Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

27 minut temu, Poker napisał:

A jaki jest kontakt , a przede wszystkim warunki u Rafała,

Kontakt telefoniczny albo przez messenger. Wadą jest mała ilość zdjęć (Rafał ciągle jest w biegu, ma mało rąk do pracy), dlatego obawiam się że szczeniaki mogą się u niego zasiedzieć. :( Aktualnie ma sporo psów, nie wiem czy ma miejsce... jeśli ma to tylko pewnie wolny kojec zewnętrzny albo boksy wewnętrzne (pokoje psie są wiecznie zajęte, m.in. przez "mojego" agresorka Amika).

Znajomi działacze z Lubelszczyzny miewali bezdomniaki tutaj:
https://www.facebook.com/dogoterapiaDIVIOhotelikdlazwierzat/?hc_location=ufi

https://www.facebook.com/hotel.poker/?hc_location=ufi

ale kompletnie nie wiem jak cenowo...

 

Link to comment
Share on other sites

Napisała do mnie na pw pani Kamila, która może zaoferować DT szczeniaczkom do czasu znalezienia DS, w zamian za opiekę weterynaryjną (karmę mają). Mieszkają w Lublinie, ale mają też domek niedaleko Zwierzyńca i obecnie tutaj są: ona, jej partnet i ich domowy pupil (maltańczyk?). Miała już z 60 tymczasów, stale jakiegoś, aktualnie mają jedną Radysiaczkę z Pogotowia:
Obraz może zawierać: pies

Współpracuje z paroma fundacjami, m.in. kocim Felis, Chełmską Strażą...
Poker - może taka opcja? 

PS: Dziewczyna prowadzi stronę swojego DT na FB :) Przejrzałam, co najmniej raz dziennie pisze jakieś wieści.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Gdzie można by je umieścić? Macie pomysł? Mogę je wziąć pod opiekę finansową , ale prosiłbym o pomoc w organizacji miejsca, transportu i potem ogloszen.

Tutaj może Fundacja Zea mogłaby w czymś pomóc.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Czekam i Ważne sprawa, czy lecznica , jak zapewnia w ogłoszeniu zafundowałaby sterylkę? 

W lecznicy jest deklaracja, że opłacą profilaktykę i sterylkę. Sunie teraz mają ok. 3msc. Co powiesz na Panią Kamilę? :)

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to  , że to jest dobre miejsce. Musiałabym mieć telefonu do  pani ,Kamili,  bo nie jestem na FB.

Tola rzadko bywa teraz na dogo. Jak w takim razie załatwić transport? Pokryję koszty jakie zaistnieją karmy czy weterynaryjne.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

Wygląda na to  , że to jest dobre miejsce. Musiałabym mieć telefonu do  pani ,Kamili,  bo nie jestem na FB.

Tola rzadko bywa teraz na dogo. Jak w takim razie załatwić transport? Pokryję koszty jakie zaistnieją karmy czy weterynaryjne.

Pani Kamila jest w tej chwili pod Zwierzyńcem,sunie w gabinecie wet,w Zwierzyńcu.Transport do domku to kwestia paru kilometrów.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Poker napisał:

Wygląda na to  , że to jest dobre miejsce. Musiałabym mieć telefonu do  pani ,Kamili,  bo nie jestem na FB

Właśnie dostałam jej nr i zgodę na przekazanie Tobie, Poker, za chwilę prześlę Ci na pw.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z p.Kamilą.

Uzgodniłyśmy , że jeszcze dziś albo jutro zabierze sunie do siebie. Na razie będą pod Zwierzyńcem , a potem pojada z opiekunką do Lublina. Moja rola będzie się sprowadzała do zabezpieczenia kosztów weterynaryjnych, wspólnego szukania domków i decyzji o wyborze.

Bardzo się cieszę , że  dzięki Tyś(ka) sunie dostały szanse na normalne domki , a nie łańcuch.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

Jestem po rozmowie z p.Kamilą.

Uzgodniłyśmy , że jeszcze dziś albo jutro zabierze sunie do siebie. Na razie będą pod Zwierzyńcem , a potem pojada z opiekunką do Lublina. Moja rola będzie się sprowadzała do zabezpieczenia kosztów weterynaryjnych, wspólnego szukania domków i decyzji o wyborze.

Bardzo się cieszę , że  dzięki Tyś(ka) sunie dostały szanse na normalne domki , a nie łańcuch.

Ja też bardzo się cieszę,że ominął je schron

myślę,że długo nie będą czekały na dom

Link to comment
Share on other sites

Poker, to nie do mnie podziękowania, a do Ciebie :) Ja mogę pomóc w ogłoszeniach, pisałam to też Kamili. 
Czy założysz im wątek?

Dora, Poker... dziękuję, że sie zaangażowałyście w pomoc szczeniorkom <3 Tak myślałam, że z lecznicy mogą trafić również na łańcuch, teraz mają szansę na nowe życie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystkie szukałyśmy pomocy dla tych szczeniorków:)

Dobrze,że tak się udało:) Jednak ten fb  swoja siłę ma

Ja i Poker nie jesteśmy fb-kowe:)  a Tobie udało się wypatrzeć kogoś kto chciał pomóc szczeniaczkom

i tak się złozyło,że na miejscu,w Zwierzyńcu,i nigdzie nie trzeba ich zawozić

 

Link to comment
Share on other sites

:) Tutaj jest link do strony DT Kamili :)
https://www.facebook.com/ZwierzakoweWzgorze/

A może akurat Kamila będzie zainteresowana współpracą i czasem weźmie jakiegoś szczebrzeszyniaka - po cichu o tym marzę :)

EDIT: Właśnie napisała do mnie Kamila, że od wczoraj próbuje dodzwonić się do lecznicy, ale nikt nie odbiera (ani wczoraj, ani dzisiaj). Wieczorem napisała wiadomość poprzez FB do lecznicy, ale też nikt jej nie odpisał.

Odnalazła też czyjś komentarz pod postem ze szczeniakami: ktoś oferuje tam, a właściwie podtrzymuje ofertę dania szczeniakom DT, ale ten komentarz też został zignorowany.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

:) Tutaj jest link do strony DT Kamili :)
https://www.facebook.com/ZwierzakoweWzgorze/

A może akurat Kamila będzie zainteresowana współpracą i czasem weźmie jakiegoś szczebrzeszyniaka - po cichu o tym marzę :)

EDIT: Właśnie napisała do mnie Kamila, że od wczoraj próbuje dodzwonić się do lecznicy, ale nikt nie odbiera (ani wczoraj, ani dzisiaj). Wieczorem napisała wiadomość poprzez FB do lecznicy, ale też nikt jej nie odpisał.

Odnalazła też czyjś komentarz pod postem ze szczeniakami: ktoś oferuje tam, a właściwie podtrzymuje ofertę dania szczeniakom DT, ale ten komentarz też został zignorowany.

Guccio jest właśnie koło tej lecznicy,pójdzie zaraz i zapyta dlaczego nie odbierają telefonu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, DORA1020 napisał:

Guccio jest właśnie koło tej lecznicy,pójdzie zaraz i zapyta dlaczego nie odbierają telefonu

Super

Tysiu, gdybyś nie znalazła p. Kamili , to moje chęci by niczego nie dały. Reasumując - w kupie siła.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, DORA1020 napisał:

Wstępnie? To nie rozumiem...szkoda,że nie trafiły do pani Kamili:(

Też nie rozumiem. A może chodzi o to że to oferta DT, a  nie DS? Poza nami co najmniej 1 osoba chciała psiakom dać DT, ale też jej propozycja została zignorowana.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...