Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

matko ziemio nasza .....

 niechaj  to wszytko wroci

 do ,,wlascciekli

 do zartownisiow

 i do tych paskudnych potworrnych ludzi

 ktorzy sobie zrobili zarty z zycia biedaka ...hanba hanba...

 ...

poprostu serce peka

 piesiu piesiu

 za ludzi wielu wielu

 nie warto czasem nawet splunac

oby ci ktorzy tak potwornie postapili

 mieli okazje do wielkiego ogromnego cierpienia

 za ciebie psieu

Link to comment
Share on other sites

Brak mi słów, Nadziejka napisała smsa do mnie, ale odczytałam ok 2 i szukałam tych postów na facebooku i też znaleźc nie mogłam. Czy to już drugi psiak w takim stanie z Zawady? Może tam ktoś bardzo nie lubi psów? Straszne to wszystko. A może lepiej wierzyć że ta pani Agata innego psiaka znalazła?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2019 o 20:04, Murka napisał:

Pani brzmi bardzo fajnie, ma już ONka, który mieszka w domu:) 

Dzięki kado mamy osobę do wizyty - odbędzie się ona koło weekendu. Trzymajcie kciuki. Czas najwyższy, aby Shila miała domek:)

NADAL SZUKAMY OSOBY DO WIZYTY W STRZELCACH OPOLSKICH DLA SHILI!

Ta pani, co miała zrobić wizytę okazała się niepoważna. Obiecywała, że skontkatuje się z DSem i zrobi wizytę koło weekendu i nic. Nawet nie zadzwoniła do DSu mimo mojego przypomnienia SMSem w piątek. Teraz odrzuca połączenie. Pani chętna zaadoptować Shilę nadal czeka na sunię. Potrzebna pilnie inna osoba do wizyty, ponieważ na wynik wizyty czekają dwa psy ze schroniska z Zamościa, które mogłyby pojechać do BDT jednym transportem. Straciliśmy tydzień czasu na czekanie:(

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Murka napisał:

NADAL SZUKAMY OSOBY DO WIZYTY W STRZELCACH OPOLSKICH DLA SHILI!

Ta pani, co miała zrobić wizytę okazała się niepoważna. Obiecywała, że skontkatuje się z DSem i zrobi wizytę koło weekendu i nic. Nawet nie zadzwoniła do DSu mimo mojego przypomnienia SMSem w piątek. Teraz odrzuca połączenie. Pani chętna zaadoptować Shilę nadal czeka na sunię. Potrzebna pilnie inna osoba do wizyty, ponieważ na wynik wizyty czekają dwa psy ze schroniska z Zamościa, które mogłyby pojechać do BDT jednym transportem. Straciliśmy tydzień czasu na czekanie:(

Z okolic Strzelec Opolskich na FB znalazłam na mapie wizyt takie osoby/organizacje:

https://www.facebook.com/strzelcezwierzetom/timeline

https://www.facebook.com/sybilla.fusiarz?fref=ufi

https://www.facebook.com/madzia.klimek?fref=gc&dti=248063215268893

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Sara2011 napisał:

Bardzo dziękuję

Napisałam już do tego Stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, DORA1020 napisał:

Zapraszam na bazarek,na spłatę długów

dziękuję Lucynce za pomoc w zrobieniu bazarku:)

nie wiem dlaczego nie wchodzą mi linki

musisz wpisać coś np BAZAREK zaznaczyć to i tam jak masz B, I, U to jest spinacz i klikasz i na górze w pole adres url tam wpisujesz skopiowany link do bazarku i wstaw

Link to comment
Share on other sites

Od rana" siedze na telefonie"  szukam kogos do wizyty przedadopcyjnej dla Shili koło Strzelc Oploskich

Dzwoniłam do Fioletowego Psa,do TOZ-u,kilka telefonów i nikt nie odbiera,wczoraj napisałam do Stoarzyszenia Strzelce Zwierzętom,też nie odpisali

a inne psiaki już czekają na ten transport

w końcu dodzwoniłam sie do kogoś z TOZ-u,dziewczyna ma zapytać koleżankę,czekam na wiadomość,ale tez nie wiem czy coś z tego wyjdzie

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, DORA1020 napisał:

Wizyta przedadopcyjna dla Shili wypadła na nie:(  nadal szukamy suni domu

Niestety, sunia ma pecha, a taka fajna jest.

W międzyczasie zgłosił się dom z Warszawy, zapisałam sobie tel., ale pani na razie nie odbiera...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2019 o 08:34, DORA1020 napisał:

Bardzo dziękuję za wyróżnienie ogłoszeń:)

Nie wiem kto wyróżnił......bardzo dziękuję,może teraz zwiększy to szanse zwierzuniom na domek

Link to comment
Share on other sites

M szę jeszcze dopisać,m że Kika bardzo szybko "rozbiera się" z kubraczka. Podobno nie można jej upilnować, więc parę razy dziennie  jest ubierana od nowa. Powoli przyzwyczaja się do tego odzienia, ale mimo wszystko kombinuje jak "koń” pod górę" i to skutecznie. Ale te kilka dni dadzą radę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...