Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

3 godziny temu, Baltimoore napisał:

Wklejam w ramach przejrzystości dokumentacji.

Tej kwoty nie doliczamy do długu Szczebrzeszyniaków.

Bardzo dziekuję za pomoc biednym kotkom:)

w czwartek wizyta pa  dla 2 koteczek z tego dt

zrobi yossariana,bardzo dziękuję:)

jak dobrze pójdzie dwie koteczki będą juz 27 grudnia u siebie w domku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje buuenos za wpłate dla bezdomniakow 307zł:)

Na minusie było 297zł.....teraz jest na plusie 10zł:)

Dziekuje równiez bakusiowej za budki dwie dla kotków:) Budki sa wspaniałe,nie takie jak ja ślamazarnie wykonałam,kolorowe i wyciętym juz otworem.Radość moja i kocia ogromna:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

Mam ze dwa polary i sweter na zbyciu, do takiej kociej budki by się przydało?... Pewnie nie?...

Jak najbardziej sie nadaje:)

Jest kolejne wyrzucone kocisko,czarno-białe

na początku myślałam,ze to sąsiadki kocurek/dawno temu ratowalysmy go i ona go adoptowała/

ale to nie on,chociaz bardzo podobny,no i dzikusek

pod oknem sąsiadki rosnie rozłozysty iglak i tam umieściłysmy budke i kotek tam się chowa

ale nie może tam zostać,muszę go zabrać

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wow, świetne wieści z maluszkami  :)   ciekawa jestem czy wybrała który ma się tymczasować, no i jak to w praniu wyjdzie, czyli jak przyjdzie go oddzielić i oddać...jakieś dobre przeczucie mam.. 

A nasze lecznicowe siedzą. Myślałam, że ekspresowo domy znajdą, a ich miejsce zajmą szczebrzeszyńskie..tymczasem szczebrzeszyńskie będą się pakować na święta, a rzeszowkie widoku żadnego na dom przed świętami.. :(  

nie wiem czy te budki nowe to z Zielonej Góry, ale też miałam kilka tam zamówić. Wyszło jak wyszło, zamówiłam na razie jedną. Jeśli masz te same, to na zdjęciach wyglądają super. Nie wiem czy u mnie się sprawdzą, bo nikt się u mnie nie kumpluje, tym bardziej razem nie sypiają..jak możesz, to daj znać, jak ten bidulek sam w budce się miewa. Dajesz do jedynej więcej polaru? 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Bębenek napisał:

bardziej razem nie sypiają..jak możesz, to daj znać, jak ten bidulek sam w budce się miewa. Dajesz do jedynej więcej polaru? 

Do jednej budki daję duzo polarów,pocietych

kotki lubia sie zagrzebać

czarno-bialy kotek spi w jedej z budek,karmie go 3 razy dziennie

szybciutko zje i chowa sie do budki,nadal jest nieufny,ale na cicianie wychodzi z budki

chciałam zrobic zdjecie,ale popsul mi sie aparat....trzeci z kolei,nie wiem dlaczego tak mi sie psuja te aparaty,juz mam kila popsutych w szufladzie

może sue uda sie zrobic mu zdjęcie,nie wiem czy to kotka czy kocurek

Link to comment
Share on other sites

Ludzie do mnie dzwonia z różnymi sprawami

przykro mi to pisac ,ale nie ogarniam tego

pilna sprawa to znalezienie domu czarno-białej ok. 5 letniej  kotce domu

Gosia--wysterylizowana

była u osoby uzaleznionej od alkoholu,jak kontaktował to wpuszczał ja do domu

niestety zmarł 2 tygodnie temu,a ludzie,którzy ja dokarmiali nie wpuszcza jej do domu

każa ja zabierac

kotka wskakuje na parapet /na dworze/ i bardzo miauczy,żeby wpuścic ją do domu

przykre i smutne:(

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam kilka ogłoszeń na miesiąc. Figiel, Zośka, Apsik i Domy Tymczasowe.

 

Budki z Zielonej Góry idą do dziesięciu dni. Dowiedziałam się , że dlatego iż w momencie zapłaty jest dopiero wydawane zlecenie na wyprodukowanie. Jest teraz bardzo duże zapotrzebowanie .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Doro1020, jako że w 2011 roku adoptowałam od Ciebie Sarunię, z wielkim bólem serca muszę przekazać tę straszną wiadomość - moje najukochańsze serduszko zgasło 14.12.2018. Walczyłam o Nią do końca ale niestety nie udało się :(. Pozostał rozdzierający ból, pustka, morze łez, pytania -dlaczego ona, dlaczego już, dlaczego, dlaczego ????   Sarunia była najwspanialszą sunią na świecie -przekochaną, delikatną, uroczą, wierną, bardzo mądrą. Całkowicie zawładnęła moim sercem i duszą. Dzięki niej byłam szczęśliwa a gdy miałam gorszy dzień sama jej obecność przywracała mi  spokój i radość. Tak strasznie ją kochałam, kocham  i będę kochać nadal, zawsze będzie częścią mojego życia, na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Jest mi tak strasznie źle bez mojego aniołka, nic nie cieszy, nawet Święta bo brakuje członka rodziny. Dzisiaj znowu u Niej byłam, wypłakałam się, zapaliłam świeczkę .

Dziękuję Ci Doro za to, że mi kiedyś zaufałaś i powierzyłaś Sarunię pod opiekę.

Taki był mój aniołeczek:Sara.thumb.JPG.045604527c7cc7cbd62fc7d060608a14.JPG

Sarunia została godnie pochowana na miejscu spoczynku dla zwierząt "Polana przyjaciół" . Spoczęła niedaleko swojego znajomego kolegi Johhnego, więc mam nadzieję że teraz ganiają szczęśliwie i bez bólu razem po łąkach.

Na wiosnę zrobię Saruni ładne miejsce spoczynkiu, ogrodzę, wysypię białymi kamyczkami, zasadzę jakieś miniaturowe drzewko.

Sara3.thumb.GIF.1470aa806ed4582569652bf93a88796e.GIF246811543_Sara2.thumb.GIF.7e4085ea16007f819f024b22a4d40d03.GIF

Wieczorem przyszedł Psi Anioł
na skrzydłach Cię poniósł
do nieba
Zabrał ze sobą Twą radość
szaleńcze merdanie ogonem
dotyk zimnego nosa
i tupot łap po podłodze
Tak bardzo Ciebie brakuje
choć płakać przecież nie trzeba
bo wróci tutaj Psi Anioł
i poprowadzi na łąki gdzie wszystkie psy pożegnane
biegają swobodne szczęśliwe

R.I.P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...