Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

4 godziny temu, bakusiowa napisał:

Proszę o wpłaty i udostępnianie na fb jak największej liczbie osób zbiórki która jest w mojej sygnaturce.

Zachęcam też dogomaniaków do umieszczania zbiórki w swoich sygnaturach. Wtedy więcej osób z dogomanii dowie się o niej.

Dziękuje bakusiowa za to co robisz dla szczebrzeszyniaków:)

 

Kompozycja stworzona z róż, gerber, alstromerii - Kwiaty tylko Ty

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, bakusiowa napisał:

Proszę o wpłaty i udostępnianie na fb jak największej liczbie osób zbiórki która jest w mojej sygnaturce.

Zachęcam też dogomaniaków do umieszczania zbiórki w swoich sygnaturach. Wtedy więcej osób z dogomanii dowie się o niej.

Ja również bardzo dziękuję :) I wszystkim którzy do tej pory wsparli moją zrzutkę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Szukam pilnie kogos do wizyty pa dla tej koteczki,Warszawa ul.Syreny

dom wydaje sie w porządku

Mogę się podjąć.

Edit: mam 3 adoptowane koty - 11 lat [adoptowana 11 lat temu], 8 lat [adoptowany 3 i pół roku temu] i roczny [adoptowany 2 miesiące temu].

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję:)

Olena zgodziła się zrobić,ale może dopiero w poniedziałek,jesli możesz wcześniej będe wdzięczna

8 godzin temu, Magdarynka napisał:

Mogę się podjąć.

Edit: mam 3 adoptowane koty - 11 lat [adoptowana 11 lat temu], 8 lat [adoptowany 3 i pół roku temu] i roczny [adoptowany 2 miesiące temu].

Dziękuję:) JUż podaję Ci namiary.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Super, bo ja zawsze mam wrażenie że robię za szybkie i nie wyczuję że cos jest nie tak

Jesteśmy tylko ludźmi. Kiedyś, gdy działałam jeszcze w Stowarzyszeniu "Niczyje" wyadoptowałyśmy młodego psa rodzinie, która wydawała się być ok przed adopcją, a jakiś czas później, chyba po dwóch tygodniach siłą psa odbierałyśmy, bo jednak dom nie okazał się być tak dobry, jak nam się wcześniej wydawało...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2019 o 16:07, DORA1020 napisał:

Nie wierzę w takie zbieractwo:(

ale tonący brzytwy sie chwyta......

znowu wpłaty tylko od dogomaniaków.......Lucyna i Radek.......

a fb  ?  to lipa nad lipy....

Dora, a czy na siepomaga.pl nie byłoby większej szansy?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagoska napisał:

Dora, a czy na siepomaga.pl nie byłoby większej szansy?

Nie wiem czy i jak mozna tam zrobic zbiórke

ja dla wetki zrobiłam na pomagam.pl ,ale oni biorą procenty od zbiórki

sue  zrobiła na zrzutce,ale widzę ,ze zbiórka tez stanęła w miejscu

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że pomagam.pl nie tyle chcą pomóc, co zarobić. nikt normalny nie bierze procentu od akcji charytatywnej. nie wiem jak jest na siepomaga.pl, ale oni mają dużą skuteczność. Może jakaś fundacja będzie zbierać w waszym imieniu? Czy nie myslałyście założyć fundacji? To podobno jest dość łatwe i nie potrzeba wielkich pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Siepomaga chyba nie bierze pieniędzy, ale trzeba zbierać przez jakąś fundację, która dostaje 6%  zebranej kwoty. Można zgłaszać potrzebujących, na których sie zbiera. Resztę doczytam później. Acha, nie można zbierać na innych portalach, szczególnie zrzuta i pomagam.pl.

Link to comment
Share on other sites

Piątkowa wizyta się odbyła. To co zobaczyłam i usłyszałam przekazałam telefonicznie zaraz po wizycie osobie, do której numer jest w ogłoszeniu.

Chyba szanse na adopcje są dość spore, ale to nie ja podejmuję decyzję. Jeśli Muszka zamieszka w tym domu to będzie miała do towarzystwa wielkiego kota brytyjczyka i małego, aczkolwiek dorosłego już yorka :)

Edit: dziś koteczka miała jechać do tego, nowego domu, ale ponieważ została wczoraj po raz drugi zaszczepiona to pojedzie do domu za tydzień :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Magdarynka napisał:

Piątkowa wizyta się odbyła. To co zobaczyłam i usłyszałam przekazałam telefonicznie zaraz po wizycie osobie, do której numer jest w ogłoszeniu.

Chyba szanse na adopcje są dość spore, ale to nie ja podejmuję decyzję. Jeśli Muszka zamieszka w tym domu to będzie miała do towarzystwa wielkiego kota brytyjczyka i małego, aczkolwiek dorosłego już yorka :)

Edit: dziś koteczka miała jechać do tego, nowego domu, ale ponieważ została wczoraj po raz drugi zaszczepiona to pojedzie do domu za tydzień :)

Dziękuję Magdarynka za wizyte:)

Mam nadzieję,że za tydzień uda się jej pojechać

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.07.2019 o 08:18, DORA1020 napisał:

Dochodzą kolejne 2 faktury na kwotę 239zł

Mam wpłatę 50zł /z dopiskiem"na karmę"/ od Anny G...-R ....bardzo dziękuję:) niestety nie wiem od kogo,bo nick nie był podany,więc nawet nie wiem czy z dogo Pani Ania

Zostaje dług w tej chwili 167zł /do tego dojdzie mój ostatni bazarek,nie zdążyłam jeszcze podliczyc/ więc dług zmniejszy się

Z konta Tyczuni [*]:(  jest jeszcze 120zł ,pieniążki te handzia wpłaci na konto wetki na sterylizacje koteczki rudo-białej

Z mojego bazarku------48zł

sharka----30zł  stała...bardzo dziękuje:)

Zostaje 89zł długu

dojazd siwej koteczki do Izbicy---50zł

faktura za karmę----131zł

Dług w tej chwili wynosi: 270zł

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Dora, a Pies na Zakręcie nie ma wolnego DT?

Nie mam numer tel

mogę zadzwonic,ale szukałyśmy juz chyba wszedzie,wszyscy odmawiają,albo  jak obiecuja pomoc to pózniej nie odbieraja telefonów

a przeciez po co obiecywac jak ktoś nie może pomóc

nie ma dt  dla jednego szczeniaczka i pomoc 4 suczkom wstrzymana:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...