Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

10 godzin temu, Tianku napisał:

Ale Piękności :) jestemw szoku jak szybko sie osowiły 

Ja w sumie też, bo myślałam, że będzie dużo gorzej:)

Ale tu pewnie jest zasługa Dory, dzięki której kotkom człowiek kojarzy się z jedzonkiem czyli dobrze:)

 

Z tych nowych, to rudasek jest najbardziej nieufny. Dziewczynki są spokojniejsze i już obie były chwilę na kolankach i nie uciekają:)

 

Te, co przyjechały wcześniej są już bardzo fajne, zwłaszcza rudasek. Jeszcze trochę umykają przed rękami, ale już coraz częściej nie uciekają kiedy się je głaszcze np. jak leżą na krześle czy w swoim legowisku. Bawią się super, jedzą z ręki, trisia nawet czasem bawi się z naszą psicą w pacanego:)

Cała piątka pięknie załatwia się do kuwet, ani razu nie było nic poza. Rudasek (ten, co jest już u nas dłużej) trochę pizga żwirkiem;) ale kryta kuweta rozwiązała problem.

 

Trochę fotek tych bardziej oswojonych.

6da7160bb7083691gen.jpg

b2586c78d4e19fc6gen.jpg

dbb5f87b9ae27944gen.jpg

3da249e6626f49bdgen.jpg

b51718878d832476gen.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2020 o 19:19, DORA1020 napisał:

I kolejna   faktura 132zł

Razem za karmę dług 470zł

buuenos  222zł

Tianku 30zł

Lipsik 50zł

W  tej chwili dług wynosi:168zł

Bardzo wszystkim dziękuję za karmę dla zwierzaków:)

Kolejna faktura 182zł

Dług po dodaniu 350zł   minus 60zł z kolejnego mojego bazarku

Na chwilę obecną dług wynosi 290zł

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Czy o Stokrotkę i Sasankę są zapytania? Na olx robią furorę, codziennie komuś odpisuję z prośbą o kontakt telefoniczny.

Obie dziewczynki mają już zarezerwowane domy - jedna w Krakowie, druga w Warszawie. Niestety nie udało się w dwupaku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tyśka, myślę że możesz już na fb zakończyć. Dzisiaj dla drugiej białej jest wizyta pa, wstępnie dom zapowiada się bardzo fajnie. Jeden dom po wizycie pa odrzuciłyśmy- kwestie zabezpieczeń i karmienia.

3 dni temu siostry zostały zaszczepione p/wirusówkom, mogą jechać do domków w przyszłym tygodniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Isabel napisał:

Obie dziewczynki mają już zarezerwowane domy - jedna w Krakowie, druga w Warszawie. Niestety nie udało się w dwupaku.

 

1 godzinę temu, Baltimoore napisał:

Tyśka, myślę że możesz już na fb zakończyć. Dzisiaj dla drugiej białej jest wizyta pa, wstępnie dom zapowiada się bardzo fajnie. Jeden dom po wizycie pa odrzuciłyśmy- kwestie zabezpieczeń i karmienia.

3 dni temu siostry zostały zaszczepione p/wirusówkom, mogą jechać do domków w przyszłym tygodniu.

Wspaniale, dziękuję za informacje :) W takim razie ogłoszenia usuwam. Szczęścia, maleńkie!

Link to comment
Share on other sites

Tutaj ten najbardziej przestraszony rudasek:

9cc18b057b4a314dgen.jpg

 

Ta koteczka jest bardzo spokojna. Ma chyba problem z trzecią powieką i ogólnie jest najwrażliwsza z całej gromadki. Trochę jej oczka ropiały, ale zakrapiałam gentamycyną i jej przeszło. Miała biegunkę (pewnie po odrobaczeniu) i musiałam jej kooperek umyć, bo cały tył miała brudny. Już robi ładne koopki.

0f844a95a16f374dgen.jpg

0e9b98c787fd167dgen.jpg

 

Ta koteczka też jest bardzo spokojna, głównie śpi i je:) wzięta na ręce nie wyrywa się zbytnio, ale jak ma możliwość to jeszcze nieśpiesznie nawiewa:)

f96b59bde62dae1egen.jpg

 

Klatka jest już otwarta cały czas, ale zwłaszcza dwie ostatnie dziewczyny lubią przesiadywać w środku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, DORA1020 napisał:

A czy ta szylkrecia nie ma problemu z oczkami?

 

Chyba nie, po prostu ma przymknięte.

11 godzin temu, DORA1020 napisał:

A co to za kochana sunieczka?:) Cieplutko:) milutko:)

Chyba zajęły posłanko psince:)Bo widzę , że sie nie mieśći...

Spokojnie, obok jest puste legowisko:)

Kotki jakoś upodobały sobie spanie z psami, na razie tylko te co przyjechały jako pierwsze:

9c256763b499fb51gen.jpg

3bb8aa552088cf54gen.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...