Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

100 puszek dla kotów (niestety kitkat) i 45 puszek dla psów (animonda) leci do Szczebrzeszyniaków. Powinny być albo w poniedziałek albo we wtorek. Podałam numer telefonu Dory. 

Całość przedsięwzięcia koniec końców zfinasowali z bonów: moja obecna szefowa i mój były szef, który tylko powiedział:

 

"Kotkom życzymy smacznego"

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Madie napisał:

100 puszek dla kotów (niestety kitkat) i 45 puszek dla psów (animonda) leci do Szczebrzeszyniaków. Powinny być albo w poniedziałek albo we wtorek. Podałam numer telefonu Dory. 

Całość przedsięwzięcia koniec końców zfinasowali z bonów: moja obecna szefowa i mój były szef, który tylko powiedział:

 

"Kotkom życzymy smacznego"

Bardzo dziękuję:) Tobie:) i szefostwu:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Madie napisał:

100 puszek dla kotów (niestety kitkat) i 45 puszek dla psów (animonda) leci do Szczebrzeszyniaków. Powinny być albo w poniedziałek albo we wtorek. Podałam numer telefonu Dory. 

Całość przedsięwzięcia koniec końców zfinasowali z bonów: moja obecna szefowa i mój były szef, który tylko powiedział:

 

"Kotkom życzymy smacznego"

 

Głodne bezdomniaki pewnie nie wybrzydzają. Na razie są trochę przyzwyczajone do Animonda Carny.

  Wielka szkoda, że w tym sklepie nie było choćby saszetek Sheba albo Gourmecików.

Link to comment
Share on other sites

Jutro do domu na Wilanowie jedzie schorowana mała burasia Karminka przyniesiona przez kogoś z bratem do lecznicy w Izbicy. Transport blabla, koszt 40zł.

Dziękuję mojej koleżance za wizytę PA :))

Brat Karmelek (ten z białymi skarpetkami) ma ratowane oczka. Wstępnie dwa domy oferowały się czekać aż się podkuruje, zobaczymy czy któryś wytrwa.

Kotka nadal ogłaszam

https://www.olx.pl/oferta/slodki-karmelek-szuka-pilnie-domu-na-cale-zycie-CID103-IDxTBKI.html

1-BuczekFoto (11).JPG

1-BuczekFoto (16).JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.01.2019 o 01:03, Madie napisał:

100 puszek dla kotów (niestety kitkat) i 45 puszek dla psów (animonda) leci do Szczebrzeszyniaków. Powinny być albo w poniedziałek albo we wtorek. Podałam numer telefonu Dory. 

Całość przedsięwzięcia koniec końców zfinasowali z bonów: moja obecna szefowa i mój były szef, który tylko powiedział:

 

"Kotkom życzymy smacznego"

wspaniała akcja, jesteście niesamowici! :)

Link to comment
Share on other sites

Martwie sie o Gosię,ma czas tylko do końca tygodnia

ludzie,którzy ja karmia i przy ich oknie stoi budka wyprowadzaja sie do Lublina

byc może dlatego nie chcieli Gosi,bo wiedziel ize jej nie zabiora ze soba:(

nakarmiłam wczoraj koteczkę,ale musiałam poczekac,aż zje,ponieważ biega tam czarno biały pies,który tylko czekazeby jej zabrac jedzenie,zrobiłam fotki i pogłaskałam.jest bardzo miła koteczka

z ogłoszen cisza:( i na moje ogłoszenie i na Baltimoore nikt nie odpowiada:(

czy może ktos obrobic te fotki tak,żeby widac było tylko Gosie? bez tego tła....

czas leci szybko....martwię sie co bedzie z koteczką:(

Link to comment
Share on other sites

Do sterylizacji mam 5 kotek:(

kolejna bida wyrzucona,dzikusek totalny,nawet fotki nie zrobie ,bo ucieka

to chyba koteczka,z dłuższym włosem,na razie zostawiam jedzenie,bida chowa sie do budki

u starszej pani jest bury dorosły  kocurek,który bardzo chce do domu

tez trzeba mu pomoc,jak?

i niestetylizowana kotka

też trzeba ja zabrać.Kotów było wiecej,w poblizu sa lisy,więc zostało kilka

wiem,ze lisy najedzone nie zaatakują,sama miałam takiego na działce,młodego liska,któy wyjadał kotom karme,kotów nie atakował,niestety zginął na szosie:(

Bosman ma wirusa białaczki:( osiem miesięcy szukałam dla Czarnej Perełki domu,nie znalazłam:(

nie wiem czy udżwignę te wszystkie problemy.....

