Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Marmurek w bezpiecznej lokalizacji za łóżkiem daje się głaskać i nawet nadstawia kolejne miejsca do głaskania :))

Tofik śmiały, biega z ogonkiem do góry jak z antenką, wesoły, okrąglutki,  tylko kupki nie teges.

Konsultowany telefonicznie u wetów, zalecenia wdrożone.

Zawiozłam też karmę RC Gastrointestinal, ale na nią się nie rzuciły :))

Dzisiaj zobaczymy jakie efekty.

Link to comment
Share on other sites

Nie wolno kota prowadzić na obroży !!!  kot ma tętnice pod skórą i bardzo łatwo od obroży mogą się zacisnąć. Kiedyś nie byłam tego świadoma i o mały włos kot by zginął. Trzeba założyć kocie szelki.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Isabel napisał:

Dora ma zepsuty nie tylko komputer, ale i telefon :(

Punkt w którym by ewentualnie naprawili komputer nieczynny z wiadomej przyczyny. Telefonów nie odbierają. Myślałam,że może tak po cichu można będzie coś załatwić.. Może ktoś ma  zbędny komputer na chodzie?

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, bakusiowa napisał:

Punkt w którym by ewentualnie naprawili komputer nieczynny z wiadomej przyczyny. Telefonów nie odbierają. Myślałam,że może tak po cichu można będzie coś załatwić.. Może ktoś ma  zbędny komputer na chodzie?

A może ktoś ma jakiś starszy, nieużywany, ale sprawny telefon lub smartfon?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...