Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Nie wiem, w jaki sposób mogę rozruszać FB Szczebrzeszyna.
Oprócz apeli o DT/DS nic innego nie moge zrobić. Niestety, ostatnio FB zmienił swoją politykę i strony, które są mało popularne, mające mało udostępnień (a tym samym dające nikły zysk) są niewidoczne dla ludzi - ich posty się nie pokazują ludziom :(. I to widać na statystykach FB Szczebrzeszyna: bardzo spadły w dół, kiedyś post widziało 400... teraz jest dobrze, jak widzi ok 30. Udostępnień też jest mniej niż wcześniej. Myślę, jak to zmienić, ale na razie brak mi innowacyjnego pomysłu.

Link to comment
Share on other sites

Sharka,bardzo dziekuje za karme:) wprawdzie jeszcze nie dotarla,ale mysle,ze jutro moge sie spodziewac:)

Bardzo dziekuje za szybka reakcje na potrzeby zwierzakow:):):)

Dziekuje rowniez niezawodnej Baltimoore:)

zawsze na pomoc Baltimoore moge liczyc,nigdy sie nie zawiodlam.

Dzisiaj dotarla karma mokra Dolina Noteci,dla psiakow:) Dziekuje bardzo Baltimoore:):):)

Bella znalazla dom w Zamosciu,wetka znalazla jej dom.Prawdopodobnie jutro opusci lecznice,tylko trzeba zrobic jej testy na bialaczke,bo przyszly DS ma juz kotka.

Nie pojedzie do Sanoka,tam tez mialaby dobrze,tylko to tak daleko i nie znalazlam do tej pory transoprtu.

Link to comment
Share on other sites

O 13.09.2016 o 21:03, Baltimoore napisał:

Domek w Zamościu to bardzo dobrze :) I jeszcze z kocim towarzystwem :)

Oszczędzi to Belli stresu związanego z długą podróżą.

Oby testy wyszły dobrze.

Testy wyszly dobrze,Bella od srody w swoim domku:)

Baltimoore bardzo dziekuje za karme,juz przyszla i dla kotkow:)

 

Link to comment
Share on other sites

O 13.09.2016 o 21:16, sharka napisał:

na razie na skrzynce nie mam info, że paczka przekazana kurierowi - ostatnio u nich wysyłka trochę trwa :/

edit: przesyłka wysłana

Tak,przyszla wczoraj.Bardzo dziekuje:)

Ciesze sie,ze bede miala czym karmic zwierzaki,tymbardziej,ze do 2 dolaczyl trzeci.

Na razie inaczej jak karmienie nie moge im pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Mialam nadzieje na DT u sylwiji,jednak w miedzyczasie zabrala z ulicy malenstwo i jeszcze dwa z grzybica

eh.......czas mam tylko do polowy X,co bedzie dalej nie wiem

w tym domu moga zostac tylko do X,i tak oberwalo mi sie,bo bez wiedzy wlascicielki umiescilam tam kotki

teraz wyrazila zgode,ale czas mi dala na krotko

to byla ostania chwila na zabranie rodzinki,bo kobieta,u ktorej koczowaly miala je popodrzucac innym,po jednym pod kazdy dom:(

Koty byly bardzo glodne,fukaly przy jedzeniu,a najbardziej kotka,zapadniete boki:(

teraz jest lepiej,nie rzucaja sie juz na jedzenie,ale musza znalezc tymczas,bo bede w bardzo trudnej sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...