Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Super, to ja swoje wyróżnienia podmienię na 3 kocicie (ciężarne niestety) w Tomaszowie. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności, bo "panie je dokarmiają, a dokarmianymi się nie zajmujemy". Może znajdziemy im domy chociaż to byłby cud.

Cieszę się, że Balbinka i Tiffany mają domki.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Super, to ja swoje wyróżnienia podmienię na 3 kocicie (ciężarne niestety) w Tomaszowie. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności, bo "panie je dokarmiają, a dokarmianymi się nie zajmujemy". Może znajdziemy im domy chociaż to byłby cud.

Cieszę się, że Balbinka i Tiffany mają domki.

 

Zastanów się nad sterylkami aborcyjnymi- jak ja to właśnie popełniłam, przez co znajoma dalej będzie dokarmiać 4 koty a nie 4x4 plus 4=20

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Baltimoore napisał:

 

Zastanów się nad sterylkami aborcyjnymi- jak ja to właśnie popełniłam, przez co znajoma dalej będzie dokarmiać 4 koty a nie 4x4 plus 4=20

Tak, to pewne, ale na razie nie ma kto ich opłacić. :( Gmina się wypina... :( Rozmawiałam z karmicielką, aby założyła zbiórkę, że ją roześlę... ale pani ma jeszcze raz dobijać się w gminie. Jeżeli tego nie załatwi w tym tygodniu to będziemy robić zbiórkę.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj zapłaciło miasto poprzez TOZ.

Ale może by się dogadać z lecznicą, żeby ciachnęli szybko i jakoś by się zebrało na 3 sterylki.

Jedną mogę pokryć, tylko z lekkim opóźnieniem, bo teraz nie mam środków.

Jak się pojawią kocięta to sytuacja jeszcze się pogorszy :((

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baltimoore, obecnie mamy 4psy w hotelach bez deklaracji, teraz dojdą dwie nowe sunie, w tym jedną czeka długie leczenie (i CC z uśpieniem maluchów), a drugą "tylko" badania i sterylka (być może aborcyjna) :( Nie mamy za co na razie założyć, a weci niechętnie podchodzą do późnego terminu spłacenia. Pani karmicielka sama wysterylizowała kilka już kotek z tego miejsca i wyadoptowała 3 dorosłę kotki (i kilkanaście małych) - zostały jeszcze 3. Pani w poniedziałek ma iść do gminy dowiedzieć się czegoś... oby dali odpowiedź teraz właściwą, powiedziałyśmy na czym ma się oprzeć. Sytuacja kotów w miastach jest bardziej dramatyczna niż psów, panuje spychologia... nawet jakiegoś miejsca dla bezdomnych kotów nie ma :( Mam nadzieję, że wyróżnienia pomogą trochę w poprawie losu chociaż jednej z nich, są śliczne,jedna jest bardzo młodziutka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dzwoniłam w sprawie Włóczykija do takiej stadniny w Wólce Wieprzeckiej, oferują dom tymczasowy wychodzący i regularne dokarmianie, nie mam jednak jeszcze odpowiedzi bo jest tam już trochę zwierzaków i nie wiadomo czy znajdzie się miejsce dla kolejnego kota. 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie wiem, na razie czekam na sms od pani. Ten DT zgłosił się do mnie kiedyś z ogłoszenia Gosi, ale dla niej nie było to dobre rozwiązanie. Może móglby tam i zostać, gdyby się odnalazł. Jest na pewno przyzwyczajony do wychodzenia i rwie się na zewnątrz, choc nie wykluczam, że po kastracji i jakimś czasie spędzonym w domu wylazłby z niego domowy miziak (jak moje Ziółko, koteczka była ewidentnie wychodząca, a teraz odkąd trzymam ją w domu od bodajże lipca boi się wszystkiego na zewnątrz). 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Baltimoore napisał:

Podsumowując koty w lecznicy

Bura Balbina i buro bała Tiffany są zaklepane, myślę że można zmienić ich ogłoszenia na inne jeśli są wyróżnione.

Jeden z maluchów Margolcia jutro wizyta PA

Po Trzyłapkę (z mojego ogłoszenia innego kota hihi) Państwo sami dzisiaj przyjeżdżają do Zamościa :)))

Perełki się zdarzają, trzeba cierpliwie szukać :))

Pozostały

Czarna zielonooka Ada, ogłaszam teraz jako Bajkę

https://www.olx.pl/oferta/przyjazna-czarna-bajka-czeka-w-lecznicy-na-dom-CID103-IDyU9ds.html

 

Dwa maluchy Marcysia i Telesfor

https://www.olx.pl/oferta/slodka-marcysia-czeka-w-lecznicy-na-dom-CID103-IDz5Sa9.html

https://www.olx.pl/oferta/pora-na-telesfora-z-lecznicy-CID103-IDyUbzY.html

 

Baaardzo nieśmiały półroczny Kacper

https://www.olx.pl/oferta/kacper-bardzo-chce-znalezc-dom-CID103-IDyz9Lc.html

 

I chyba nadal szuka domu rudy kocurek po sklepu :((

https://www.olx.pl/oferta/milusinski-teofil-pilnie-chcialby-do-domu-CID103-IDytRqU.html

 

 

Czy Teofil nadal pod sklepem koczuje czy jest w lecznicy??

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Super, to ja swoje wyróżnienia podmienię na 3 kocicie (ciężarne niestety) w Tomaszowie. Nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności, bo "panie je dokarmiają, a dokarmianymi się nie zajmujemy". Może znajdziemy im domy chociaż to byłby cud.

Cieszę się, że Balbinka i Tiffany mają domki.

Tyśka, ile u Was sterylki aborcyjne kosztują? Pokryję jedną, też jestem spłukana do 1 ale wezmę z konta oszczędnościowego i mogę Ci zrobić przelew nawet zaraz.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2019 o 18:40, Tyś(ka) napisał:

Tak, to pewne, ale na razie nie ma kto ich opłacić. :( Gmina się wypina... :( Rozmawiałam z karmicielką, aby założyła zbiórkę, że ją roześlę... ale pani ma jeszcze raz dobijać się w gminie. Jeżeli tego nie załatwi w tym tygodniu to będziemy robić zbiórkę.

TYŚ, jak będziesz znać cenę sterylki to proszę prześlij nr konta

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Madie napisał:

Czy Teofil nadal pod sklepem koczuje czy jest w lecznicy??

Koczuje:(

Nie wiem czy pisałam......zabrał go wieśniak,żeby na wsi myszy łapał

kocinka była tam kilka dni,a pózniej wróciła pod sklep....10km,przez las

Pan,który zainteresował sie losem kotka /nie moze go zabrać,pracuje za granicą/

wykastrował go,odpchlił,odrobaczył,testy ujemne i zaszczepiony

Link to comment
Share on other sites

sharka, Madie, Baltimoore - dziękuję. W gminie udało się uzyskać sfinansowanie dla dwóch kotek, trzecią opłaci Karmicielka. Jedna kotka jedzie już jutro, cieszę się, a Pani Karmicielka pozytywnie zaskoczona :). Dziękuję za chęć pomocy i przepraszam za spamowanie tutaj.

Żal Teofila :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...