Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dziekuję za info:)

Oczywiście poprosze numer tel do Rafała /chyba wszystkie Rafały sa super:)/

i do tego nowo powstającego hoteliku k/Tomaszowa

ja musiałam suni pomóc natychmiast,udało mi sie ja umieścic u znajomej w garażu na kilka godzin

a pózniej telefony......do Murki,do Lubyczy,szukanie transportu,kogos kto chciałby i mógłby zawieżc sunie na już

w dodatku tak daleko od Szczebrzeszyna

z panem z hoteliku negocjowałam długo,chciał 15zł za dobe,powiedziałam,że nie ma takiej opcji

w końcu zgodził sie 350zł za miesiąc,płatne po miesiącu pobytu/to tez było do negocjacji/

sunia malutka,prawdopodobnie waży 7,5kg,jamnikowata,myślę,że szybko znajdzie dom

może znajdzie się dom,który zeche ja sam wysterylizować,tak jak było z Bellą.

Link to comment
Share on other sites

Dora, jesteś wspaniałą Osobą :) Namiary za chwilkę podeślę. Ma kłopot z fejsbukiem na komputerze od paru dni: w ogóle mi nie działa, tylko się ładuje - a te namiary to mam zapisane na fejsbuku. Ale sprobuję zrobić to mobilnie.

Suczka jak malutka to myślę, że znajdzie domek, pomogę z ogłaszaniem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2019 o 08:48, DORA1020 napisał:

Z bazarku terry 80zł, bardzo dziękuję:)

Dług na chwilę obecną wynosi 389zł

z mojego bazarku 117zł

od buuenos mam wpłatę 211zł, bardzo dziękuję:) /z tej kwoty 111zł przeznaczę na dług za karmę i 100zł dla Roxi,która zbiera na hotelik

serdecznie dziękuję:)

Dług zmniejszył sie do kwoty  161zł

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, DORA1020 napisał:

 

Szukam kogos do zrobienia wizyty pa  w Piastowie k/Warszawy

jak do tej pory nie udało mi sie nikogo znależć

dla persowatego Aslana

wydaje sie ,że przyszły dom w porządku,niemniej jednak wizyta musi być

 

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

dora, poszukać na fb?

Dziekuję:)

wstrzymaj sie jeszcze troszeczkę,bo być może będę kogoś  miała

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.06.2019 o 09:21, DORA1020 napisał:

Wczoraj zgłosiłam do gminy rodzine,w której sa dwa psiaki na półmetrowych łańcuchach

Naprawdę nie wiedziałam co robić,dwie osoby zgłosiły problem do mnie,a przecież same mogły iść do gminy czy na policję

poszłam tam i fatktycznie potwiedziło się

dwa małe psiaczki,jededn na półmetrowym  łańcuchu,drugi na półmetrowym sznurku:(

i jeszcze jeden problem

starszej kobiecie,inwalidce podrzucja kotki:(

w tej chwili sa trzy kotki

jedna ma 4 małe,ok.miesięczne kotki,druga 3 lub 4 kotki,trzecia chyba trzy

trzecia kotka wyniosła gdzieś te kociaki,wróciła w kiepskim stanie

kotki to dzikuski:(

przychodzą na jedzenie/pani emerytowana nauczucielka karmi te kotki

jednak toytalne dziki:(

wczoraj zgłosiłam do gminy sterylkę dwóch kotek

ale pani nie zaniesie tych kotek,kobieta jest inwalidką,porusza się o kulach

 

Te miesięczne kotki to tez dzikuski? Rozmawiałam z Marcinek. Moglibyśmy je do siebie wziąć na DT

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Madie napisał:

Te miesięczne kotki to tez dzikuski? Rozmawiałam z Marcinek. Moglibyśmy je do siebie wziąć na DT

Hej Madie:)  Dawno Cie nie było.....

Będzie to trudne,na razie kotka karmi,przyniosła jedno kocie pod dom,a pózniej zabrała

kotki sa w stodole-graciarni,są dzikie,ale juz na tyle podrośniete,ze będa wiały przerażone

nie wiem jak to ogarnąć:(

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze jeden problem

zgłoszono telefonicznie do Krystyny  malamuta  przebywającego w złych warunkach

prawdopodobnie był długo trzymany w kojcu,teraz wypuścili go na podwórko,ale ma zanik mięśni,przewraca sie

i chyba jest niewidomy,lub słabo widzący

nie wiem dokladnie bo nie mogę znależć kogos kto by pojechał na interwencje,sprawdził to i w razie potwierdzenia  odebrał psiaka

problem zgłosiło dziecko 12-13 lat,ale został nastraszony,i teraz boi sie odzywać

miejsce dla  psiaka jest u Murki jednak nie ma nikogo kto by chciał pomóc,pojechac i sprawdzic:(

Link to comment
Share on other sites

Dora, odezwij się do Agnieszki Rz. z "Psów Północy". Parę dni temu znowu z okolic Tomaszowa ratowali hasio-malamuta w fatalnym stanie na naszą prośbę. Psiak miał DT u naszej niezawodnej Mai (ona już miała dwóch poopiecznych Północniaków wcześniej), ale psiak tak rozjechany przez życie, że ze strachu na widok psów sikał ze strachu i rzucał się w przestrzeń. Północniaki ulokowali go teraz w Krakowie, w hoteliku, u pani szkoleniowec. Co oznacza, że u Mai jest miejsce. Może by pomogli. 
Tutaj masz namiary: 
https://www.facebook.com/PomocDlaPsowPolnocy/
730 261 786

Oni nie odmawiają pomocy: chyba że naprawdę są w finansowym dołku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dora, odezwij się do Agnieszki Rz. z "Psów Północy". Parę dni temu znowu z okolic Tomaszowa ratowali hasio-malamuta w fatalnym stanie na naszą prośbę. Psiak miał DT u naszej niezawodnej Mai (ona już miała dwóch poopiecznych Północniaków wcześniej), ale psiak tak rozjechany przez życie, że ze strachu na widok psów sikał ze strachu i rzucał się w przestrzeń. Północniaki ulokowali go teraz w Krakowie, w hoteliku, u pani szkoleniowec. Co oznacza, że u Mai jest miejsce. Może by pomogli. 
Tutaj masz namiary: 
https://www.facebook.com/PomocDlaPsowPolnocy/
730 261 786

Oni nie odmawiają pomocy: chyba że naprawdę są w finansowym dołku.

Bardzo Ci dziękuję:) Napewno zadzwonie,oby tylko udalo sie biedakowi pomóc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...