Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Ja też się cieszę,niech Eminka jedzie do swojego domku,fajnego domku:)

 

niestety dzisiaj z rana kolejny problem.......dwie młode jaskółeczki wypadły z gniazda,a właściwei gniazdo razem z nimi.Wziełyśmy z sue w pudełeczko,dałam pic,ale one są bardzo głodne,nawet popiskują

muszą pojechać do Ośrodka Reh   Dzikich Zwierząt k/Lublina,no i w związku z tym kolejny problem,transport juz znalazłam,koszt /zwrot tylko z paliwo/  130zł

nie można pozwolić,żeby umarły z głodu

Dobrze, że znalazła się pomoc dla jaskółek. Teraz trzeba pomóc w transporcie. Potrzebna jest kwota 130 zł. 

Ja daję 30 zł. Potrzebne jest jeszcze 100 zł. Kto dołoży?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Dobrze, że znalazła się pomoc dla jaskółek. Teraz trzeba pomóc w transporcie. Potrzebna jest kwota 130 zł. 

Ja daję 30 zł. Potrzebne jest jeszcze 100 zł. Kto dołoży?

 

46 minut temu, agat21 napisał:

Poproszę o konto, dołożę 20 zł do transportu jaskółek

Super, jeszcze 80 zł.

Link to comment
Share on other sites

Jaskółeczki dojechały szczęśliwie do Ośrodka

zostały nakarmione,pani z Osrodka mówi,że to pózny lęg,ale spróbuje dołączyć do jaskółek,które w poblizu Ośrodka mją swoje gniazda,że tak by było dla nich najlepiej.

Oby tym bidulkom się udało

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, agat21 napisał:

Trzymam kciuki za jaskółki. Moja skromna wpłata poszła.

Ptaki też mają coraz bardziej pod górkę. I przepraszam, że tu wkleję, ale przypomniało mi się w związku z jaskółkami:  link do petycji w sprawie zakazu polowań na ptaki: zakaz polowań na ptaki! Bardzo proszę dobre dusze o podpisanie :)

Petycja podpisana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, agat21 napisał:

Trzymam kciuki za jaskółki. Moja skromna wpłata poszła.

Ptaki też mają coraz bardziej pod górkę. I przepraszam, że tu wkleję, ale przypomniało mi się w związku z jaskółkami:  link do petycji w sprawie zakazu polowań na ptaki: zakaz polowań na ptaki! Bardzo proszę dobre dusze o podpisanie :)

Podpisane

podpisujcie proszę....na wszystko by tylko polowali:(

jaskółeczki były na dworcu autobusowym,wiele osób widziało maluszki  i przechodziło obojętnie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, DORA1020 napisał:

Podpisane

podpisujcie proszę....na wszystko by tylko polowali:(

jaskółeczki były na dworcu autobusowym,wiele osób widziało maluszki  i przechodziło obojętnie

Smutne to. Obojętność to też wielka wina.

Dzięki za podpisanie petycji :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.07.2020 o 13:24, agat21 napisał:

Trzymam kciuki za jaskółki. Moja skromna wpłata poszła.

Ptaki też mają coraz bardziej pod górkę. I przepraszam, że tu wkleję, ale przypomniało mi się w związku z jaskółkami:  link do petycji w sprawie zakazu polowań na ptaki: zakaz polowań na ptaki! Bardzo proszę dobre dusze o podpisanie :)

Podpisana

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wysterylizowana została Eminka, ladnie sie wybudziła, prawie od razu po przyniesieniu do domu w dobrym humorze, apetyt dopisywał. Dzisiaj mruczała i miziała się. Jest w lepszym nastroju niż przed sterylką. Była już w ciąży i urodziłaby 6 lub 7 kociaków.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...