Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

16 godzin temu, Baltimoore napisał:

Spłaciłam wczoraj o końca dług w lecznicy za postrzeloną śrutem Lusię, 240zł.

Teraz do spłacenia dług za leczenie Boryska- jeszcze nie wiem ile.

Dzięki:):):) wielkie:)

Borysek i rudasek z torbielem

Link to comment
Share on other sites

Napiszę trochę o moim tymczasiaku Borysku.

Jest u mnie od 28 maja,przywieziony po leczeniu w Izbicy.

Strasznie biednieńki kocurek.

Waga bardzo niska-2.5 kg i od razu problem-paskudne kupy,cuchnące.O wyglądzie sierści lepiej nie mówić.Baltimore podesłała karmę specjalistyczną i aż trudno uwierzyć-po problemie.

Widać,że Borysek był połamany(ogon,tylne łapki)

Mimo takich przejść jest bardzo myziasty,mądry.

A ja biorę sobie na wstrzymanie i zważę go w sobotę.Tak bardzo bym chciała żeby trochę mu przybyło.

Pastę na ogólne wzmocnienie od Baltimore bardzo chętnie je.

Trzymajcie mocno kciuki za tą kocią biedę.Pomimo wszystko tak ufną,przyjazną.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyt PA dla naszych malutkich siostrzyczek, Jeżynki i Milki. Wizyty wypadły świetnie. 

Koteczki pojadą do nowych domów po 21 czerwca. Milka będzie na razie jedynaczką, Jeżynka na dokocenie dla starszego kotka. 

 

Dom być może będzie miała też bura Frania, miałam obiecujący telefon. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, sue napisał:

Bardzo dziękuję Isabel za zrobienie wizyt PA dla naszych malutkich siostrzyczek, Jeżynki i Milki. Wizyty wypadły świetnie. 

Koteczki pojadą do nowych domów po 21 czerwca. Milka będzie na razie jedynaczką, Jeżynka na dokocenie dla starszego kotka. 

 

Dom być może będzie miała też bura Frania, miałam obiecujący telefon. 

Dołączam do podziękowań:)  dobrze,że mamy w tym Krakowie Isabel:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2020 o 08:52, DORA1020 napisał:

+ ostatnia faktura 109zł

Dług za karmę wynosi:629zł

Pani Ania ze Szczekocin wpłaciła na zadłużenie 100zł.Bardzo dziękuję:)

Więc troszeczkę się zmniejszyło

Obecne zadłużenie za jedzonko dla kotków:529zł

Dziękuję sue mza wstawienie kolejnej  faktury:)

Dług na dzisiaj wynosi:638zł :(

Dlatego zwracam się o pomoc w spłaceniu tej kwoty.

Dług narasta od kilku miesięcy:( Sama tego nie udzwigne.Karmie w sumie 10 kotów.

W tym  Irys i kotka u starszej kobiety.

To nie jest dokarmianie.Tylko karmienie,Te koty nie maja innego karmiciela.

Irysowi daje miesięcznie 30-31 saszetek. I karmę PurinaOne 1,5 kg miesięcznie.Teraz w Biedronce w cenie promocyjnej 18zł za 1,5kg.Muszę kupić na 2 m-ce.

To starszy kot ,w dodatku z Fiv.Niech chociaż ma dobre jedzenie.

Większośc kotów,które karmię to są starsze koty.

Robie bazarek za bazarkiem.na ostanim zarobiłam 14zł. Teraz będzie troszeczkę więcej.Bazarek jest do 12 czerwca.Myślałam,że bazarkami chociaż trochę spłacę dług,Niestety:(

jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczna.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2020 o 21:20, Tola napisał:

Zdjęcia kotów, którym podobno żle się dzieje  wstawiam tutaj za zgodą Dory, rozmawiałyśmy dzisiaj; może ktoś je kojarzy?

Koty zostały  wyadoptowane z Zamościa do Miłkowic na Dolnym Śląsku.

Pani, która do nas napisała była pewna, że to koty z fundacji, ale od nas  do marca 2020 żaden kot nie był wyadoptowany na Dolny Śląsk.  W marcu do Wrocławia pojechał Feliks, wizytę robiła Poker, dom bardzo odpowiedzialny, mam  kontakt.

received_293313021832334.jpeg

received_279327083442313.jpeg

Czekamy na pomoc Inspektoratu we Wrocławiu,bez nich nic nie możemy zrobić,nie możemy odebrać kotków

prawdopodobnie maja dużo interwencji,nie wyrabiają czasowo

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Czekamy na pomoc Inspektoratu we Wrocławiu,bez nich nic nie możemy zrobić,nie możemy odebrać kotków

prawdopodobnie maja dużo interwencji,nie wyrabiają czasowo

Jeżeli była umowa podpisana i dobrze sformułowana to nie powinno być problemu z odebraniem kotów.Te kotki są chore,mają chore oczy,potrzebna jest im jak najszybsza pomoc weterynaryjna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2020 o 08:30, DORA1020 napisał:

Dziękuję sue mza wstawienie kolejnej  faktury:)

Dług na dzisiaj wynosi:638zł :(

Dlatego zwracam się o pomoc w spłaceniu tej kwoty.

