Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Kotki mają już imiona:)

Te co przyjechały pierwsze to Kokosz (rudzielec) i Ari (trisia).

Nowe to Kajko (rudzielec), Mgiełka (trisia) i Aurora (największa buro-biała).

 

Rudzielec Kokosz jest już całkowicie oswojony, pełen luz, nie ucieka już przed głaskami, wykłada się często na samym środku kuchni i bardzo lubi zajmować legowisko, które postawiłam na klatce. Ale charakterek też ma:)

 

To Mgiełka:

2032410313ae814cgen.jpg

 

A to Kajko:

8ac362096c65b58bgen.jpg

7435f231cdca866bgen.jpg

 

W tym tygodniu zabiorę kociaki do weta na szczepienie. Sprawdzimy też czy Aurora nie jest w ciąży.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ale towarzystwo:)

Ale fotki:)  Murko może pomyliłaś się z powołaniem:)

Bo zdjęcia są rewelacyjne:)

A kociaki,aż miło popatrzeć:)

One od początku były odważniejsze,dlatego pierwsze weszły do łapaka

ale Aurorka też była odważna

pierwsza weszła do łapaka,ale go nie zamykałam,bo chciałam,żeby wszedł chociaż jeszcze jeden maluch

a psiaki.które lubią kotki są kochane:)

9c256763b499fb51gen.jpg

3bb8aa552088cf54gen.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła do mnie Pani z Jastrzębia (chyba zdroju) z prośba o zalezienie jej kotka, nie najmłodszego ale spokojnego. Wiek 3+ lat, miziak i jedynak. Nie chce młodeszego kotka bo ma 74 lata i zależy jej na starszym przyjacielu. Płeć obojętna, wygląd też, najbardziej charakter. Mamy coś dla Pani?

 

może byłaby to szansa dla jakiś średniaków z FIV/Felv?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Madie napisał:

Zadzwoniła do mnie Pani z Jastrzębia (chyba zdroju) z prośba o zalezienie jej kotka, nie najmłodszego ale spokojnego. Wiek 3+ lat, miziak i jedynak. Nie chce młodeszego kotka bo ma 74 lata i zależy jej na starszym przyjacielu. Płeć obojętna, wygląd też, najbardziej charakter. Mamy coś dla Pani?

 

może byłaby to szansa dla jakiś średniaków z FIV/Felv?

Może ta starsza koteczka co malagos wzięła ją na DT?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Może Deborah ale tutaj musi się Dora wypowiedzieć.

Dla Debory z FIV byłaby to szansa na dom, bo byłaby tam jedynaczką. Tylko transport stanowiłby problem, bo Jastrzębie Zdrój to  Górny Śląsk. Jak ja mam telefony ze Śląska, to biorę takie domy pod uwagę pod warunkiem, że ktoś by przyjechał po kotka do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

Ale fotki:)  Murko może pomyliłaś się z powołaniem:)

Jak widać jedno drugiemu nie przeszkadza, a nawet przydaje się:)

 

6 godzin temu, Isabel napisał:

Oczywiście, że się zgadzam. Dzisiaj miałam telefon w sprawie pierwszej dwójki kociaków . Zobaczymy co z tego wyniknie.

Trzymam kciuki:)

 

Dzisiaj przyszła mokra karma, dziękuję:)

Muszę jednak ograniczyć trochę mokre jedzenie, bo wczoraj sporo zjadły i dziś kuwetach same rzadkie koopki i pokitane było wczoraj i dzisiaj wszędzie (podłoga, kocyki).  Mgiełce znów musiałam myć kooperek. Zrobię im dzień bez mokrego i zobaczę jak będzie. Najwyżej będziemy dawać z ręki niewielkie ilości w ramach oswajania.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, DORA1020 napisał:

Ale towarzystwo:)

Ale fotki:)  Murko może pomyliłaś się z powołaniem:)

Bo zdjęcia są rewelacyjne:)

A kociaki,aż miło popatrzeć:)

One od początku były odważniejsze,dlatego pierwsze weszły do łapaka

ale Aurorka też była odważna

pierwsza weszła do łapaka,ale go nie zamykałam,bo chciałam,żeby wszedł chociaż jeszcze jeden maluch

a psiaki.które lubią kotki są kochane:)

9c256763b499fb51gen.jpg

3bb8aa552088cf54gen.jpg

O rany jaki widok,no tak kociny sie wyleguja a psiaki czuwaja:-) Cudowne foty,cudowne!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, bakusiowa napisał:

Może Deborah ale tutaj musi się Dora wypowiedzieć.

Deborah  raczej nie,mówiłam o tym ali123,może w lecznicy jest jakis kotek,który długo siedzi w klatce,ala miała zapytac wetkę

zawsze to lepsze dla kotka niz siedzenie w klatce

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Jak widać jedno drugiemu nie przeszkadza, a nawet przydaje się:)

 

Trzymam kciuki:)

 

Dzisiaj przyszła mokra karma, dziękuję:)

Muszę jednak ograniczyć trochę mokre jedzenie, bo wczoraj sporo zjadły i dziś kuwetach same rzadkie koopki i pokitane było wczoraj i dzisiaj wszędzie (podłoga, kocyki).  Mgiełce znów musiałam myć kooperek. Zrobię im dzień bez mokrego i zobaczę jak będzie. Najwyżej będziemy dawać z ręki niewielkie ilości w ramach oswajania.

Nie wiem dlaczego tak się dzieje,że kotki na dworze ok,a jak trafiają do domu to pózniej takie rzeczy wychodzą

to juz nie pierwszy raz, u Kasi też były takie sytuacje

mam nadzieję,że będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2020 o 17:34, Tyśka) napisał:

Ari i Kokosz na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/kociaczki-rozkoszniaczki-przepiekne-wyjatkowe-na-chandre-i-smutki-CID103-IDH7clG.html

Zrobię jeszcze na Warszawę, ale nie wiem czy dzisiaj, teraz lecę na spacer z psiakiem.

I na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/sliczne-kociaki-jedyne-takie-CID103-IDH8wCK.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Selenga napisał:

Z mojego bazarku udało się uzbierać niewielką kwotę 114 zł z czego dla Waszych kotów przypada 38 zł. Przykro mi, że tak niewiele, ale chętnych na zakupy specjalnie nie było...
Podajcie proszę numer konta do przelewu.

No co Ty......

Dziękuję Ci,ze cos się uzbierało i dla naszych kotków:)

Tez robię bazarki,jeden za drugim,kwoty są niewiele większe.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Murka napisał:

Wczoraj byłam z ferajną u weta na szczepieniu. Aurora miała robione USG, ale ciąży nie widać, więc wet zaszczepił także i ją.  Koszt szczepień i USG 150 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f88a4c4c7e6a0fd2

 

Mgiełce się poprawiły oczka, już nie ma trzeciej powieki:) 

Dziękuję Murko:)

Tak myslałam,że Aurora za młoda na ciążę.Teraz tylko domkow wyglądamy.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Isabel napisał:

Dzisiejsza wizyta pa, w Krakowie, dla drugiej białej koteczki od Piotrka, wypadła pomyślnie :)

Wspaniale <3 Niech będą szczęśliwe.

Wczoraj miałam zapytanie na olx z W-wy czy koteczki (Ari i Kokosz) są nadal do adopcji, bo pani chce je adoptować w dwupaku. Ciekawe czy dzwoniła?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...