lecznicy

pozostała kwote przeznacze na dług za karmę

rozliczenie zrobie pózniej.........jadę dzisiaj z sue do weta,z moim chorym psiakiem i koteczką Lulu na testy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2020 o 08:55, DORA1020 napisał:

Do tego dochodzi kolejna faktura za karmę 117zł

razem:572zł

z bazarku Nadziejki 90zł

zostaje do zapłacenia: 482

Wpłaty dla bezdomniaków:

sharka------260zł / z tego 100zł wpłaciłam do lecznicy w Izbicy na dług/

guccio----20zł

bakusiowa---100zł

Maciek777---200zł /z tej kwoty 86zł na dług w lecznicy Vita Vet/

Bardzo dziękuję:)

482zł - 394 =88zł

Plus kolejna faktura za karmę 119zł  z 03.02

Obecnie dług wynosi 207zł

Mam nadzieję,że nie zapomiałam o żadnej wpłacie,jeśli tak proszę o przypomnienie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Karma dla kotów też mi się skończyła:(

juz wczoraj kupowałam biedronkowa, 4 saszetki /za zakupienie 2 paczek 2.99zł/ + 4 saszetki i puszke za 1.99zł

niestety nie wystarczyło,więc ugotowałam udko i saszetkę ryżu.ale też zabrakło:(

w dodatku psy.które dokarmiam też jakby podwójnie jedzą:(

nie chciałam o tym pisać,bo potrzeb jest bardzo dużo....ale tak jakoś wyszło:(

głód jest najgorszy.....

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DORA1020 napisał:

Karma dla kotów też mi się skończyła:(

juz wczoraj kupowałam biedronkowa, 4 saszetki /za zakupienie 2 paczek 2.99zł/ + 4 saszetki i puszke za 1.99zł

niestety nie wystarczyło,więc ugotowałam udko i saszetkę ryżu.ale też zabrakło:(

w dodatku psy.które dokarmiam też jakby podwójnie jedzą:(

nie chciałam o tym pisać,bo potrzeb jest bardzo dużo....ale tak jakoś wyszło:(

głód jest najgorszy.....

Jutro przyjdzie karma.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...