Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

U nas jest psiak uratowany z łańcucha, o którym tu Dora kiedyś pisała (nie mogę teraz znaleźć). Psiak nazywa się Fabio, jest średniej wielkości, ma coś z gończego i coś z labradora. Bardzo miły i sympatyczny piesek. Niestety nie jest już młody, ale mam nadzieję, że dobry charakter pomoże mu znaleźć dom.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2020 o 08:19, DORA1020 napisał:

kolejna faktura 109zł

niestety dług teraz wynosi:435

chyba nigdy go nie spłacę:(

Poker wpłaciła z bazarku 268zł / 68zł przeznaczone na wyróżnienie ogłoszeń, 50zł  na odpchlanie i odrobaczanie małych kotków,które dzisiaj trafią na tymczas

150zł na spłatę długu za karmę

Pani Ania ze Szczekocin wpłaciła 100zł na zadłużenie 

Nuncek----20zł na dług

Serdecznie wszystkim dziękuję:):):)

 
 
Explore talas' photos on Flickr. talas has uploaded 1463 photos to Flickr. Kocham Koty, Urocze Koty, Sztuka Z Kotami, Koty I Kocięta, Kociaki, Piękne Koty, Słodkie Rysunki, Najsłodsze Zwierzęta, Śmieszne Kociaki
 
 

Do spłacenia zostało już niedużo:165zł

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bakusiowa napisał:

Serdecznie zapraszam na bazarek cegiełkowy na opłacenie kosztów operacji połamanej kotki Esmeraldy.

LINK DO BAZARKU

Zapraszamy:) i bardzo dziękujemy bakusiowej za zrobienie bazarku:)

Esmeralda miała szczęście w nieszczęściu

spadła z 5 piętra:( ale przeżyła,już po operacji,wszystko będzie dobrze,we wtorek wraca do domu

niestety koszty operacji,pobytu,leczenia są duże dlatego bardzo prosimy o pomoc.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5c6f20b5b628330852535551fa322c75.jpg

cb57e6ce78e4dba81d7f6aec3f3a745f.jpg

Na razie zdjęcia zbiorcze, żeby kociaków nie stresować, informacyjne - do ogłoszeń zrobię na dniach.

4 kocurki aczkolwiek jeszcze sprawdzę, dwa w porządku (czarny i biało-bury większy). Dwa miały zaklejone oczka, jeden całkowicie (cały bury), drugi jedno (biało-bury mniejszy). Po przemyciu widać, że oczka są, ale wymagają zakrapiania. Kichania nie zauważyłam. Na razie dostały gentamycynę. Apetyt dopisuje, mokra i sucha wchodzi. 

Biało-bury mniejszy najbardziej biedny z gromadki, jest trochę przysiadający i chyba najbardziej się boi, bo trochę mi latał po pokoju, a po zamknięciu w klatce rzucał się na kraty. 

Zapchlone i pewnie zarobaczone, więc jutro pędem do weta ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

498c9e179d93e5b30e70854417e7e2d9.jpg

Maleństwo

Leczymy oczka i jest już znacznie lepiej.

Maleństwo ma szansę na fajny domek - w końcu ktoś zadzwonił, od listopada miałam o niego tylko dwa telefony i to głupie :( A teraz pani się bardzo spodobał i właśnie siatkuje okna i balkon. 

 

2a84cc374594ae45fad710246aca1a6a.png

A Jowitka siedzi smutna bo o nią dalej nikt nie pyta :(

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, sue napisał:

498c9e179d93e5b30e70854417e7e2d9.jpg

Maleństwo

Leczymy oczka i jest już znacznie lepiej.

Maleństwo ma szansę na fajny domek - w końcu ktoś zadzwonił, od listopada miałam o niego tylko dwa telefony i to głupie :( A teraz pani się bardzo spodobał i właśnie siatkuje okna i balkon. 

 

Brawo dla Pani.

Link to comment
Share on other sites

A Jowitka siedzi smutna bo o nią dalej nikt nie pyta :(

No właśnie, ja też od dłuższego czasu nie miałam telefonów w jej sprawie, a te, które były przedtem, to nie takie domy, jakich szukamy :(

Dobrze, że przynajmniej Maleństwu się uda :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, sue napisał:

498c9e179d93e5b30e70854417e7e2d9.jpg

Maleństwo

Leczymy oczka i jest już znacznie lepiej.

Maleństwo ma szansę na fajny domek - w końcu ktoś zadzwonił, od listopada miałam o niego tylko dwa telefony i to głupie :( A teraz pani się bardzo spodobał i właśnie siatkuje okna i balkon. 

 

2a84cc374594ae45fad710246aca1a6a.png

A Jowitka siedzi smutna bo o nią dalej nikt nie pyta :(

a taka śliczna jestem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...