Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Aldrumka wycierpiała moje codzienne bazgrolenie sporo ponad tydzień i stworzyła bazarek dla szczebrzeszyniakow  - to też zapraszam :) 

jest tu 

 i chyba w podpisie mi się wrzucić udało...albo i nie udało. W każdym razie się staram.. 

 

 

/jednak nie potrafię 

 

 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349115-miśki-ciuszki-dla-szczebrzeszyna-do-15-stycznia-godz-2100/

 

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze bure rodzeństwo, w lecznicy w Izbicy, ok 4 miesięcy, odrobaczone, szczepione, po przebytej infekcji wirusowej, teraz zdrowe, kuwetkują, testy FIV, FELV ujemne
miłe, spokojne, chętnie do adopcji razem lub na dokocenie
lekko z rudym, jaśniejsza to dziewczynka, drugi chłopczyk
podrzucone z kotka pod zajazdem, dwa nie przeżyły :(

.picasa.ini

1-BuczekFoto (4).JPG

1-BuczekFoto (5).JPG

1-BuczekFoto (6).JPG

1-BuczekFoto (7).JPG

1-BuczekFoto (8).JPG

1-BuczekFoto (9).JPG

1-BuczekFoto (10).JPG

1-BuczekFoto (11).JPG

1-BuczekFoto (12).JPG

1-BuczekFoto (13)(1).JPG

1-BuczekFoto (15).JPG

1-BuczekFoto (16).JPG

Link to comment
Share on other sites

Piękne. 

 

Dostalismy od firmy talony do sklepów spożywczych sieciówek. Takie wirtualne 100 zł dla każdego kto pracował więcej niz  x lat w firmie. 5 osób oddało mi już swoje kupony. Czekam na reszte. Chciałabym wszystko przekazać Dorze. Jeśli masz Tesco/ carefoura to będzie jakiś zastrzyk karmy dla zwierzaków ( co prawda marketowej ale karmy) albo żebyśmy nie czekali do lutego mogę zamówić Ci za kwotę, którą uzyskam, od razu internetowo jedzenie w Frisco:

 

https://www.frisco.pl/c,2333/cat,zwierzeta-jedzenie-dla-kotow/stn,searchResults

 

Swoje bony (chyba 250zl) oddam Ci do użytku własnego. Też do wyboru czy wolisz je do ręki papierowe czy zamówienie na tę kwotę za sklepu (chemia, kosmetyki, etc)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Radek napisał:

Bardzo ładne zdjęcia.

Dora zwróciła koszty dojazdu fotografce, żeby pojechała do lecznicy i zrobiła zdjęcia. Bez zdjęć nie ma jak ogłaszać i kociaki czekają w lecznicy w nieskończoność :(

To jst link do całego albumu, można pokazywać znajomym

https://shared-assets.adobe.com/link/ad598e4a-6c9a-464b-5f9d-141fc1bc7e1a

 

Madie, pokaż też proszę swoim znajomym, może ktoś się zakocha.

Na razie udało się znaleźć domy dwóm z 30 kotów z lecznicy i naszemu Figielkowi.

Na miejsce Figla pojechał zaraz czarno-biały wyrzucony pod blokiem :(

Link to comment
Share on other sites

Większośc burasiów na tych zdjęciach

jeszcze tri i czrany kotek,kotka?

ogłosiłam 5 miesięczne na Kraków

we wtorek sterylizujemy kotkę jednej starszej pani

prosiła żeby znależć domy dla 2 kocurków,niestety gołębiarze otuli jej 3 kotki,poszłam zrobic fotki tym kotkom,a kobieta płacze:( trzech kotków nie ma:(

te 3 ,które zostały to juz zostaną,tylko trzeba wysterylizować jej kotkę,żeby sie nie rozmnażała

pieniążki za sterylkę chyba będą z bazarku bakusiowej,za co bardzo jej dziękuję:)

sue zaniesie kotke na sterylkę

Mam jeszcze jeden problem

szukam domu dla starszego psiaka,któremu w Swięta zamarł opiekun

córka tego człowieka chciała oddać go do schronu:( lub uśpić:(

jest jedynaczką,mieszka we Włoszech,nie maja tutaj rodziny,dalsza rodzina nie weżmie psiaka

ala123 ogłosiła Misia /tak ma na imię/ na Adopcje Zamość

szybko znalazł dom,wydawało się,ze wspaniały,okazało się,że kłamliwy i nie chca już Misia:(

Misio niestety nie może zostawać w domu sam,bo szczeka bez końca

ale jak w domu jest człowiek to psiak sama słodycz

Misio ma ok. 8 lat i jest małym psiakiem,chyba waży 9kg

poprosze terrę o wstawienie fotek

bardzo się tym martwię,bo co będzie jak psiak nie znajdzie domu

ma czas tylko do marca,póżniej z Włoch na chwilę przyjeżdza ta osoba i napewno psiaka uśpi:(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Madie napisał:

Piękne. 

 

Dostalismy od firmy talony do sklepów spożywczych sieciówek. Takie wirtualne 100 zł dla każdego kto pracował więcej niz  x lat w firmie. 5 osób oddało mi już swoje kupony. Czekam na reszte. Chciałabym wszystko przekazać Dorze. Jeśli masz Tesco/ carefoura to będzie jakiś zastrzyk karmy dla zwierzaków ( co prawda marketowej ale karmy) albo żebyśmy nie czekali do lutego mogę zamówić Ci za kwotę, którą uzyskam, od razu internetowo jedzenie w Frisco:

 

https://www.frisco.pl/c,2333/cat,zwierzeta-jedzenie-dla-kotow/stn,searchResults

 

Swoje bony (chyba 250zl) oddam Ci do użytku własnego. Też do wyboru czy wolisz je do ręki papierowe czy zamówienie na tę kwotę za sklepu (chemia, kosmetyki, etc)

Madie bardzo Ci dziękuję:)

potrzebuję również karmy dla psiaków,dokarmiam pięć

decyzje ...do wyboru...pozostawiam Tobie:)

Link to comment
Share on other sites

Psia sucha powinna przyjść w przyszłym tygodniu. Duży worek, może być tak że przy odbiorze będzie trzeba dopłacić 2,01 lub 0,01 zł . 30% mięsa, porownywalam z puriną dog show, jakimiś brita'ami - wygląda na względnie jadalną.

Niby na mailu mam, ale potwierdzę, jak zobaczę linka do śledzenia przesyłki ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...