Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

5 godzin temu, DORA1020 napisał:

Nikt,absolutnie nikt nie jest zainteresowany adopcja tych biedniutkich szczeniorków:(

Patologia rozmnaża,a my póżniej mamy ogrom pracy i martwimy się,jak psiaki nie maja domów

Szczeniaczki są na na fb na kilku stronach adopcyjnych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Olena84 napisał:

Z kolejnego bazarku mam 326,38zł dla podopiecznych Dory, wysyłam 330zł na konto Dory

Bardzo dziekuje:)

Z poprzedniego bazarku przeznaczyłam 135zł  dla Roksanki

bardzo dziekuję:) bo małej psince brakuje deklaracji,jutro muszę wpłacic pełna kwote /równiez za starylke i odrobaczanie/ na konto hoteliku

w poniedziałek sunieczka jedzie do Murki,chociaż malutka i kochna,to nikt nie dzwoni:(

a kwote 330zł podziele na spłte dlugów i wpłacę na konto wetki w Izbicy

bardzo dziękuję za tą  pomoc:):):)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, bakusiowa napisał:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=886454788377078&id=100010376946372

Kto jest na fb niech udostępnia i wysyła po znajomych do udostępnienia.

 

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Biorę się za rozsyłanie! 

Jak dobrze, że zasiedziała Shila będzie mieć domek :)

Bardzo Wam dziękuję:)

Niestety patolog oddał już 2 suczki,napewno kolejnej patologii,która będzie rozmnażać:( i gdzie biedactwa będą głodować:( na łańcuchach:(

Jak szybko nie znajdą domów pewnie kolejne szczeniorki trafia w niepowołane ręce:(

Bakusiowa proszę Cię napisz na fb,że może ktoś mógłby je zabrac na DT

jeśli nie ma DS  to może DT by sie znalazł,bo napewno patolog odda kolejne psinki,albo dzieciom/tak rozdają małe kotki,niech dzieci sie pobawia/

albo do kolejnej patologii,gdzie pózniej psy cierpią:(

jest transport jutro do Krakowa i Katowic,ale żadny zwierzaczek nie znalazł w tmtym kierunku domu:(

 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, DORA1020 napisał:

 

Bardzo Wam dziękuję:)

Niestety patolog oddał już 2 suczki,napewno kolejnej patologii,która będzie rozmnażać:( i gdzie biedactwa będą głodować:( na łańcuchach:(

Jak szybko nie znajdą domów pewnie kolejne szczeniorki trafia w niepowołane ręce:(

Bakusiowa proszę Cię napisz na fb,że może ktoś mógłby je zabrac na DT

jeśli nie ma DS  to może DT by sie znalazł,bo napewno patolog odda kolejne psinki,albo dzieciom/tak rozdają małe kotki,niech dzieci sie pobawia/

albo do kolejnej patologii,gdzie pózniej psy cierpią:(

jest transport jutro do Krakowa i Katowic,ale żadny zwierzaczek nie znalazł w tmtym kierunku domu:(

 

Dora, zrobiłam już aktualizację.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, DORA1020 napisał:

Bardzo dziekuje:)

Z poprzedniego bazarku przeznaczyłam 135zł  dla Roksanki

bardzo dziekuję:) bo małej psince brakuje deklaracji,jutro muszę wpłacic pełna kwote /równiez za starylke i odrobaczanie/ na konto hoteliku

w poniedziałek sunieczka jedzie do Murki,chociaż malutka i kochna,to nikt nie dzwoni:(

a kwote 330zł podziele na spłte dlugów i wpłacę na konto wetki w Izbicy

bardzo dziękuję za tą  pomoc:):):)

cieszę się że pomoże ;)

Link to comment
Share on other sites

A to są dwa z czterech dzikusków które dokarmiam. Prawdopodobnie dwie koteczki. Zwykle karmię je w innym miejscu, ale dzisiaj były akurat tutaj. Pojawiają się raz na dwa-trzy dni, dziś niesamowicie głodne, tego białoburego nie widziałam prawie tydzień. 

 

dziczki.jpg

dziczki2.jpg

dziczki3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, sue napisał:

koteczka biało-ruda

 

ruda1.jpg

ruda2.jpg

 

 

Koteczka ma prawdopodobnie 5 kociaków:(

Ma te swoje maluszki w podpiwniczeniu domu człowieka,który obiecał,że nie przegoni rodzinki.

Co dalej....nie wiem.......

Na razie karmimy,bo biedactwo jest bardzo chude i zawsze bardzo głodne.

Sama koteczka jest podrośniętym maluszkiem,napewno nie ma więcej jak 7-8 miesięcy,chciałaby,żeby ją głaskac,jest bardzo przymilna.

Rodzinka musi uzyskać pomoc,ale w lecznicy w Izbicy przepełnienie,na ogłoszenia małych kociaków ani jednego telefonu:(

 

Link to comment
Share on other sites

safe_image.php?d=AQCpk2W7QneOBlyE&w=235&
PETYCJEONLINE.COM
 
Petycja do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego o podjęcie prac nad rządowym projektem zmianyprawa celem zlikwidowania problemu bezdomności zwierzątProblem bezdomności zwierząt i związanych z tym patologii systematycznie narasta od 20 lat, w miarę jak na zapobieganie temu zjawisku ...
 
 
Prosze podpisujcie...jeśli czegoś nie zmienią to sie zaharujemy....
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2019 o 02:51, DORA1020 napisał:

Kolejna faktura /jeszcze z maja/ 122zł

Dług 481zł

Wpłaty:

sharka---30zł

bakusiowa 100zł /z podziękowaniami poczekałam do rozliczeń.dziękuję bardzo:)/

Dług na chwile obecna wynosi 351zł

Gdybym pomyliła sie w rozliczeniach prosze o zwrócenie uwagi,bo niestety mogę coś przeoczyć.

Z mojego zakończonego bazarku----50zł

i z bazarku Oleny----110zł /120zł pojdzie na konto wetki w Izbicy/  ślicznie dziekuje za pomoc bazdomniakom:)

Dług zmniejszył sie do kwoty 190zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...