Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Na wątku https://www.dogomania.com/forum/topic/37231-co-chcecie-kupić-na-bazarku-zanim-napiszesz-przeczytaj-pierwszy-post/?page=55&tab=comments#comment-17515713

rozi napisała, że chce oddać aparat fotograficzny, tylko za koszt przesyłki. Co prawda Perełka pierwsza się po niego zgłosiła ale po moim wpisie podjęła decyzję, że rezygnuje z aparatu na rzecz DORA1020. Dlatego bardzo proszę DORA1020 o skontaktowanie się na PW z rozi.

Przeglądając wątek kilka stron wstecz, co prawda już doczytałam, że aparat masz ale sądzę, że ten akurat u Ciebie może być bardzo dobrze wykorzystany, nigdy nie wiadomo który aparat ile posłuży...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, AlfaLS napisał:

Na wątku https://www.dogomania.com/forum/topic/37231-co-chcecie-kupić-na-bazarku-zanim-napiszesz-przeczytaj-pierwszy-post/?page=55&tab=comments#comment-17515713

rozi napisała, że chce oddać aparat fotograficzny, tylko za koszt przesyłki. Co prawda Perełka pierwsza się po niego zgłosiła ale po moim wpisie podjęła decyzję, że rezygnuje z aparatu na rzecz DORA1020. Dlatego bardzo proszę DORA1020 o skontaktowanie się na PW z rozi.

Przeglądając wątek kilka stron wstecz, co prawda już doczytałam, że aparat masz ale sądzę, że ten akurat u Ciebie może być bardzo dobrze wykorzystany, nigdy nie wiadomo który aparat ile posłuży...

Aparat już dostałam od bakusiowej,za co bardzo jej dziękuję;) zdjęć na razie nie mogę zrobić,bo potrzebuje jeszcze kabelka łączącego

komputer z aparatem

napisałam do rozi,jeśli Perełka bardzo  go potrzebuje dla zwierzaków,to niech wyśle jej,jeśli nie to wezmę drugi,bo nigdy nic nie wiadomo

bez aparatu nie da sie pomagać

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, AlfaLS napisał:

Na wątku https://www.dogomania.com/forum/topic/37231-co-chcecie-kupić-na-bazarku-zanim-napiszesz-przeczytaj-pierwszy-post/?page=55&tab=comments#comment-17515713

rozi napisała, że chce oddać aparat fotograficzny, tylko za koszt przesyłki. Co prawda Perełka pierwsza się po niego zgłosiła ale po moim wpisie podjęła decyzję, że rezygnuje z aparatu na rzecz DORA1020. Dlatego bardzo proszę DORA1020 o skontaktowanie się na PW z rozi.

Przeglądając wątek kilka stron wstecz, co prawda już doczytałam, że aparat masz ale sądzę, że ten akurat u Ciebie może być bardzo dobrze wykorzystany, nigdy nie wiadomo który aparat ile posłuży...

Ten aparat został niedawno załatwiony przez kotka. Wysłałam następny aparat. We wtorek dojdzie jeszcze kabelek i będzie komplet.                              

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, DORA1020 napisał:

Aparat już dostałam od bakusiowej,za co bardzo jej dziękuję;) zdjęć na razie nie mogę zrobić,bo potrzebuje jeszcze kabelka łączącego

komputer z aparatem

napisałam do rozi,jeśli Perełka bardzo  go potrzebuje dla zwierzaków,to niech wyśle jej,jeśli nie to wezmę drugi,bo nigdy nic nie wiadomo

bez aparatu nie da sie pomagać

Dlatego porosiłam o ten aparat dla Ciebie :-).

Dziękuję, że napisałaś do rozi.

Link to comment
Share on other sites

Dom najlepiej bez zwierzaków, choćby na 2 tygodnie. Albo z opcją izolacji.

Kicia ma podobno  jakiś zmiany na ogonku po tym leczeniu, możliwe że uczuleniowe po antybiotyku

ale nie można wykluczyć jakiejś poantybiotykowej grzybicy, łatwej do opanowania i nie bardzo zarażliwej, ale obecni opiekunowie narobili paniki "bo dzieci". Powstrzymam się od komentarza.

Link to comment
Share on other sites

 

Szlag mnie trafia

widać na pierwszym zdjęciu w jakim stanie koteczka pojechała,nasza wetka nie wydaje do adopcji chorych kotków

a po kilku dniach kicia rozchorowała się

a ludzie zrobili się bardzo niemili

pan dzwonił do Krystyny i mówił o wizycie przedadopcyjnej: przychodzi ktoś,gania po domu po wszystkich kątach,a póżniej dostajemy chorego kota

i jeszcze wiele niemiłych słów:(

na szybko szukamy dla niej DT, koteczka jest bardzo miła i grzeczna,kuwetkowa

po wyleczeniu napewno szybko znajdzie...mam nadzieję,że tym razem dobry dom

prosze o pomoc dla kici,może ktos ma jakiś pomysł

Link to comment
Share on other sites

 

Dziękuję terra za wstawienie zdjęć:)

na drugim zdjęciu jest 8 letni ON-ek

na krótkim łańcuchu,nie spuszczany z niego,skołtuniony

buda na słońcu,nie wiem jak on przetrwał lato w takim futrze

chcę go zabrać do Murki

ale musi jeszcze chyba z tydzień poczekać na miejsce

na pierwszym zdjęciu sunia na łańcuchu na wsi zabitej dechami

zwrócie uwagę na łańcuch,cały w supłach

oczywiście niesterylizowana

też chciałabym zabrać ja do Murki

nie wiem czy mi się uda pomóc ...i ON-kowi i suni

w tym domu gdzie jest ON-ek jest jeszcze kulawy młody piesek

wzieli go jak był szczeniakiem i od razu wpadł pod samochód

a teraz uwiązali go na łańcuchu i siedzi w takim miejscu gdzie nie widzi świata

jakie życie go czeka:(

wszystko opiera sie o kase,bo gdybym mogła....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...