Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Na Olx Maciusia jest cisza kompletna. Moja bura Tycia miała po takim czasie 5000 wyświetleń, on ma 68. Może zmienić jednak miasto z Lublina na inne?

Udostępniłam na FB i wstawiłam w 6 grupach. Kolejne jutro,bo jak udostępniam więcej, to fb blokuje mnie i udostepnienia jako spam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Można zmienic na  Kraków lub Warszawę

ale myslałam,ze tak będzie,Czarna Perełka 8 miesięcy siedziała w klatce zanim fundacja sie  zlitowała

teraz jest bardzo szczęśliwa kicia,walczy z innymi kotkami o spanie w koszyczku/kto pierwszy ten lepszy/

oby Maciusiowi sie udało

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, DORA1020 napisał:

Można zmienic na  Kraków lub Warszawę

ale myslałam,ze tak będzie,Czarna Perełka 8 miesięcy siedziała w klatce zanim fundacja sie  zlitowała

teraz jest bardzo szczęśliwa kicia,walczy z innymi kotkami o spanie w koszyczku/kto pierwszy ten lepszy/

oby Maciusiowi sie udało

 

Zmieniłam na Warszawę. Zobaczymy, czy będzie odzew. Na fb też zero zaintersowania.Trzymam kciuki za adopcję Maciusia.

Link to comment
Share on other sites

Terra wielkie dzieki za wstawienie fotek:)

To sa 3 kotki znalezione pod lasem w dobrze zabezpieczonym:( kartonie/dwie koteczki i kocurek/0k 3,5 miesięczne

Szukam dla nich domu tymczasowgo,bo nie moga zostac tam gdzie są

ludzie zgodzili sie,ale tylko na chwile przetrzymac kotki w budynku gopodarczym

wczoraj zostały odrobaczone,koszt odrobaczenia i książeczek zdrowia 40zł,transport do lecznicy 10zł

niestety juz mam długi  50zł

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, DORA1020 napisał:

Terra wielkie dzieki za wstawienie fotek:)

To sa 3 kotki znalezione pod lasem w dobrze zabezpieczonym:( kartonie/dwie koteczki i kocurek/0k 3,5 miesięczne

Szukam dla nich domu tymczasowgo,bo nie moga zostac tam gdzie są

ludzie zgodzili sie,ale tylko na chwile przetrzymac kotki w budynku gopodarczym

wczoraj zostały odrobaczone,koszt odrobaczenia i książeczek zdrowia 40zł,transport do lecznicy 10zł

niestety juz mam długi  50zł

Wczoraj moja buraska Tycia pojechała do nowego domu, ma dobre zdjęcia, wyróżnione ogłoszenie, to je zostawię, może ktoś jeszcze się zgłosi, to dam do Ciebie telefon. Tylko ta odległość, nie wiem czy byłby transport :( Mam ją ogłoszoną na Katowice.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2018 o 15:59, DORA1020 napisał:

Można zmienic na  Kraków lub Warszawę

ale myslałam,ze tak będzie,Czarna Perełka 8 miesięcy siedziała w klatce zanim fundacja sie  zlitowała

teraz jest bardzo szczęśliwa kicia,walczy z innymi kotkami o spanie w koszyczku/kto pierwszy ten lepszy/

oby Maciusiowi sie udało

 

Jest od razu odzew po zmianie na Warszawę. Odpisałam, zgodnie z ustaleniami, że jest mozliwość kastracji, jesli dom będzie pewny i żeby pani dzwoniła do Ciebie. 

Dzień dobry, rozumiem, że Maciusia trzeba wykastrować, przebadać itd.? Chętnie bym go wzięła, ale musiałabym sprawdzić czy nie dolega mu nic zarażliwego, żeby mój obecny kotek był bezpieczny.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, terra napisał:

Zmodyfikowałam i wyróżniłam ogłoszenie Filemonki i Boni, dodając Amigo:

https://www.olx.pl/oferta/filemonka-boni-i-amigo-3-5-miesieczne-kotki-czekaja-na-domek-CID103-IDx6YMN.html

Terra te dwa pierwsze kotki to rodzeństwo....dwie koteczki

a te w koszyczku równiez rodzeństwo,ale inne,troszeczke starsze....burasek kocurek,burasia koteczka i szylkrecia

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

Terra te dwa pierwsze kotki to rodzeństwo....dwie koteczki

a te w koszyczku równiez rodzeństwo,ale inne,troszeczke starsze....burasek kocurek,burasia koteczka i szylkrecia

Tak, wiem,

a czy to jest jakiś problem, że w jednym ogłoszeniu są zdjęcia wszystkich burych kotków do adopcji? Mogę usunąć.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2018 o 20:53, DORA1020 napisał:

Terra te dwa pierwsze kotki to rodzeństwo....dwie koteczki

a te w koszyczku równiez rodzeństwo,ale inne,troszeczke starsze....burasek kocurek,burasia koteczka i szylkrecia

Zrobiłam kociętom zbiorowe ogłoszenie na Warszawę, będzie wyróżnione do 02.12.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...