Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Trzeba Ci zwrócić ile kto może. Proszę o podanie numeru konta.

Dziękuję bakusiowa :) ale nie ma takiej potrzeby.

Kwoty podałam dla dokumentacji i dla uzmysłowienia rzadszym gościom tego wątku (nie współwspomagaczom którymi tu jesteśmy) jakie są koszty pomocy w realu.

Na zwrot faktury z lecznicy na prośbę Dory założyła zbiórkę fundacja Viva, jak im się uda coś zebrać to będzie akurat na leczenie kolejnych porzuconych zwierzaków. Ja już wcześniej napisałam, że tej kwoty nie trzeba zwracać. Zapłacone. A z kociakami nie było innego wyjścia. I jak napisałam- Ambuvet naprawdę potraktował kociaki ulgowo, nie zarabiając na ratowaniu im życia !!!

Pani Kasi pomogłam dobrowolnie (ona sama honorowo nie chciała), bo po zakupie całego kociego wyposażenia + jedzenie (reszta tego zakupionego przeze mnie została w awaryjnym dt- tam też była potrzebna) + niespodziewanie na sam początek dwie wizyty w dostępne, dobrej ale nie tanie lecznicy, za to z z badaniami i karmą weterynaryjną, została na 10 dni bez grosza, a tymczasuje nam Kapitana.

 

Za to jakby ktoś chciał zamówić puszki dla bezdomniaków karmionych przez Dorę, to bardzo proszę. Ja chwilowo nie mam jak pomóc.

1-IMG_3595.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, malagos napisał:

A faktura do zapłacenia?

Dora przesyła mi zwykle faktury do wstawienia na wątek, myślę że zakupy zostały zapłacone, ale nie wiem czy powiększyła się dziura budżetowa bezdomniaków szczebrzeszyńskich czy Dora uskładała z wpłat, zwykle pisała skąd była kaska

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Kupiłam jedzenie dla kotów.

Suuper, dziękuję :))

Bakusiowa jesteś najprawdziwszym Dobrym Duszkiem Szczebrzeszyniaków- już tyle lat :))

I ten bazarek cegiełkowy na sterylizację kotów i psów, którymi zajęła się p. Krystyna. Bardzo dobrze Ci poszło !!!! 

Link to comment
Share on other sites

U mnie bida teraz, całą jedną puszkę pieskową znalazłam kontrolując zapasy, to włożyłam ze szmatkami do budki, bo u nas raczej psinki w najbliższym czasie nie przewiduję, a u Was się zuzyje.. 

Ale tak na przyszłość - ja tam do Ciebie PET'sy wysylalam, czy tylko miałam w planie to uczynić? Nadają się jako ekonomiczne (albo chociaż zapasowe)? Jedzą to? 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Baltimoore napisał:

Suuper, dziękuję :))

Bakusiowa jesteś najprawdziwszym Dobrym Duszkiem Szczebrzeszyniaków- już tyle lat :))

I ten bazarek cegiełkowy na sterylizację kotów i psów, którymi zajęła się p. Krystyna. Bardzo dobrze Ci poszło !!!! 

Bazarek jeszcze trwa. Już jest nazbierane na kastrację dziewięciu kotów. Krystyna mówi, że na chwile obecną jest do kastracji 10 kotów. Wczoraj umawiała u weta trzy koty z jednej rodziny. Karmę kupiłam w samą porę bo dzisiaj Dora zadzwoniła, że ma tylko na dwa dni. Dora jest odcięta od dogomanii i nawet nie wie co się tutaj dzieje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj idąc obok bloku Gosi widziałam kicię na podwórku obok sąsiedzkiego domu, blisko zabudowań, z jakimś innym kotem - nie orientuję się dokładnie, ale są tam osoby kotolubne. Kotka ma spory teren do dyspozycji. Wołałam ją, ale nie chciała podejść. Z daleka wyglądała ładnie. Na pewno kotka ma gdzie się schować nawet poza budką, co jest plusem. Zabudowania podobne do tych w mojej okolicy, więc koty dają tam radę nawet podczas dużych mrozów. 

