Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

24 minuty temu, DORA1020 napisał:

Tak,to Debora,zdjęcia są do siebie bardzo podobne

kicia jest w lecznicy,czas juz do domu

piekna kicia,śliczne zielone oczka:)

szukamy domu

Zdjęcia są słabej jakości. Takie oczy i długie futro a tutaj nie widać tych jej atutów. Wygląda wręcz na zaniedbaną ale może tak nie jest i to tylko kwestia zdjęć. Już zdjęcia które ty jej robiłaś na powietrzu  są o wiele ładniejsze.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Anula napisał:

Ogromnie się cieszę,że koteczek jest w ciepełku.U nas pogoda okropna,wiatr i coś siąpi z nieba.Biedne te wszystkie kotki,które nie mają ciepłego kąta.

Ja już muszę też naszykować ciepłą budkę dla kotków,które przemykają się przez mój ogródek.

Anula :))

Potwierdzam dotarcie przelewu na konto znajomych, byli zaskoczeni że pokryłaś cały koszt :))

Bardzo Ci dziękuję jeszcze raz,

a znajomych będzie można w przyszłości jeszcze wykorzystać w podbramkowej sytuacji :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Baltimoore napisał:

Anula :))

Potwierdzam dotarcie przelewu na konto znajomych, byli zaskoczeni że pokryłaś cały koszt :))

Bardzo Ci dziękuję jeszcze raz,

a znajomych będzie można w przyszłości jeszcze wykorzystać w podbramkowej sytuacji :))

P.Ewie należał się jak najszybszy zwrot pieniążków,ponieważ założyła ze swoich.

Cieszę się,że mogłam pomóc a najważniejsze w tym wszystkim to to,że kicia jest w ciepełku,jest zaopiekowana i leczona.

Bardzo się cieszę,że tak szybko udało się jej pomóc.To dzięki Wam dzielne Dziewczyny.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Zdjęcia są słabej jakości. Takie oczy i długie futro a tutaj nie widać tych jej atutów. Wygląda wręcz na zaniedbaną ale może tak nie jest i to tylko kwestia zdjęć. Już zdjęcia które ty jej robiłaś na powietrzu  są o wiele ładniejsze.

Masz rację,dlatego nie wykorzystałam wszystkich zdjęć do ogłoszeń

szkoda,że takie zdjęcia,z ładniejszymi szybciej znalazłaby dom

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2020 o 08:09, DORA1020 napisał:

Niestety kolejna faktura 159zł

Teraz dług wynosi już 338zł

I kolejna   faktura 132zł

Razem za karmę dług 470zł

buuenos  222zł

Tianku 30zł

Lipsik 50zł

W  tej chwili dług wynosi:168zł

Bardzo wszystkim dziękuję za karmę dla zwierzaków:)

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Madie napisał:

Mój kolega Marek, ten który zaadoptował Rudego i Puszka długowłosego z dworu (oba maja się dobrze) pyta jaki dziewczynka ma charakter? Jest wysterylizowana?

Obawiam się że ona jest FIV +, FeLV- (testy paskowe, ale w Izbicy mają wiarygodne, najczęściej wszystko się potem potwierdza w PCR jak już zdarzało się robić kontrolę).

FiV nie jest taki zarażliwy jak FeLV, spokojnie można dokacać do zdrowego kota, już robiliśmy takie adopcje i wszystko było i jest po kilku latach OK,  i na Miau były takie adopcje. Sprawdzałam to wszystko i konultowałam u specjalistów.

Ale pan Marek musi przemyśleć.

 

Link to comment
Share on other sites

Kotki pojechały do hoteliku do  Murki 17.10.2020

koszt dziennego pobytu 10zł  za wszystkie kotki,które juz są,i które /mam nadzieję/ za chwile dołączą

to naprawdę w porównaniu do lecznicy jest niedrogo

w lecznicy za jednego musimy płacić 300zł miesięcznie

do tego również karma i żwirek

dlatego mam prośbę: jeśli ktoś mógłby zasponsorować maluszkom karmę i wysłać do Murki

będę wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

Po raz kolejny - chylę czoła przed Wami, jesteście niesamowite w tym pomaganiu!

Muszelka (Musia, jakoś tak mi się mówi na nią ) ma się ok, antybiotyk zjada, wprawdzie w nocy, ma apetyt, i nie słycha=ć ciężkiego oddechu. Na razie nie przychodzi na mizianki, ale da się pogłaskać.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, malagos napisał:

Po raz kolejny - chylę czoła przed Wami, jesteście niesamowite w tym pomaganiu!

Muszelka (Musia, jakoś tak mi się mówi na nią ) ma się ok, antybiotyk zjada, wprawdzie w nocy, ma apetyt, i nie słycha=ć ciężkiego oddechu. Na razie nie przychodzi na mizianki, ale da się pogłaskać.

Malagos,miód na moje serce te info

kochana Musia:) przyjdzie pora i na głaski:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...