Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

10 godzin temu, Isabel napisał:

Esmeralda przeprowadza się jutro z DT w Krakowie do DS w Krakowie. Proszę o kciuki, żeby wszystko się udało i kicia szybko zaaklimatyzowała się w nowym domu. Będzie miała duże mieszkanie do dyspozycji i osiatkowany balkon.

Udało się jej:)

Dziękuję Isabel:) To dzięki Tobie ma dom:)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Baltimoore napisał:

Wpłaciłam 250 zł do lecznicy w Izbicy na konto długu pozostałego po leczeniu postrzelonej śrutem kotki Lusi (zapisanego na DT Kasia).

Slicznie dziękujemy:)

Mam fotki od Pana Jakuba,wysłałam do sue

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, bakusiowa napisał:

Czyli złapały pierwotniaka.

Tak,  jest to potwierdzone w badaniach laboratorynych kału przed i po pierwszej serii leczenia- pisałam o tym.

Prawdopodobnie z giargią długo chodziły zanim trafiły do DS i przez to leczenie jest trudne.

Plus inne dodatkowe okoliczności.

Najważniejsze że DS się nie zniechęca, ale wspieram Pana jak mogę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2020 o 11:25, Poker napisał:

Z bazarków na ogłoszenia będzie ok. 125 zł.

Ale fajnie :)

Dziś później lub jutro dam linki do ogłoszeń, muszę trochę uaktualnić, a na razie biegam.

Inka jedzie w tym tygodniu na sterylkę, a w kolejnym do domu stałego w Krakowie - bardzo dziękuję Isabel <3

Testy ma ujemne i jest super kicią, wszędzie jej pełno. 

inka2.jpeg

Link to comment
Share on other sites

To jest Frania, przecudna burasia z okrągłym pyszczkiem, "kompaktowa", poza tym straszny zbój ;) gryzie ludzi i koty, mamy nadzieję, że powoli jej to przejdzie. Nie gryzie ciągle, ale np. u weta albo gdy inny kot próbuje się z nią bliżej poznać. 

Frania ma ok. 2-3 lata. Jest przeziębiona (gardło), trapią ją też robale, dostała dziś antybiotyk i tabletkę na robale. Nie wiemy, czy nie była sterylizowana, gdy poczuje się lepiej będzie miała zabieg przy okazji którego zostanie wycięty guzek na listwie mlecznej i wysłany na badania histopatologiczne. Wtedy też zrobimy testy, bo obecnie pobranie krwi jest mocno utrudnione. 

Frani można ostrożnie szukać domu i zrobię jej ogłoszenie - jeśli wszystko będzie ok za jakieś 2 tygodnie kicia będzie gotowa do adopcji. 

97cf1019272e7aed1501a70caf797d15.png

7d3d352f8fbef9b76c78323e9d758f7b.png

80821060fd2b8a0b88b8c5afb6a4d1b5.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...