 

Też zrobiłam jej ogłoszenie na OLX - im więcej tym lepiej - ale nie wiem, czy nie trzeba zmienić imienia lub zdjęć, żeby ktoś się nie doczepił?

https://www.olx.pl/oferta/gosia-bialo-czarna-kotka-szuka-domu-CID103-IDy2tVV.html

I tu ma na FB, sporo ludzi udostępnia https://www.facebook.com/groups/266286680439737/permalink/665251480543253/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sue napisał:

Dzisiaj idąc obok bloku Gosi widziałam kicię na podwórku obok sąsiedzkiego domu, blisko zabudowań, z jakimś innym kotem - nie orientuję się dokładnie, ale są tam osoby kotolubne. Kotka ma spory teren do dyspozycji. Wołałam ją, ale nie chciała podejść. Z daleka wyglądała ładnie. Na pewno kotka ma gdzie się schować nawet poza budką, co jest plusem. Zabudowania podobne do tych w mojej okolicy, więc koty dają tam radę nawet podczas dużych mrozów. 

 

Też zrobiłam jej ogłoszenie na OLX - im więcej tym lepiej - ale nie wiem, czy nie trzeba zmienić imienia lub zdjęć, żeby ktoś się nie doczepił?

https://www.olx.pl/oferta/gosia-bialo-czarna-kotka-szuka-domu-CID103-IDy2tVV.html

I tu ma na FB, sporo ludzi udostępnia https://www.facebook.com/groups/266286680439737/permalink/665251480543253/

 

Oby udało się jej szybko znaleźć dom :))

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Baltimoore napisał:

Witamy Madie :)

Już myślałam że zapomniałaś o Szczebrzeszyniakach

Zapomnieć nigdy w życiu :)) dużo innych spraw się jednak nawarstwiło i jestem obecna głównie w pracy na dosłownie dwa etaty.  Niestety  na te chwile tymczasowac nie mogę chociażby liczę, że wreszcie mi się zwierzaki ustabilizują na tyle i poziom bytności w domu będzie chocby 30%,  że zacznę działać. 

Żeby wrócić na pełnym gazie ( nie licząc spraw moich własnych zwierzat) będę musiała utrzymać poziom pracy bardzo wysoko a na razie 2 miesiące takiego działania zakończyło się w szpitalu gdzie obecnie przebywam :) 

 

przewiduje wiec powrót do formy tymczasowej bardziej na wiosnę, ale za to będę dysponowala większa ilością $ pod koniec stycznia co przyczyni się na pewno tez dobru SZczebrzeszyniakow

 

pozdrowiam Was serdecznie 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Madie napisał:

Zapomnieć nigdy w życiu :)) dużo innych spraw się jednak nawarstwiło i jestem obecna głównie w pracy na dosłownie dwa etaty.  Niestety  na te chwile tymczasowac nie mogę chociażby liczę, że wreszcie mi się zwierzaki ustabilizują na tyle i poziom bytności w domu będzie chocby 30%,  że zacznę działać. 

Żeby wrócić na pełnym gazie ( nie licząc spraw moich własnych zwierzat) będę musiała utrzymać poziom pracy bardzo wysoko a na razie 2 miesiące takiego działania zakończyło się w szpitalu gdzie obecnie przebywam :) 

 

przewiduje wiec powrót do formy tymczasowej bardziej na wiosnę, ale za to będę dysponowala większa ilością $ pod koniec stycznia co przyczyni się na pewno tez dobru SZczebrzeszyniakow

 

pozdrowiam Was serdecznie 

Madie trzymaj sie ,dbaj o siebie,pieniadze sa wazne,ale zdrowie wazniejsze:-) Mocne pozdrowienia!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...