Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

6 godzin temu, Baltimoore napisał:

Olena 84 GRATULACJE :)

 

Ja trochę boję się myśleć ile jutro mi policzą w Krakowie za leczenie i szpitalik kociaków z lasu. I trzy będzie można zabrać wszystkie trzy.

 

 

Baltimoore kochana,nie martw sie, pomozemy,no komu jak komu,,ale TOBIE?Ty ZAWSZE pomagasz,wiec czas na rekompensate!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bębenek napisał:

Ktoś będzie jakiś bazarek w najbliższym czasie na ten cel tworzył, albo pół na pół z jedzeniem?   Trochę mam maskotek, niektóre z metkami, trochę ciuchów się znajdzie, mogłabym wysłać..

ja mogłabym zrobić;

a może prześlesz tylko zdjęcia , ale to dla Ciebie dodatkowa praca przy wysyłaniu kupionych a masz co robić ze swoimi kocistymi

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Aldrumka napisał:

ja mogłabym zrobić; 

A mógłbym coś dorzucić? Chętnie dorzucę router mobilny ZTE MF63 HSPA+. W pełni sprawny, używany ale w dobrym stanie. Na popularnym portalu aukcyjnym kosztują 30-50 złotych to może ktoś za dychę by kupił?

Link to comment
Share on other sites

Kociaki już w bardzo awaryjnym domu tymczasowym, początkowo w ciężkim szoku- po miesiącu spędzonym w klatce (dwa tygodnie w lecznicy i 2 tygodnie wcześniej w Szczebrzeszynie) przeżyły skok  na głęboką wodę do małego domu z dwójką sympatycznych dzieci, 2 psami, 4 kotami rezydentami, 2 innymi kociakami na tymczasie jak również świnkami morskimi ( w ogromnej klatce), papużkami i ogromnym akwarium pełnym rybek.

Pani przesympatyczna, choć doświadczona przez los :( Jedyna która nie odmówiła kociakom pomocy w awaryjnej sytuacji. Choć też nie ma warunków na kolejne zwierzaki. Umówiłam się z nią, że zostaną do miesiąca max.

Ale im krócej tym dla maluchów lepiej.

Zanim dojechałam do domu, dostałam liczne zdjęcia z adaptacji kociaków i relację co i jak.

Szylkretak i bury kocurek ok/, urośli i kręgosłupy mniej wyczuwalne.

Mała burasia bardzo słabiutka, widać że po ciężkiej chorobie, na diecie intestinal, bez leków. Kupy dobre.

Zostały wszystkie dzisiaj odrobaczone po raz drugi preparatem Stronghold.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Yossarianie, że odzyskała z poprzedniego domu tymczasowego książeczki zdrowia i zamówioną dla nich karmę.

Zabrałam je od niej jadąc po kociaki i przekazałam aktualnej opiekunce.

Mam zdjęcia, nie wiem jeszcze jakie ale zawsze. Czy kto mi poradzi jak założyć w internecie album z tymi zdjęciami żeby wystarczyło wkleić link do albumu tu na wątku?

Link to comment
Share on other sites

W sumie przejechałam około 200 km zdobywając nowe umiejętności- jazda w godzinach szczytu po Krakowie po ciemku i przy opadach i słabej widoczności jak również odnajdywanie wjazdu do wąskich uliczek po kilkukrotnym przejechaniu i nawrotce.

Przy tym jazda trzypasmówką przez Kraków nocą to mały pikuś :))

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze wyrazy uznania i podziękowanie dla Lecznicy Ambuvet w Krakowie, absolutnie polecam :)

Za leczenie 3 kociaków 3-14 grudnia, w tym jedna kicia naprawdę w ciężkim stanie, dwa kryzysy miała, dostałam bardzo duży upust na koty fundacyjne (powołałam się na ich współpracę z Fundacją Stawiamy na Łapy) i jeszcze zostało to zaokrąglone w dół do 800 zł.

