Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Pęka mi serce od wczoraj.

Ten śliczny kocurek na zdjęciach to 5 miesięczny Gucio [*] z Izbicy, szukałam mu domu. Wszystko było dobrze, kotek przyjazny, wesoły, dopadł go w lecznicy calciwirus, zaczęło się niewinnie, a teraz Gucio już za Tęczowym Mostem :(((

Nie mogę się pozbierać. :((((

W lecznicy jest jeszcze 7 miesięczny nieśmiały kocurek Kacper zwany Widmo, choć już coraz mniej nieśmiały.

Potrzebuje choćby DT zanim pobiegnie za Guciem za TM, choć na razie wszystko z nim OK.

Ogłaszam go już tak dugo, nikt o niego nie pyta, jak go proponuję - też nikt nie chce :(((

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Pęka mi serce od wczoraj.

Ten śliczny kocurek na zdjęciach to 5 miesięczny Gucio [*] z Izbicy, szukałam mu domu. Wszystko było dobrze, kotek przyjazny, wesoły, dopadł go w lecznicy calciwirus, zaczęło się niewinnie, a teraz Gucio już za Tęczowym Mostem :(((

Nie mogę się pozbierać. :((((

W lecznicy jest jeszcze 7 miesięczny nieśmiały kocurek Kacper zwany Widmo, choć już coraz mniej nieśmiały.

Potrzebuje choćby DT zanim pobiegnie za Guciem za TM, choć na razie wszystko z nim OK.

Ogłaszam go już tak dugo, nikt o niego nie pyta, jak go proponuję - też nikt nie chce :(((

Brak słów:(  nie mamy dt-owych, pobyt w lecznic dla niektórych kociaków,szczególnie tych młodych tak się kończy:(

biedny Gucio[*]:(  biedna trisia[*] gdybym jej nie złapała na sterylkę,to może by żyła:( ciągle o tym myślę

W lecznicy mam ze Sz-na  3 kotki:  Maciuś z FeLV, dzikuska,która juz nie jest dzikuską,trisia i niewidząca na jedno oczko miziasta trisia

eh....nawet nie chce mi się pisac..........

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, DORA1020 napisał:

Brak słów:(  nie mamy dt-owych, pobyt w lecznic dla niektórych kociaków,szczególnie tych młodych tak się kończy:(

biedny Gucio[*]:(  biedna trisia[*] gdybym jej nie złapała na sterylkę,to może by żyła:( ciągle o tym myślę

W lecznicy mam ze Sz-na  3 kotki:  Maciuś z FeLV, dzikuska,która juz nie jest dzikuską,trisia i niewidząca na jedno oczko miziasta trisia

eh....nawet nie chce mi się pisac..........

Jak dzikuska? Bo kojarzę tylko 2 koty w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Z dobrych wieści dzisiaj, w Wlk Piątek jedzie do domu stałego rudy kocurek spod sklepu, nazywany roboczo Teofil.

Dziękuję Yossarianie za wczorajszą wieczorną wizytę PA.

Transport blabla, opłaci Pan który się nim zainteresował i ogarnął weterynaryjnie.

Teraz kciuki żeby dogadał się z rezydentem.

1-image00000044_1552801777383.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2019 o 21:56, Baltimoore napisał:

Organizacyjnie

Juro do swoich domów jadą: trikolorka Malinka/Magdusia/Melba złapana przez Dorę na sterylkę (trzeba będzie od razu poprosić o rozliczenie w Royal Vecie)

O tej kici myślałam,zapomniałam,że dałam ja do RoyalVetu,iże juz znalazła dom

nie wiem dlaczego ostatnio tak o niej myślałam

i o jej siostrze,której sie nie udało:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2019 o 13:34, Poker napisał:

DORA, znowu ludzie zarzucili mnie manelami dla futrzaków. Czy gdzieś się przydadzą ?

Poker,paczka do rzeszowskiej fundacji dotarła,bardzo dziękują:)

Będą imienne podziękowania na stronie fundacji:) dla wszystkich darczyńców.

Link to comment
Share on other sites

  Dnia 9.04.2019 o 08:40, DORA1020 napisał:

Sharka-----30zł/bardzo dziękuję:)/

Na minusie 105zł

transport Maciusia do lecznicy 30zł

kolejna faktura 144zł

Na minusie 279zł

------------------------------------------------------------------------

wpłata od buuenos 112zł /bardzo dziękuję:)/

-------------------------------------------------------------------------

Na minusie 167zł

faktura za karmę  124zł

Na minusie 291 zł

Na konto wpłaciła  50zł bakusiowa.Bardzo dziękuję:)

Na minusie 241zł

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Baltimoore napisał:

Z dobrych wieści dzisiaj, w Wlk Piątek jedzie do domu stałego rudy kocurek spod sklepu, nazywany roboczo Teofil.

Dziękuję Yossarianie za wczorajszą wieczorną wizytę PA.

Transport blabla, opłaci Pan który się nim zainteresował i ogarnął weterynaryjnie.

Teraz kciuki żeby dogadał się z rezydentem.

1-image00000044_1552801777383.jpg

Dołączam do podziękowań:) dzięki wizycie pa  wiemy, ze dom sprawdzony

oby Teofilowi sie udało.....

Link to comment
Share on other sites

Oby więcej takich życzeń świątecznych i ich spełniania... Zwłaszcza spełniania :) A może najlepiej żeby spełniało się bez życzeń lub nawet nie musiało się spełniać. Tego i oczywiście zdrowia, wielu miłych chwil spędzonych wśród bliskich i jak w najlepszym humorze, odpoczynku i pogody ducha życzę Wam wszystkim z okazji tych Świąt. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, lunarmermaid napisał:

Jaki jest Kacper do psów? I do innych kotów?

 

Kacper to bardzo spokojny i nieśmiały kotek, potrzebuje trochę czasu, spokoju i cierpliwości.

A nade wszystko potrzebuje być zabrany z lecznicy znim złapie jakieś paskudztwo :((

https://www.olx.pl/oferta/kacper-kot-dla-konesera-CID103-IDyz9Lc.html

 

Mogłabyś go wziąć na dom tymczasowy albo znasz kogoś takiego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...