Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 14.07.2019 o 08:36, DORA1020 napisał:

Koteczka ma prawdopodobnie 5 kociaków:(

Ma te swoje maluszki w podpiwniczeniu domu człowieka,który obiecał,że nie przegoni rodzinki.

Co dalej....nie wiem.......

Na razie karmimy,bo biedactwo jest bardzo chude i zawsze bardzo głodne.

Sama koteczka jest podrośniętym maluszkiem,napewno nie ma więcej jak 7-8 miesięcy,chciałaby,żeby ją głaskac,jest bardzo przymilna.

Rodzinka musi uzyskać pomoc,ale w lecznicy w Izbicy przepełnienie,na ogłoszenia małych kociaków ani jednego telefonu:(

 

W tym tygodniu muszę zabrać rodzinkę

jestem załamana tymi problemai,już napisałam na watku Roxi,że depreśnieję

jeszcze nie pomogłam rodzince ,a juz kolejny domowy buraserk wyrzucony

wczoraj nie wiedzial co sie dzieje,nie wygłada zle,nie był głodny,a jednak ktoś pozbył sie go

rodzinke musze zabrać,ponieważ kotki sa w piwnicy przy bardzo ruchliwej ulicy

los maluszków  jest taki ,że będą rozjeżdzane przez samochody,alebo zabierane przez dzieci,do zabawy,a pózniej mamusia każe zostawic kota na ulicy,jak sie dziecko pobawi,ale bardziej prawdopodobne rozjeżdzanie przez auta,już niedługo wyjdą na ulicę,będa ciekawe świata

ruda3.jpg

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, DORA1020 napisał:

Terra,czy ogłaszałaś trisie jako Lalunia?

Mam zapytanie o nia

szukam kogos do wizyty pa w Warszawie,na Smolnej

mam mieszane uczucia co do tej osoby,ale mogę się mylić,dlatego potrzeba sprawidzic ten dom,żeby kicia nie straciła szansy na dom

Jestem:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2019 o 08:15, DORA1020 napisał:
safe_image.php?d=AQCpk2W7QneOBlyE&w=235&
PETYCJEONLINE.COM
 
Petycja do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego o podjęcie prac nad rządowym projektem zmianyprawa celem zlikwidowania problemu bezdomności zwierzątProblem bezdomności zwierząt i związanych z tym patologii systematycznie narasta od 20 lat, w miarę jak na zapobieganie temu zjawisku ...
 
 
Prosze podpisujcie...jeśli czegoś nie zmienią to sie zaharujemy....

Podpisałam i porozsyłałam rodzinie i znajomym

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, sharka napisał:

Bez tytułu.jpg

Dziękuje sharka za wstawienie kolejnej faktury:)

wiem,że saszetki to spory koszt,ale koty bardzo je lubia,i tak dokupuję korpusy i czasami wątróbkę

wczoraj słyszałam płacz malutkiego kotka

ale dostac się tam nie można,siatka...posesja...siatka....

poszłam do tego człowieka,który sprowdza koty,rozmnaża,ja ratuję pózniej te koty,nie mówiąc,że je karmię

powiedział,żebym wynosiła się z jego działki,on wie,że są małe kotki,ale to są jego prywatne koty,są jego własnościa ,a mnie nic do tego

nie pomogłam:(

ja ta kotke codziennie karmię,zawsze jest bardzo glodna,myslę,ze nie przeżyłaby gdybym nie dała jej jeść

na wiosne zabrałam od tej kotki,dwoje jej dzieci,dwie trisie,jedna zmarła,druga znalazła dom

były jeszcze dwa bure kocurki,ale nie wiem co sie z nimi stało

wszystko dzicz:(

niestety kotka nie wejdzie do łapaka,bo wysterylizowałabym ją i wypuściła

takich historii jest dużo,tylko nie zawsze mam czas pisać  o tym

ale pomaganie w realu jest bardzo trudne...stresujące

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, UlaFeta napisał:

Będę obradowac ze 2 lata a i tak guzik z tego bedzie:(

Parlamentarny zespół do spraw zwierząt porażka:(Uśmiac się można.