Zapłaciłam na miejscu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

A mógłbym coś dorzucić? Chętnie dorzucę router mobilny ZTE MF63 HSPA+. W pełni sprawny, używany ale w dobrym stanie. Na popularnym portalu aukcyjnym kosztują 30-50 złotych to może ktoś za dychę by kupił?

oczywiście - możemy umówić się gdzieś w centrum ?  a może na razie zdjęcie i opis chyba,że ten powyższy wystarczy

Link to comment
Share on other sites

Uff...czyli misja zakończona sukcesem  :)) 

3 godziny temu, Aldrumka napisał:

ja mogłabym zrobić;

a może prześlesz tylko zdjęcia , ale to dla Ciebie dodatkowa praca przy wysyłaniu kupionych a masz co robić ze swoimi kocistymi

Ja już kilka razy logistycznie rozgryzalam, jakby to się można było zabrać za taki bazarek.. zaczynając od tego skąd się bierze kartony, folie i papiery, po to gdzie i jak załatwić lewe konto, do zebrania wpłat i szybkiego przekazania dalej  :))    może poczekamy do końca weekendu, może ktoś coś jeszcze dołoży, a jak nie, to będziesz tłumaczyć co i jak.. 

moje kociaste tymczasowe, to jedno tylko jest, Filcak zostaje, niby dwa chomiki tymczasowe (których nawet nie chce mi się ogłaszać), reszta oswojonych to sasiedzkie, jakby się Filca pojawiła to ją fundacja ma wziąć, a reszta to dzika dzicz, raczej się żaden do tymczasowania nie nada :)  p.Zosia dziś dzwoniła, że Pimpek lepiej więc jak tak dalej będzie, to poczekamy do wiosny i hotelowac się w szpitalu nie będziemy...

Link to comment
Share on other sites

Baltimoore bardzo Ci dziekuje za to co zrobiłaś dla kotków:)

Kotki wiele przezyły a my razem z nimi

to naprawde bardzo awaryjny dt ,nikt nie chciał czy też nie mógł  pomóc,mnóstwo naszych telefonów do wielu osób

byłam naprawdę w pewnym momencie załamana ta sytuacją

dziękuje za karmę,żwirek dla maluszków:)zapłacenie za leczenie:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Aldrumka napisał:

oczywiście - możemy umówić się gdzieś w centrum ?  a może na razie zdjęcie i opis chyba,że ten powyższy wystarczy

Na razie wyślę zdjęcie i opis, a później będziemy myśleć;) Mogę wysłać dopiero wieczorem? 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Radek napisał:

Na razie wyślę zdjęcie i opis, a później będziemy myśleć;) Mogę wysłać dopiero wieczorem? 

spokojnie, nie ma jeszcze fantów od Bębenek  i nie jestem pewna czy przed Świętami warto ruszać bo ludzie zajęci czym innym

8 godzin temu, Bębenek napisał:

Uff...czyli misja zakończona sukcesem  :)) 

Ja już kilka razy logistycznie rozgryzalam, jakby to się można było zabrać za taki bazarek.. zaczynając od tego skąd się bierze kartony, folie i papiery, po to gdzie i jak załatwić lewe konto, do zebrania wpłat i szybkiego przekazania dalej  :))    może poczekamy do końca weekendu, może ktoś coś jeszcze dołoży, a jak nie, to będziesz tłumaczyć co i jak..

ja na pewno coś dołożę, konto nie lewe tylko własne, opakowania ja faktycznie mam zgromadzone i żadnych kosztów za to nie pobieram, ale potrzebny jest czas

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Baltimoore napisał:

W sumie przejechałam około 200 km zdobywając nowe umiejętności- jazda w godzinach szczytu po Krakowie po ciemku i przy opadach i słabej widoczności jak również odnajdywanie wjazdu do wąskich uliczek po kilkukrotnym przejechaniu i nawrotce.

Przy tym jazda trzypasmówką przez Kraków nocą to mały pikuś :))

Dzielna Baltimoore:-)

Trzymamy kciuki za najlepsze domki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...