Dług narasta od kilku miesięcy:( Sama tego nie udzwigne.Karmie w sumie 10 kotów.

W tym  Irys i kotka u starszej kobiety.

To nie jest dokarmianie.Tylko karmienie,Te koty nie maja innego karmiciela.

Irysowi daje miesięcznie 30-31 saszetek. I karmę PurinaOne 1,5 kg miesięcznie.Teraz w Biedronce w cenie promocyjnej 18zł za 1,5kg.Muszę kupić na 2 m-ce.

To starszy kot ,w dodatku z Fiv.Niech chociaż ma dobre jedzenie.

Większośc kotów,które karmię to są starsze koty.

Robie bazarek za bazarkiem.na ostanim zarobiłam 14zł. Teraz będzie troszeczkę więcej.Bazarek jest do 12 czerwca.Myślałam,że bazarkami chociaż trochę spłacę dług,Niestety:(

jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczna.

 

Wpłaciłam stowke

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2020 o 08:30, DORA1020 napisał:

Dziękuję sue mza wstawienie kolejnej  faktury:)

Dług na dzisiaj wynosi:638zł :(

Dlatego zwracam się o pomoc w spłaceniu tej kwoty.

Dług narasta od kilku miesięcy:( Sama tego nie udzwigne.Karmie w sumie 10 kotów.

W tym  Irys i kotka u starszej kobiety.

To nie jest dokarmianie.Tylko karmienie,Te koty nie maja innego karmiciela.

Irysowi daje miesięcznie 30-31 saszetek. I karmę PurinaOne 1,5 kg miesięcznie.Teraz w Biedronce w cenie promocyjnej 18zł za 1,5kg.Muszę kupić na 2 m-ce.

To starszy kot ,w dodatku z Fiv.Niech chociaż ma dobre jedzenie.

Większośc kotów,które karmię to są starsze koty.

Robie bazarek za bazarkiem.na ostanim zarobiłam 14zł. Teraz będzie troszeczkę więcej.Bazarek jest do 12 czerwca.Myślałam,że bazarkami chociaż trochę spłacę dług,Niestety:(

jeśli ktoś może pomóc będę wdzięczna.

 

Bardzo dziękuję również Isabel:) za wpłate na dług  30zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2020 o 08:02, DORA1020 napisał:

Czekamy na pomoc Inspektoratu we Wrocławiu,bez nich nic nie możemy zrobić,nie możemy odebrać kotków

prawdopodobnie maja dużo interwencji,nie wyrabiają czasowo

Niestety, Inspektorat wycofał się z obietnicy asysty w interwencji, podobnie jak inne  lokalne organizacje prozwierzęce, za to wszyscy pełni dobrych rad i instrukcji, w tym  "niech pani założy swoją organizację"- dla mnie hit.

Dobrze że nie wycofała się z obietnicy pomocy pani która była dla nich DT 2 lata temu i de facto uratowała im życie oraz woluntariuszka lokalnego Towarzystwa, która alarmowała o dramacie kotów ale sama też nie była w stanie nic zdziałać.

Zrobiłam wczoraj niemal 1000 km (miałaś racje Dora) , było bardzo trudno, ale koty są już zabezpieczone i dodatkowo udało mi się wynegocjować zabranie innego kota w złym stanie ogólnym, z zapadniętą zropiałą gałką  oczną.

Koty wychudzone, szczególnie ten trzeci, ropne stany zapalne oczu,  u 2 kotów pewnie trzeba usuwać po 1 gałce ocznej, pchły w mega ilości, zapalenie skóry, tasiemiec i inne, świerzbowiec uszny z zapaleniem uszu.... Pierwsze  kroki do weta najbliżej jak się dało.

Koszty (oprócz benzyny) - wet 319 zł/3 koty, karma na początek/3 koty 304 zł, leki i inne wstępne wydatki 98 zł.

Więcej szczegółów dla dobra sytuacji nie napiszę publicznie, ale chętnie udzielę wszelkich informacji na PW lub telefonicznie.

Apeluję też o pomoc z kosztami i organizacją leczenia okulistycznego dla 3 kotów.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Straszne co ludzie potrafią robić.

Baltimoore, jesteś niezwykle dzielna i odważna. Koszty jakie poniosłaś są ogromne.

Mam z 2 bazarków , które robiłam na ogłoszenia, 145 zł . Może je przeznaczyć na koty , jeżeli DORA się zgodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...