Napewno....kolejny rząd,który dla zwierząt nic nie robi:(

ale podpisywac trzeba

nie robic nic to jeszcze gorzej....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2019 o 08:47, DORA1020 napisał:

Z mojego zakończonego bazarku----50zł

i z bazarku Oleny----110zł /120zł pojdzie na konto wetki w Izbicy/  ślicznie dziekuje za pomoc bazdomniakom:)

Dług zmniejszył sie do kwoty 190zł

Niestety wzrosło:(

Dlug 335zł  /kolejna faktura na kwaotę 145zł/

Link to comment
Share on other sites

Malutka koteczka i trzy szczeniaczki których zdjęcia są wyżej na fb.

Kto może proszę o udostępnianie i rozsyłanie po znajomych.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=892673717755185&id=100010376946372&comment_id=892910911064799&notif_id=1563422424594226&notif_t=feed_comment

 

 

Ogłoszenie jest zamieszczone na trzech grupach adopcyjnych.

Link to comment
Share on other sites

No więc dzisiaj miała miejsce pierwsza akcja łapankowa, w której miałam większy niż zwykle udział (ale miałam też świetnych pomocników! Oczywiście Dorę, taką jedną fajną Kasię, jej córkę i pomagała również córka pani od kotków) 

Chodzi o jedną z trzech kotek których sterylizacja będzie opłacona przez gminę. Pani, do której kotki zostały podrzucone, próbowała łapać sama, ale nie zdołala tego zrobić ani w swój transporter, ani w mój. Było jej ciężko, bo i ona, i mąż poruszają się o kulach. Potrzebny był łapak i w ów łapak złapała się w końcu pierwsza koteczka.  Nie obyło się bez przygód, np. na początku weszły dwa kociaki, ale państwu udało się je przepłoszyć. Później chciały wejść dwie kotki na raz. Szalejącą w łapaku koteczkę przykryłyśmy i pojechała do sterylizacji. Czekam na telefon, kiedy będzie można ją odebrać. Później wrzucę zdjęcie. 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, sue napisał:

No więc dzisiaj miała miejsce pierwsza akcja łapankowa, w której miałam większy niż zwykle udział (ale miałam też świetnych pomocników! Oczywiście Dorę, taką jedną fajną Kasię, jej córkę i pomagała również córka pani od kotków) 

Chodzi o jedną z trzech kotek których sterylizacja będzie opłacona przez gminę. Pani, do której kotki zostały podrzucone, próbowała łapać sama, ale nie zdołala tego zrobić ani w swój transporter, ani w mój. Było jej ciężko, bo i ona, i mąż poruszają się o kulach. Potrzebny był łapak i w ów łapak złapała się w końcu pierwsza koteczka.  Nie obyło się bez przygód, np. na początku weszły dwa kociaki, ale państwu udało się je przepłoszyć. Później chciały wejść dwie kotki na raz. Szalejącą w łapaku koteczkę przykryłyśmy i pojechała do sterylizacji. Czekam na telefon, kiedy będzie można ją odebrać. Później wrzucę zdjęcie. 

 

Cieszę sie z tego bardzo:)

dobrze sue,że jesteś,bo ja juz czasmi nie daję rady

i super,że wszystko się udało,bardzo ważne są sterylki

z 7 kotków u tej pani zostały 3 ,pozostałe nie leczone,po prostu odeszły:(

dlatego tak bardzo cieszę sie z tej sterylki,zostały jeszcze do ster  dwie kicie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2019 o 09:16, DORA1020 napisał:

Terra,czy ogłaszałaś trisie jako Lalunia?

Mam zapytanie o nia

szukam kogos do wizyty pa w Warszawie,na Smolnej

mam mieszane uczucia co do tej osoby,ale mogę się mylić,dlatego potrzeba sprawidzic ten dom,żeby kicia nie straciła szansy na dom

Cały czas ogłaszam Lalunię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...