Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dziekuje ana:)
i bardzo dziekuje ,ze tutaj zajrzalyscie i chcecie pomoc:):)
i kolejny wyrzucony domowy kotek-kocurek:(
chyba mlody,od 3 dni widze go,ale zabralam go dopiero dzisiaj
sliczny,ale bardzo przerazony,spi caly czas w kontenerku,boi sie wychodzic
no i oczywiscie bardzo glodny
szukam mu domu

Link to comment
Share on other sites

Szukam Dt dla tego kocurka
kotek jest grzeczny,korzysta z kuwety,ma ogloszenia
byl chory jak go znalazlam,mial kk ,ale od 3 dni bierze antybiotyk i jest lepiej,juz nie kicha,od kilku dni siedzial na ulicy mial czas zachorowac
ale nie moze tak dlugo siedziec w lazience,mam utrudnione zycie,kotek moze szybko znajdzie dom,zrobilam mu rowniez wyroznione na Tablicy
[INDENT][URL="http://s695.photobucket.com/user/Lucyna_2009/media/1dora/IMG_8961.jpg.html"][IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/1dora/IMG_8961.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]

Edited by DORA1020
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do DS pojechala Psocia:)
Dzwonila pani ,ktora ja adoptowala ok.23 ej
ale bardzo ja prosilam zeby zadzwonila,bo bylam ciekawa jak sunia dojechala
na poczatek chciala pania ugryzc,i byly obawy jak ja dzisiaj wyprowadzi na spacer
kopsko narobila na dywan,i taka to Psocia,chyba dobre imie jej dalam;)
obwochala caly dom i legla na kanapie,pani byla bardzo zaskoczona jej zachowaniem,bo na podlodze byl dla niej domek i kocyk cieplutki,a ona myk na kanape
ciesze sie,ze juz jest w DS
koszt pobytu w DS 110zl
transport 95zl,ale pani polowe dolozy do transportu

Link to comment
Share on other sites

super że psotka pojechała:)
Ja zapomniałam napisać ze w środe byłam na wizycie poadopcyjnej u burej kotki która była u mnie na dt. Oczywiście przez dwa dni myslałam jak to naładuje i wezme ze soba aparat, i nie wziełam, co mi sie przypomniało w progu mieszkania. Myśle ze lepiej nie mogła trafić, naprawde, kotka wesoła, rozbrykana bardziej niz u mnie, moze temu ze tam jest sama i ma pole do popisu:)
Mlode malzeństwo ok.30lat. Mieszkanie duże, ponad 60m, kotka ma swój pokój:) pełno zabawek, w miseczce royal kitten,kotka juz miała załozona ksiązeczkę, po przegladzie u weta, zaszczepiona.Na wiosnę bedzie zabezpieczany balkon, teraz zimą nie bedzie otwierany. naprawde widac po kotce ze szczesliwa, czuje sie tam bezpiecznie. Państwo maja mix labradora 11letniego, kotka paraduje przed nim a jak widzi ze psiak sie poruszy to zmyka do kuchni pod szafki(wie ze tam jej nie złapie)a chłopaczyna taki stary ze nie wie o co chodzi i zanim wstanie z posłania to kotki dawno nie ma:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']super że psotka pojechała:)
Ja zapomniałam napisać ze w środe byłam na wizycie poadopcyjnej u burej kotki która była u mnie na dt. Oczywiście przez dwa dni myslałam jak to naładuje i wezme ze soba aparat, i nie wziełam, co mi sie przypomniało w progu mieszkania. Myśle ze lepiej nie mogła trafić, naprawde, kotka wesoła, rozbrykana bardziej niz u mnie, moze temu ze tam jest sama i ma pole do popisu:)
Mlode malzeństwo ok.30lat. Mieszkanie duże, ponad 60m, kotka ma swój pokój:) pełno zabawek, w miseczce royal kitten,kotka juz miała załozona ksiązeczkę, po przegladzie u weta, zaszczepiona.Na wiosnę bedzie zabezpieczany balkon, teraz zimą nie bedzie otwierany. naprawde widac po kotce ze szczesliwa, czuje sie tam bezpiecznie. Państwo maja mix labradora 11letniego, kotka paraduje przed nim a jak widzi ze psiak sie poruszy to zmyka do kuchni pod szafki(wie ze tam jej nie złapie)a chłopaczyna taki stary ze nie wie o co chodzi i zanim wstanie z posłania to kotki dawno nie ma:evil_lol:[/QUOTE]
ana666 dziękuje za zaproszenie i mam nadzieję, że więcej osób pokusi się i wejdzie na wątek, bardzo proszę o dane do przelewu to wyskrobię mikro grosik;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ana666 dziękuje za zaproszenie i mam nadzieję, że więcej osób pokusi się i wejdzie na wątek, bardzo proszę o dane do przelewu to wyskrobię mikro grosik;[/QUOTE]

:loveu:wielkie dzieki :calus: Wyslalam bardzo duzo zaproszeń ale wkoło tyle nieszcześcia ze nie kazdy ma siły zeby jeszcze do nas zajrzeć.
Dora ci wyśle numer konta;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']super że psotka pojechała:)
Ja zapomniałam napisać ze w środe byłam na wizycie poadopcyjnej u burej kotki która była u mnie na dt. Oczywiście przez dwa dni myslałam jak to naładuje i wezme ze soba aparat, i nie wziełam, co mi sie przypomniało w progu mieszkania. Myśle ze lepiej nie mogła trafić, naprawde, kotka wesoła, rozbrykana bardziej niz u mnie, moze temu ze tam jest sama i ma pole do popisu:)
Mlode malzeństwo ok.30lat. Mieszkanie duże, ponad 60m, kotka ma swój pokój:) pełno zabawek, w miseczce royal kitten,kotka juz miała załozona ksiązeczkę, po przegladzie u weta, zaszczepiona.Na wiosnę bedzie zabezpieczany balkon, teraz zimą nie bedzie otwierany. naprawde widac po kotce ze szczesliwa, czuje sie tam bezpiecznie. Państwo maja mix labradora 11letniego, kotka paraduje przed nim a jak widzi ze psiak sie poruszy to zmyka do kuchni pod szafki(wie ze tam jej nie złapie)a chłopaczyna taki stary ze nie wie o co chodzi i zanim wstanie z posłania to kotki dawno nie ma:evil_lol:[/QUOTE]
Dziekuje ana:)
musiala wycierpiec,ale teraz jest szczesliwa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Potrzebuje pomocy kogos z W-wy,napisalam do UlaFeta,ale chyba nie ma jej na dogo
nie chce zawracac glowy ciagle Igam
znacie moze jeszcze kogos?
nie wiem czy jest watek pomocowy z W-wy,z Krakowa jest,ale nie wiem czy z W-wy
sprawa pilna...........[/QUOTE]

ja kojarze Olena84, Isadora7, tanitka,koosiek, sylwija, sleepingbyday

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...