Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Mój wcześniejszy pomysł z bazarkiem nie wypalił, z powodu braku czasu.
Jednak zrobiłam porządki u siebie w szafie, potem jeszcze do mamy pojechałam i jej też pomogłam :evil_lol: więc jest bazarek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198513-Nie-masz-co-na-siebie-w%C5%82o%C5%BCy%C4%87-ZAJRZYJ%21-R%C3%B3%C5%BCne-rozmiary.-Na-szczebrzeszyniaki.-Do-28.12?p=15952303#post15952303"]http://www.dogomania.pl/threads/198513-Nie-masz-co-na-siebie-w%C5%82o%C5%BCy%C4%87-ZAJRZYJ!-R%C3%B3%C5%BCne-rozmiary.-Na-szczebrzeszyniaki.-Do-28.12?p=15952303#post15952303[/URL]

Mam nadzieję że ktoś będzie licytował i będę Wam mogła przelać parę złotych po sylwestrze ;) Podrzucajcie i zapraszajcie w wolnej chwili...bo wiadomo że teraz, to każdy wpada sporadycznie na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Modzi nadal nie reaguja na pw..
Sonia oto watek Miodka, który byl po Muminku. Juz od dlugiego czasu jest w swoim DS:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191561-Ma%C5%82y-puchaty-mix-peki%C5%84czyka-Miodzio!!!-Ma-dom[/url].

Co do Neville`a - coz poradzic, ja pomyslu nie mam aby go utrzymac, poza zamykaniem go na stale w kojcu, a przeciez tego nikt nie chcialby. Dlatego robi co chce :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Mój wcześniejszy pomysł z bazarkiem nie wypalił, z powodu braku czasu.
Jednak zrobiłam porządki u siebie w szafie, potem jeszcze do mamy pojechałam i jej też pomogłam :evil_lol: więc jest bazarek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/198513-Nie-masz-co-na-siebie-w%C5%82o%C5%BCy%C4%87-ZAJRZYJ%21-R%C3%B3%C5%BCne-rozmiary.-Na-szczebrzeszyniaki.-Do-28.12?p=15952303#post15952303"]http://www.dogomania.pl/threads/198513-Nie-masz-co-na-siebie-w%C5%82o%C5%BCy%C4%87-ZAJRZYJ!-R%C3%B3%C5%BCne-rozmiary.-Na-szczebrzeszyniaki.-Do-28.12?p=15952303#post15952303[/URL]

Mam nadzieję że ktoś będzie licytował i będę Wam mogła przelać parę złotych po sylwestrze ;) Podrzucajcie i zapraszajcie w wolnej chwili...bo wiadomo że teraz, to każdy wpada sporadycznie na dogo.[/QUOTE]
dziewczyny,bierzcie sobie banerek ode mnie,on właśnie zaprasza na ten bazarek:lol:
może ludzie z innych wątków go dostrzegą i przyjdą na zakupy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Modzi nadal nie reaguja na pw..
Sonia oto watek Miodka, który byl po Muminku. Juz od dlugiego czasu jest w swoim DS:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191561-Ma%C5%82y-puchaty-mix-peki%C5%84czyka-Miodzio!!!-Ma-dom[/url].

Co do Neville`a - coz poradzic, ja pomyslu nie mam aby go utrzymac, poza zamykaniem go na stale w kojcu, a przeciez tego nikt nie chcialby. Dlatego robi co chce :([/QUOTE]

Rodzice bardzo się cieszę że Miodzio w domku :) jak tam Kaśka? - nie ma dla niej świątecznego domku :(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Wszystkim obecnym na wątku szczebrzeszyniaków [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]życzę Świąt Bożego Narodzenia [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]pełnych radości,ciepła i miłości a także niosących spokój i odpoczynek [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]oraz[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=darkslateblue][B][I]Nowego Roku spełniającego wszelkie najskrytsze marzenia , pełnego optymizmu i wiary w lepsze jutro.[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Dzisiaj ktos wyrzucil 2 szczeniaczki,byly w pudelku,na przystanku autobusowym.U osoby,ktora je znalazla moga byc do "po swietach",co potem,nie wiem:-([/QUOTE]
Maaatko...żadnych adopcji a tylko coraz to nowe psiaki potrzebują pomocy :( Prześlij mi może zdjęcia i opis szczeniaków to zrobię im allegro, może ktoś na nie zwróci uwagę i po świętach znajdą domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Dora - daj fotki i opis na maila i pusc mi smsa (masz do mnie numer) albo sygnal jak juz wyslesz to wejde na kompa i wrzuce na I strone. Dzisiaj postaram sié uporzadkowac pierwsze posty.[/QUOTE]

Nie mam zdjec tych szczeniakow,one sa w Zawadzie /15km.od Sz-yna/ dzwonila do mnie Krystyna /ona tam mieszka/ i mowila o tym problemie,ktory musimy wspolnie rozwiazac.Wiem tylko,ze to czarne szczeniaczki,piesek i suczka.Ale ten,kto je wyrzucil,wlozyl do pudelka karme,widzicie jakie dobre serca:angryy: pewnie z okazji swiat i ktos chcial w ten sposob pozbyc sie wyrzutow sumniena,ale nie tedy droga,mam nadzieje,ze te malenstwa,beda podlego czlowieka przesladowac chociaz w snach.Ja wiem,ze zrobicie ogloszenia,tylko problem jest taki,ze w tym tygodniu szczeniaczki trzeba zabrac,a nie mamy gdzie,tymczas peka w szwach,drugiego jeszcze nie mamy,a i klopoty finansowe,dlatego sie martwie.

Link to comment
Share on other sites

mnie nie było, bo Neostrada szaleje.. Ale już jestem i pouzupełniam. Kurczaczek co to z tymi finansami... a może dobrym pomysłem byłoby na facebooku i nk założyć konto miłośników szczebrzeszyniaków, może są ludzie z Waszycg okolic, którzy nie znają problemu a są miłośnikami psów i by co jakiś czas Was wspierali? Kto wie, może i jakieś DT by się znalazły dodatkowo? Ja nie mam na facebooku konta, ale mogłabym się dowiedzieć jak to działa, a nawet dla psiaków się poświęcić i założyć sobie konto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...