Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

3 minuty temu, malagos napisał:

przelałam 180 zł

Na pewno dotrą w poniedziałek i gdy tylko tak się stanie, wpłacę kwotę w lecznicy. Wtedy będzie można zanieść na sterylizację kolejną kotkę, ciężarną, ale w niezbyt zaawansowanej ciąży. 

Dziękujemy raz jeszcze :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eminka dzisiaj opuściła lecznicę i pojechała do DS w Krakowie. Kierowca z blabla, całkiem spoko, odebrał kicię z lecznicy

Za oplacenie transportu na trasie Zamość-Tarnów i dowiezienie kotki do Krakowa dziękujemy Baltimoore <3

Kolejnej koteczce się udało znaleźć domek, trzymamy kciuki za jej aklimatyzację, ale początki są obiecujące, bo zaczęła zwiedzać, piła wodę, miziała się, mruczała.

Trochę fotek

9085c88cf94a81f875a9e6cf71cce130.png

2c8bf7f7a5ddfdbd2b9a7555b5e2f9a9.png

9cca5a7ce65eac5f858ea469c065dacc.png

816dfea2640d9e53e73196fd20da63e1.png

b4f594dfd5b3d5b60be7d1753fd6ea23.png

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, sue napisał:

Eminka dzisiaj opuściła lecznicę i pojechała do DS w Krakowie. Kierowca z blabla, całkiem spoko, odebrał kicię z lecznicy

Za oplacenie transportu na trasie Zamość-Tarnów i dowiezienie kotki do Krakowa dziękujemy Baltimoore <3

Kolejnej koteczce się udało znaleźć domek, trzymamy kciuki za jej aklimatyzację, ale początki są obiecujące, bo zaczęła zwiedzać, piła wodę, miziała się, mruczała.

Trochę fotek

2c8bf7f7a5ddfdbd2b9a7555b5e2f9a9.png

9cca5a7ce65eac5f858ea469c065dacc.png

 

 

Maleńki wypłoszek:)

To czerwone tylko do środy...już niedługo,widać,że bardzo jej przeszkadza

Link to comment
Share on other sites

Dług za Eminkę został uregulowany w poniedziałek, bardzo dziękuję raz jeszcze malagos :))

Na piątek umówioną mam sterylkę kotki od Piotrka. Mam nadzieję, że się uda, bo kotka jest dzikusem. Jej młode z poprzedniej ciąży też jest dzikusem. Będziemy próbować łapać jutro wieczorem, jeśli się nie uda to jeszcze w piątek rano.

U Piotrka są jeszcze 3 koty - płeć męska - co prawda tutaj ciąży nie będzie, ale biegają po okolicy, przez ulicę a w niedalekim sąsiedztwie mieszka ktoś kto nie lubi kotów. Może się uda zrobić zabieg również kocurkom. Założyłam jakiś czas temu zrzutkę na FB, miało być co prawda na kotki, ale jeśli nie będzie pilnej kotki to spróbujemy też wyciąć ze dwa kocury. Na razie uzbierało się 200 zł.

Kocurki są dość przyjazne, ale nie miziaki. 

f363ecd7c620d7de21293826aa43b6e7.png

b4e82d467e44d43fc00c6ba303f70d0a.png

Pierwszy u góry ma około roku, da się wziąć w ręce, ale nie przepada za tym. Drugi nie za bardzo podchodzi. Kuleje na lewą tylną łapkę (chyba lewą), podobno pojawił się już z takim urazem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedna z koteczek które razem z rodzeństwem pojechała jakiś czas temu do Izbicy znalazła dom w Warszawie, domek jeszcze kończy siatkowanie okien, w weekend lub w przyszłym tygodniu kicia będzie mogła jechać. 

W zeszłym tygodniu została wysterylizowana Kleo u Kasi.

Aktualny stan kotów w naszych DT: 

Kasia - Frania, Kleo, Rutka z trojgiem dzieciaków

Ja - Jowita, Maleństwo

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, bakusiowa napisał:

Kotki śliczności.

Na zdjęciach nie widać, ale są na nich ślady po walkach, ten bury miał też kleszcza (udało się wyjąć). Nie mogę jak one tak biegają blisko ulicy, może po kastracji się uspokoją. U kocurka to niemalże formalność. 

Jest jeszcze trzeci, ale ponoć pojawia się raz na dwa-trzy dni. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...