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Martwie sie o Gosię,ma czas tylko do końca tygodnia

ludzie,którzy ja karmia i przy ich oknie stoi budka wyprowadzaja sie do Lublina

byc może dlatego nie chcieli Gosi,bo wiedziel ize jej nie zabiora ze soba:(

nakarmiłam wczoraj koteczkę,ale musiałam poczekac,aż zje,ponieważ biega tam czarno biały pies,który tylko czekazeby jej zabrac jedzenie,zrobiłam fotki i pogłaskałam.jest bardzo miła koteczka

z ogłoszen cisza:( i na moje ogłoszenie i na Baltimoore nikt nie odpowiada:(

czy może ktos obrobic te fotki tak,żeby widac było tylko Gosie? bez tego tła....

czas leci szybko....martwię sie co bedzie z koteczką:(

tak może być?

gosia3.thumb.jpg.59e1445e4b970b30decce65e7177fabf.jpggosia1.thumb.jpg.570c847c56e2257313e288e78160aeeb.jpggosia2.thumb.jpg.81265806ad0e1a849276f5ce235cfbf6.jpg

 

Ogłoszenie Gosi u mnie Arlinka:

https://www.olx.pl/oferta/cudna-arlinka-traci-dom-pomocy-CID103-IDyidWo.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dodałam nowe zdjęcia również na FB, było tam kilka osób zainteresowanych losem Gosi...

Wczoraj też odezwała się pani (Izabela) z ogłoszenia na OLX, przekierowałam ją do Dory, ale chyba nie zadzwoniła. Wydawała się konkretna, oferowała dom niewychodzący, ale pisała też, że musi przemyśleć jeszcze decyzję która nie zależy wyłącznie od niej. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bębenek napisał:

A u Michasia u mnie chyba nawet nowych pobrań telefonu nie ma  :( 

Dla Michasia/ Gucia jutro będzie wizyta pa w Warszawie i zobaczymy. Wstępnie ok,  ale zobaczę jeszcze co po wizycie. Dam znać.

W Krakowie też na razie nędza z odzewem na ogłoszenia  :(

Tylko ta Warszawa :)) Trafiają się perełki :))

Choć ilość bezsensownych telefonów jakie odbieram, dodatkowych zdjęć i linków do ogłoszeń jakie wysyłam mailem bez zwrotnego odzewu, jest bardzo męcząca i trochę dołująca.

Link to comment
Share on other sites

Jakby coś z transportem koślawo jechało, znaczy zygzakiem przez Lublin, to może coś się da połączyć i koszta obniżyć  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2152441378148951&id=100001493299615 - to ta kobitka którą znalazłam i była gotowa Benka jakoś zgarnąć do Lublina i załatwiać mu podróż na Rzeszów. Konkretna i działająca szybko :)  

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Baltimoore napisał:

Do własnego domu na Pradze jadą jutro dwie kolejne biedy z lecznicy

Kocurek Smoczek zwany Szczurkiem i koteczka po pp Karina zwana Coco, na razie nieśmiala

Dziękuję mojej koleżance za wizytę PA dziś wieczorem :))

Transport blabla 80zł.

 

Podaj numer konta to wyślę na transport.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Madie za paczki,które otrzymałam kilka dni temu:)

dziękuję ,ze pomyślałaś o mnie,część tych paczek była dla mnie,to miłe i bardzo Ci dziękuję:)

W ubiegłym roku też dostałam........pamiętam:) ...choc pamięć ostanio mam naprawde ulotną.....

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...