Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

22 godziny temu, Baltimoore napisał:

Nie ma poprawy pomimo antybiotyków i nie chce jeść, cały czas leje się zielona ropa :((

I jakby wszystko go bolało :((

Ale Bębenek z wetką walczą o niego.

To może skonsultować się z innym wetem.Co dwie głowy to nie jedna.Być może antybiotyk nie działa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2019 o 21:19, Bębenek napisał:

 

 

 

 4ea9af8ee908.jpg 

/ kurczę, no ja to mam szczęście do tych zwierzaków. Zawalilam wątek Bosmanem, ale on naprawdę jest super./ 

Martwię sie o tego super kotka:(

Może trzeba skontaktowac sie z rzeszowska fundacją,może poleca jakiegos doświadczonego weta,który by pomógł Bosmankowi

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślę,koniecznie trzeba zasięgnąć porady u innego weta bo po tak długim braniu antybiotyku,ropy powinno już nie być.Jeżeli jest to zielona albo szara ropa to jest źle.W moim przekonaniu trzeba pobrać tą wydzielinę i zrobić antybiogram i dopasować lek,który działa na tą bakterię.Szkoda kici,jest cudna.Męczy się.Nie wiem czy też przy antybiotyku dostaje jakąś osłonę na żołądek i wątrobę.Są takie papki do podawania jak np.Darmiflora Liguits czy inne..

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, bakusiowa napisał:

Bębenek dlaczego nie odzywasz się teraz kiedy jest źle z kotem? 

Bo pewnie cały czas i energię poświęca, będąc z kotami w lecznicy.
Bębenek ma dwa koty specjalnej troski i jeszcze gryzonie.
Wiem, że jej nieodzywanie się bierze z zabiegania, że nie ma czasu siąść i napisać, a nie ze złej woli.

Niech robi co trzeba, my przecież poczekamy na informacje, dogomania nie jest najważniejsza. Oby tylko Bosmanek z tego wyszedł.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Też tak myślę,koniecznie trzeba zasięgnąć porady u innego weta bo po tak długim braniu antybiotyku,ropy powinno już nie być.Jeżeli jest to zielona albo szara ropa to jest źle.W moim przekonaniu trzeba pobrać tą wydzielinę i zrobić antybiogram i dopasować lek,który działa na tą bakterię.Szkoda kici,jest cudna.Męczy się.Nie wiem czy też przy antybiotyku dostaje jakąś osłonę na żołądek i wątrobę.Są takie papki do podawania.

Też myśle,że sam antybiotyk,trzeci z kolei może nie pomóc

i tak jak radzi Anula możnaby zrobić

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Bo pewnie cały czas i energię poświęca, będąc z kotami w lecznicy.
Bębenek ma dwa koty specjalnej troski i jeszcze gryzonie.
Wiem, że jej nieodzywanie się bierze z zabiegania, że nie ma czasu siąść i napisać, a nie ze złej woli.

Niech robi co trzeba, my przecież poczekamy na informacje, dogomania nie jest najważniejsza. Oby tylko Bosmanek z tego wyszedł.

Tyśka, skąd masz takie wiadomości jak jest u Bębenek i dlaczego robi tak a nie inaczej w sytuacji kiedy wszyscy martwią się bo sprawa jest bardzo poważna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2019 o 00:37, sharka napisał:

Czyli wysyłasz przesyłki za swoje pieniążki, a kasa za fanty i przesyłki idzie do Dory. Zwykle sama robiłam bazarki i sama rozliczałam ale moge się podjąć być tylko skarbnikiem. Załóż proszę post rozliczeniowy na bazarku, a po zakończeniu bazarku wyślę wiadomości priv do kupujących z moim nr konta. Ustał zasady kiedy koniec i jak długo czekasz na wpłaty. W razie czego służę pomocą. Niestety nie podejmę się rozliczać bazarku Nadziejki bo mimo ze ja niezmiernie lubię po prostu nie potrafie odczytać połowy tego co pisze.

Otwieramy! Sercem zapraszamy dla Rikuni dla Pikusia dla Bebeneczkow ! Roznosci cudka od Ani christo z przyjaciolmi , od Magadrynki i Nadziejkow-do 23 lutego.

.........

wstawiam link bazarku moge p;isac wiekszymi literami jesli pani nie umie odczytac

 prosze sobie sprawic lupencyje

 dla Bebenkowa tez ten kramik

 Aldrumka jest skarbnikiem Bebenkowa

 i Aldrumce  slalam pieniazki z poprzedniego kramku na Bebeneczki

 nie rozumiem wiec czumu tutaj mowa o skarbnikowaniu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...