Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Mi się bannerek ten co mamy podoba :)
Dora - musisz zmniejszyć sobie podpis, bo Cię zbanują i kto będzie psiakom pomagał? Można mieć tylko dwa banery 500 na 100 pikseli.[/QUOTE]
Mi tez sie banerek podoba:lol:jest super. A co do banerkow u mnie,nie wiem jak skasowac te,ktore sa,probowalam,ale nie udaje sie:oops:Moze jakas podpowiedz? Czy wyslalas fotki fantow do beli?Nie wiem tez czy ala123 wyslala.Ja mam troche fantow,ale mam problem z aparatem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Mi tez sie banerek podoba:lol:jest super. A co do banerkow u mnie,nie wiem jak skasowac te,ktore sa,probowalam,ale nie udaje sie:oops:Moze jakas podpowiedz? Czy wyslalas fotki fantow do beli?Nie wiem tez czy ala123 wyslala.Ja mam troche fantow,ale mam problem z aparatem.[/QUOTE]

Jak skasujesz np.dwa to zniknie Ci reszta . Poczekaj az Ci mod sam usunie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Niewiele osob uchowalo sie z tyloma banerkami:lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja miałam dostać więcej fotek Zahirka i nic. Z tymi dwoma zdjęciami to on nie zaleci daleko na tych ogłoszeniach :(
Czy z bazarku przewidziana jest też opłata za allegro? Bo ja myślę, zę trzebaby też wystawić, najwięcej psiaków idzie stamtąd. Najlepiej zrobić takie za 12 zł, przekonałam się już, że droższego nie ma potrzeby kupować, z tego względu, żę i tak liczy się tylko to, aby psiak był na I stronie w swojej kategorii.

Żeby wydać jak najmniej kaski to można by zrobić jedno allegro dla np. trzech psiaków. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Rodzice- allegro dla Karmelki i Elzy miałam zapłacić sama ,Isadora zgodziła sę zrobić ale nie potwierdziła mi jeszcze kwoty ,czekam na jej odpowiedź ,będą one wyróżnione więc napewno droższe, z tego co widzę ma bardzo dużo zamówień jeszcze do zrobienia więc w czasie to bedzie trochę rozciągnięte,grzecznie się przypominam ale na razie cisza.,nie wiem jak z allegro łączonym dla kilku psiaków-tzn .czy tak można i jaki koszt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']a ja miałam dostać więcej fotek Zahirka i nic. Z tymi dwoma zdjęciami to on nie zaleci daleko na tych ogłoszeniach :(
Czy z bazarku przewidziana jest też opłata za allegro? Bo ja myślę, zę trzebaby też wystawić, najwięcej psiaków idzie stamtąd. Najlepiej zrobić takie za 12 zł, przekonałam się już, że droższego nie ma potrzeby kupować, z tego względu, żę i tak liczy się tylko to, aby psiak był na I stronie w swojej kategorii.

Żeby wydać jak najmniej kaski to można by zrobić jedno allegro dla np. trzech psiaków. Co Wy na to?[/QUOTE]
W drugim poscie jest 5 fotek Zahirka,czy jeszcze pstryknac pare?Czy wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia Zahisia w I poście są piękne, już śpieszę pouzupełniać. A zapytam jeszcze czy dałoby się mu zrobić jeszcze zbliżone, ale w jakiejś kolorowej ładnej chusteczce i na ładniejszym tle?

Allegro - tak,można robić kilku psiakom jednocześniei ja bym mogła zrobić w każdej chwili, ale ponieważ mam swoje darmowe DT i ciągle ogłaszam na allegro swojego to musiałabym choć na pierwsze allegro mieć 12 zł. Potem już będzie rok szkolny i mogę sama opłacać powiedzmy raz na miesiąc (a trzebaby 3 na miesiąc, bo to jest na 10 dni) To nie wiem, zdecydujcie same. choć zastrzegam, że to allegro nie byłoby takie jak ISadory - zwykłe, bez ozdóbek itd, bo nie umiem.
MImo wszystko w allegro warto zainwestować bo 90 % jak nie więcej DS sie stąd bierze.

Link to comment
Share on other sites

No tak,allegro potrzebne wszystkim psiakom,na gwalt:evil_lol: w pierwszej kolejnosci Zahirkowi,bo on mieszka na ulicy,wprawdzie zalatwilam mu pobyt na dzialce,ale tam nikt nie mieszka i on nie chce tam byc,ucieka i przychodzi pod moj blok,tutaj czuje sie najlepiej,ale tutaj nie moze byc,bo rozni ludzie tu mieszkaja/przyklad:Nero/.Fotki moge mu robic,bo widze go codziennie,pare juz zrobilam,tylko jak pisalam,mam problem z wysylaniem.Jedna z suczek na cmentarzu jest przeziebiona/ta czarna/ Zojka? Nie mamy pieniedzy,na razie na nic,na allegro rowniez,potrzebujemy na wczoraj :bud,karmy,szczepien:-( Mamy pod opieka 11 psiakow,to duzo,nie damy rady we dwie:shake: Ale tez nie zostawimy tych psiaczkow bez pomocy.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny jeszcze raz sprobuje napisać do isadory, bo jakoś niegrzecznie wycofać się ,wstępnie w tamten poniedziałek zgodziła się zrobić allegro dla Karmelki i Elzy,tylko teraz brak odzewu i nawet nie zapłaciłam jeszcze -zobaczymy może teraz się uda :)

Link to comment
Share on other sites

Sonia,jestes z Zamoscia,moze znasz kogos,kto chociaz na miesiac przyjalby na bezplatny tymczas Janke i Zojke,jedna jest juz przeziebiona,to sunie krotkowlose,male,jedna jest juz w ciazy,sterylke mam zalatwiona,tylko nie mamy gdzie je zabrac,w tym miejscu gdzie sa nasze psiaki juz nie da rady,jak pojdzie chociaz jeden psiak do adopcji,zabierzemy Janke i Zojke,chociaz na jakis czas,moze na 2-3 tygodnie,

Link to comment
Share on other sites

Dora-smutne ale prawdziwe-:( nie mam nikogo ,kto nawet na chwilę przetrzymał by psa( w kwietniu przetrząsnęłam znajmomych i rodzinę dla Finki i co każdy ma swoje sprawy:( ,ja jestem blokowcem z zadziorną, schorowaną suczką :( tak więc nic nie pomogę ,jedynie moja pomoc polega tylko na grosikowym finansowaniu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...