Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Oficjalnie to Muszelka jest u nas na bdt :), ale jak to się skończy, zobaczymy :)

Rano znów siedziała za wanną, ale: jedzenie, nawet suche, zjedzona, siusiu w kuwecie, kupa na kocyku, łapki widoczne na umywalce, parapecie. Czyli zwiedza, je, wypróżnia się :) Antybiotyk podany.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, malagos napisał:

Oficjalnie to Muszelka jest u nas na bdt :), ale jak to się skończy, zobaczymy :)

Rano znów siedziała za wanną, ale: jedzenie, nawet suche, zjedzona, siusiu w kuwecie, kupa na kocyku, łapki widoczne na umywalce, parapecie. Czyli zwiedza, je, wypróżnia się :) Antybiotyk podany.

:))))

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, malagos napisał:

Teraz leży sobie na parapecie, spogląda spokojnie przez okno. Głaskanie przyjmuje ze spokojem, ale nie ucieka. 

DORA, podaj mi na pw adres do odesłania kontenerka.

Super wieści:) na takie info czekałam

będzie dobrze:) cieplutko,suchutko,brzuszek pełny:)

juz podaje adres

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Sliczności:) Małe wypłoszki:) Ale bedzie dobrze:)

Murko,bardzo,bardzo Ci dziękuję:)

Kociaki w nocy zjadły, popiły wody i załatwiły co trzeba w kuwecie.

Dziś już rudasek wyłaził z koszyka i jadł w naszej obecności.

Dają się głaskać, ale zamierają w bezruchu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Baltimoore napisał:

Ja jak zwykle napiszę, że nie robię tego dla podziękowań i ich nie oczekuję.

Pochwała należy się akurat moim znajomym, nie mnie bo to nie ja jechałam. A oni też zrobili to po prostu by pomóc biedzie w potrzebie. I chcą pozostać anonimowi.

 

Wspaniali ludzie, bardzo pomogli :) Ale to dzięki Baltimoore, he, he - ogromne dzięki!

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Murka napisał:

Kociaki w nocy zjadły, popiły wody i załatwiły co trzeba w kuwecie.

Dziś już rudasek wyłaził z koszyka i jadł w naszej obecności.

Dają się głaskać, ale zamierają w bezruchu. 

Na razie zamierają bo to im pozwoliło przetrwać "na wolności",

ale jak dają się Wam głaskać to jestem pewna, że je szybko oswoicie :))

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie z Izbicy na dzień 18.10.2020

Otrzymaliśmy darowiznę 300zł na koszty leczenia w Izbicy od Pana, który wiosną adoptował 2 kocurki ze Szczebrzeszyna

oraz za jego pośrednictwem jeszcze 100 zł od osoby, która też postanowiła wspomóc chore bezdomniaki. Przelewy poszły bezpośrednio do lecznicy w Izbicy.

Aktualny bilans długu jest taki:

Na dzień 13.10.2020 do zapłaty pozostało 900 zł

kolejne 250 zł za pobyt i leczenie 2 dorosłych kotów i 3 kociaków do 18.10.2020  =  250 zł

Darowizna na koszty leczenia 400 zł

900 zł + 250 zł -400 zł = 1050 zł pozostało jeszcze do zapłaty na dzień dzisiejszy

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, malagos napisał:

Teraz leży sobie na parapecie, spogląda spokojnie przez okno. Głaskanie przyjmuje ze spokojem, ale nie ucieka. 

Ogromnie się cieszę,że koteczek jest w ciepełku.U nas pogoda okropna,wiatr i coś siąpi z nieba.Biedne te wszystkie kotki,które nie mają ciepłego kąta.

Ja już muszę też naszykować ciepłą budkę dla kotków,które przemykają się przez mój ogródek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

Jak to dobrze, że na moim osiedlu nie ma bezdomnych kotków. Albo ja ich nie widzę. Wiem , że na osiedlu są  ich karmicielki.

U nas na osiedlu też raczej nie ma bezdomnych ale są wychodzące i te wychodzące korzystają z mojej wystawionej karmy suchej i w zimę z budki.Natomiast przy blokach są ustawione budki dla kotów i widzę,że ludzie z bloków dokarmiają je.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...