Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dnia 21.12.2018 o 15:41, DORA1020 napisał:

A to sa fotki zrobione przez p.Justynę w lecznicy w Izbicy/koszt paliwa 40zl/

wszystkie do adopcji

dwa "moje"  ale nie wiem które:(

 

https://adobe.ly/2GAPk9y

 

Nie chciałabym naruszać żałoby po Sarze :((

ale rozkminiłam które kotki są "nasze" i wklejam zdjęcia

Choć pozostałym też będzie pasowało szukać domów. Tyle ich w tej lecznicy :((

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, sue napisał:

WP_20181222_13_59_08_Pro.jpg

WP_20181222_13_44_44_Pro.jpg

WP_20181222_13_44_51_Pro.jpg

To jest Gosia

koteczka 4 letnia,była u alkoholika,ale on dwa tygodnie temu zmarł

prawdopodobnie ostatnio nie był dobry dla kici

kicia jest dokarmiana przez sąsiadów,ale do domu jej nie wpuszczą,a ona bardzo chciałaby do domu

skacze na parapet,płacze:(

zima przed nami,bardzo chciałabym zeby znalazła dom,do tej pory jej życie nie było łatwe

koteczka jest wysterylizowana

może sue uda sie zrobic jej jeszcze kilka zdjęć

musimy na razie postawic budke,ale nie ta ,która wysłała bakusiowa

to blok patologiczny,na drugi dzień już by jej /budki / nie było

a pod krzakiem stoi budka koło mojego bloku,tez wyrzucony kotek czarno-biały,ale nie wiem czy kocurek czy koteczka

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Doro1020, jako że w 2011 roku adoptowałam od Ciebie Sarunię, z wielkim bólem serca muszę przekazać tę straszną wiadomość - moje najukochańsze serduszko zgasło 14.12.2018. Walczyłam o Nią do końca ale niestety nie udało się :(. Pozostał rozdzierający ból, pustka, morze łez, pytania -dlaczego ona, dlaczego już, dlaczego, dlaczego ????   Sarunia była najwspanialszą sunią na świecie -przekochaną, delikatną, uroczą, wierną, bardzo mądrą. Całkowicie zawładnęła moim sercem i duszą. Dzięki niej byłam szczęśliwa a gdy miałam gorszy dzień sama jej obecność przywracała mi  spokój i radość. Tak strasznie ją kochałam, kocham  i będę kochać nadal, zawsze będzie częścią mojego życia, na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Jest mi tak strasznie źle bez mojego aniołka, nic nie cieszy, nawet Święta bo brakuje członka rodziny. Dzisiaj znowu u Niej byłam, wypłakałam się, zapaliłam świeczkę .

Dziękuję Ci Doro za to, że mi kiedyś zaufałaś i powierzyłaś Sarunię pod opiekę.

Taki był mój aniołeczek:Sara.thumb.JPG.045604527c7cc7cbd62fc7d060608a14.JPG

Sarunia została godnie pochowana na miejscu spoczynku dla zwierząt "Polana przyjaciół" . Spoczęła niedaleko swojego znajomego kolegi Johhnego, więc mam nadzieję że teraz ganiają szczęśliwie i bez bólu razem po łąkach.

Na wiosnę zrobię Saruni ładne miejsce spoczynkiu, ogrodzę, wysypię białymi kamyczkami, zasadzę jakieś miniaturowe drzewko.

Sara3.thumb.GIF.1470aa806ed4582569652bf93a88796e.GIF246811543_Sara2.thumb.GIF.7e4085ea16007f819f024b22a4d40d03.GIF

Wieczorem przyszedł Psi Anioł
na skrzydłach Cię poniósł
do nieba
Zabrał ze sobą Twą radość
szaleńcze merdanie ogonem
dotyk zimnego nosa
i tupot łap po podłodze
Tak bardzo Ciebie brakuje
choć płakać przecież nie trzeba
bo wróci tutaj Psi Anioł
i poprowadzi na łąki gdzie wszystkie psy pożegnane
biegają swobodne szczęśliwe

R.I.P

Saruniu.....   wróciły wspomnienia,dziękowałam Bogu,że ja znalazłam,musiała przyjechać Straż,żeby pomóc, ale się udało

a póżniej pojechała do Ciebie Sara,na drugi koniec Polski

i pokochaliście ją całym sercem,a ona była dobra,grzeczną,mądrą,kochaną sunieczką

to ja dziękuje  za taki dom i miłość ,oby każda psinka znajdowała taka miłość człowieka

ale nie mogę uwierzyć,ze tak szybko:(

to trudny i smutny dla mnie czas:(

odeszły kochane,dobre sunie

Dysia[*]

Tyczunia[*]

Sarunia[*]

To takie smutne:(

Sara bardzo,bardzo Ci wspólczuję

wyobrażam sobie co czujesz,bo wiem jak Sarunię kochałaś

prosze zapal światełko odemnie,tak bardzo mi smutno

ale kiedys spotkamy sie z naszymi zwierzuniami,będziemy z nimi biegać po zielonych łąkach

Saruniu[*] żegnaj:(

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przykro z powodu Saruni** Miala cudowny dom.Bardzo przytulam placzacych po stracie...

 

Kochane dziewczyny ja zbieram sie na swieta sie do Polski. Zycze nam wszystkim ,naszym zwierzakom,kotom i psom,dobrych swiat,niech micha bedzie zawsze pelna a my ,zebysmy byly zawsze w stanie pomoc potrzebujacym:-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

 

DORA1020, moja paka pewnie już dotarła do p.Krystyny Eugenii. Poszło sporo maneli właśnie do budek i klatek w domu oraz trochę dla psów.

Tak Krystyna dostała ta pake

bardzo Ci dziękuje,również Krystyna dziękuje

część rzeczy juz rodała potrzebującym zwierzakom,będa do budek

Link to comment
Share on other sites

Dora, proszę, podaj mi adres, na który wyśle tę paczuszkę  z polarami.

Tak mi ta Gosia (imię zobowiązuje...) leży na sercu,  a właściwie to każdy kot, którego tu pokazujecie :(

Patrzę na te dwie nasze ślicznoty, najedzone, rozciągnięte na kanapie, na kotkę mojego syna, której ptasiego mleka tylko brakuje, koteczkę mojej córki, która od 6 lat tworzy z Agą jedność - a tu biedaki na mrozie, deszczu :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, malagos napisał:

Dora, proszę, podaj mi adres, na który wyśle tę paczuszkę  z polarami.

Tak mi ta Gosia (imię zobowiązuje...) leży na sercu,  a właściwie to każdy kot, którego tu pokazujecie :(

Patrzę na te dwie nasze ślicznoty, najedzone, rozciągnięte na kanapie, na kotkę mojego syna, której ptasiego mleka tylko brakuje, koteczkę mojej córki, która od 6 lat tworzy z Agą jedność - a tu biedaki na mrozie, deszczu :(

Juz wysyłam

Gosia nie miała łatwego życia,nawet na rękach tego człowieka,który trzymał ja do zdjęć jest przerażona

alkoholik wyzywał Gosie,przeganiał ja z mieszkania,obwiniał o swoje nieudane życie

może na poczatku miał dobre zamiary,ale nie wyszło,wódka "zlasowała" mózg

a to taka kochana koteczka,bardzo mi jej szkoda

dzisiaj sue zaniesie jej budkę,bo nawet nie ma gdzie spać:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...