Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Allegro Lalki i Elzy
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1215650490[/URL]

Dora - a Laleczki ładniejszych fotek nie ma? Bo może nie ściągnęłam wczoraj z poczty?

dziś zrobię jeszcze ostatnie allegro dla suniek. Przepraszam, że tak to trwa, ale schodzi niestety na każdym, bo jeszcze foty obrabiam. A do tego rozwaliłam jednego kompa i musze co jakiś czas ustępować małżowinie laptopa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Allegro Lalki i Elzy
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1215650490[/URL]

Dora - a Laleczki ładniejszych fotek nie ma? Bo może nie ściągnęłam wczoraj z poczty?

dziś zrobię jeszcze ostatnie allegro dla suniek. Przepraszam, że tak to trwa, ale schodzi niestety na każdym, bo jeszcze foty obrabiam. A do tego rozwaliłam jednego kompa i musze co jakiś czas ustępować małżowinie laptopa :([/QUOTE]
Fajne allegro,dzieki:loveu: Nie mam wiecej zdjec Lali,bo ta pani,u ktorej na tymczasie jest sunia jest na zdjeciu w wiekszosci,a suni tylko troszeczke,zdjecia nieudane:razz:ale w sobote jedzie tam moja sasiadka i poprosze je,zeby zrobila fotki Lalce,Pupilowi i Czako.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']I allegro suniek:
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1215651563[/URL]
aaa, idę odpocząć.
Trzymam mocno kciuki za psinki..[/QUOTE]
Rodzice,idz odpoczac,nalezy Ci sie:lol:teraz czekam,moze ktos zadzwoni,aha,gdybys mogla dopisac/o ile nie sprawi Ci to klopotu/ ze sunie sa male ok.9-10kg ,i moga mieszkac w bloku.Bardzo,bardzo Ci dziekuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rodzice Maciusia-zobaczysz ,dzięki allegro bidulki na pewno znajdą domki:multi: przed zimą i ty masz w tym ogromny udział :loveu:
czyli podsumowując szczebrzeszyniaki: Karmalka,Elza,Lalka,Janka,Zojka,Zahir i Forest mają allegro :multi: zostały Pupil i Czako ale już jestem bezkasowa:shake:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie Rodzice,masz racje,tylko ja sie na tym nie znam,nie wystawie na allegro,nie poprowadze aukcji,ale pomysl naprawde dobry.Gdyby ktos byl chetny to zrobic dla psiakow,obrazy powinny byc sprzedane za min.300-400zl.To duzo,ale taniej mi nie pozwolili,bo w galerii ceny ich byly wyzsze.

Link to comment
Share on other sites

DORA-ja się zorientuję jak to zrobić, bo mam konto i najwyżej wystawię. Chociaż wolałabym aby ktoś bardziej doświadczony to zrobił, ale jak nikt się nie znajdzie to dla psiaków i tego mogę się nauczyć :) bo okropnie szkoda żeby psiaki straciły nawet stówkę.
A wierz mi, że jeśli to obrazy olejne i ładne to 300 zł to jst nic. Nasz znajomy artysta malarz bierze za obraz 1000 zł.
Pieseńki szczebrzeszyńskie w górę!!!

Link to comment
Share on other sites

DORA-ja się zorientuję jak to zrobić, bo mam konto i najwyżej wystawię. Chociaż wolałabym aby ktoś bardziej doświadczony to zrobił, ale jak nikt się nie znajdzie to dla psiaków i tego mogę się nauczyć :) bo okropnie szkoda żeby psiaki straciły nawet stówkę.
A wierz mi, że jeśli to obrazy olejne i ładne to 300 zł to jst nic. Nasz znajomy artysta malarz bierze za obraz 1000 zł.
Pieseńki szczebrzeszyńskie w górę!!!

Takie konto by sie przydalo.
Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]Dziękujemy Ci cioteczko -jak zwykle jesteś niezawodna i nie odmawiasz -podobnie jak inne cioteczki także.
Pomagam nieco i rozsylam wątek .O ile wiem -[COLOR=Red]to każdy kąt dla tych psów będzie na wagę zlota -nawet ten tymczasowy a najbardziej to wiadomo: staly. [/COLOR]
[COLOR=Blue]Tym bardziej ,że idzie zima a psy są na ulicy. Kilku psom wcześniej udalo się cioteczkom znależc hoteliki /m.in.Dorkowi,czy Nero/,ale większość psów koczuje na ulicach i gloduje. Gdyby nie pomoc tych dobrych kobiet-cioteczek pewnie los tych psów byly dużo gorszy. [/COLOR]Tylko b.nieliczni mieszkańcy pomagają bezdomnym psom tam- większość ludzi jest wrogo i niechętnie do tych bezdomnych psów nastawiona -niestety.[/B][/COLOR]
[B]Tak bylo np.z Nero :[/B][URL]http://www.dogomania.pl/private.php?do=insertpm&pmid=4458678[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176013-Dorek-w-swoim-wymarzonym-domku[/URL]!
[COLOR=Magenta]
[/COLOR] [COLOR=Blue][B][SIZE=3][COLOR=Red]Głowny problem to oczywiście brak funduszy na DT i hoteliki oraz DOKARMIANIE PSÓW !!
Bardzo potrzebne są ogłoszenia dla tych psów oraz także bazarki !!!
[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Zostałam zaproszona przez olga7. Czy te pieski szukają domków czy raczej tymczasowego schronienia ?[/QUOTE] Witamy na watku:lol: W tej chwili tymczasowego schronienia potrzebuja Janka i Zojka,ktore mieszkaja na cmentarzu,zabralam stamtad Foresta,zona weta wziela na tymczas Karmelka,ale zostaly jeszcze dwie malizny,zrobilam im prowizoryczna bude,bo przeciez ciagle leje,ale sunie sa krotkowlose i jest im zimno,sa przeziebione.Janka i Zojka pilnie potrzebuja tymczasu:placz: Potrzebne sa tez ogloszenia,Rodzice Maciusia i Sonia robia i pomagaja jak moga,ale tych ogloszen potrzeba mase,jest tych psiakow niestety duzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Czytam ten Wasz watek i widze, ze naprawde sytuacja jest dramatyczna. :-(
Załuje ze nie moge pomóc. Ale chociaz moze rzeczy z bazarku sie beda sprzedawac?[/QUOTE]
Bela,pomagasz jak mozesz:lol: jak chociazby bazarek:lol: ale i watek Barnaby,bo ja jak widzisz niestety nie mam czasu,a sytuacja jest faktycznie dramatyczna,nawet o wszystkim nie pisze na watku.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Purple][B]Będziemy wdzięczni za obecność na wątku i rozesłanie dalej wątku. [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue][B][SIZE=3][SIZE=3][COLOR=Red]Pomóżmy tym cioteczkom ratować te psy . Gmina SZCZEBRZESZYN k/Zamoscia nie robi nic w tej [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=Red]sprawie .[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][COLOR=Magenta]Z trudem -z własnych b. skromnych nieraz pieniędzy starają się dokarmiać te bezdomne psy.
Niektore z nich nie mają stalej pracy .Coraz trudniej im wysupłać fundusze na ratowanie tych bezdomnych psów.
[/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][SIZE=3]Pomóżmy im pomagać !![/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=4][SIZE=3] Za każdą formę pomocy psom ze Szczebrzeszyna -bardzo dziękujemy !!!

Bardzo potrzebne są też ogłoszenia !! Kto może pomóc ogłaszać psy oraz zbierać fundusze na takie ogloszenia? Bardzo prosimy o pomoc !!![/SIZE]
[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...