Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dzisiaj udało się odłapać na sterylkę siostrę tych tam powyżej, śliczną kicię białą z czarną strzałką na łepku. Koteczka dobrze czuje się po zabiegu, jest u mnie w kenelu (kenel zakupiony dzięki środkom z bazarku zorganizowanego przez bakusiową, podobnie jak klatka łapka która już do mnie idzie <3) 

Mała jest bardziej dzika niż bracia, nie agresywna, ale przerażona, póki co nic jeszcze nie zjadła :( 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, sue napisał:

Dzisiaj udało się odłapać na sterylkę siostrę tych tam powyżej, śliczną kicię białą z czarną strzałką na łepku. Koteczka dobrze czuje się po zabiegu, jest u mnie w kenelu (kenel zakupiony dzięki środkom z bazarku zorganizowanego przez bakusiową, podobnie jak klatka łapka która już do mnie idzie <3) 

Mała jest bardziej dzika niż bracia, nie agresywna, ale przerażona, póki co nic jeszcze nie zjadła :( 

Dobrze,że udało sie złapać koteczke i wysterylizować

ze złapaniem nie było problemu,kicia nie widziała łapania braci,więc weszła ufnie do łapaka

aż juz kawalerka schodziła sie do niej

koteczka jest śliczna,niestety dzikusek,gdyby nie to,myslę,że szybko by znalazła dom

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Na jakie konto wpłacić skromny grosik z bazarku ?

Na moje,może uda mi sie chociaż trochę spłacić dług za karmę

Poker dziękuję Ci za paczkę pomocową:) dla ludzi i zwierzków

ubrania dostana potrzebujący,a kocyki,poduszeczki,ręczniki,posłanka i inne.... potrzebujące zwierzaki

sue,Kasia oddam część rzeczy dla kociaków,dla starszej pani ze wsi,która prosiła  o posłanka dla kotków również coś sie dostanie

bardzo Ci dziękuję:) bo nawet kupowanie tych rzeczy w ciuchlandach to duży koszt

ostatni zapas takich rzeczy oddałam Kasi na tymczas

dostałam równiez od sąsiadki duzy drapak,naprawdę duży i ciężki,szeroki,z budką,hamakiem i w tym kilka drapaków

no super:)  oddam na tymczas sue

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, sue napisał:

Bardzo dziękuję Baltimoore za wpłatę 270 zł - dziś uregulowałam dług za testy i szczepienia Tofika i Karmelka. Długu już nie ma, konto czyste. A tu kociaki szczęśliwe brykają sobie

215c2ab29e1ac042d3ff970f1f76c8b0.png

4e1d11cf98f239a966299f2e19df5a56.png

251272ad63f1394c64ac1a836175ca2d.png

Kotki śmietnikowe

prawda,że śliczne:)

Kasia otworzyła kenel i kotki buszuja po łazience

gdyby nie były białaczkowe to pewnie ganiałyby po całym Kasinym domku:)

nie wiedziały do tej pory co to zabawa,zabawki,ciepło i przytualanka od człowieka

chociaz ja czasami brałam Tofika na ręce i go głaskałam,strasznie fajny kociaczek

Kasia ma filmik z kotaki,ale nie potrafi wstawić

Link to comment
Share on other sites

f6b4029fe92794e645d2bbe5578ac293.png

Koteczka

Tak się boi, że mogę ją dotknąć, pogłaskać, a ta się tylko troszeczkę odsuwa i kuli uszy... Jeszcze nic nie zjadła, mam nadzieję, że do jutra zaskoczy. Poprzednie dzikuski wychodziły do jedzenia po dwóch dniach albo i później ;/ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, bakusiowa napisał:

Ponieważ Baltimoore spłaciła dług u weta, a bazarek zrobiłam na ten cel, zmieniam cel - zbieramy teraz na kolejny dług -

Dzisiaj na zabieg pojechały dwie koteczki od Piotrka, do zapłacenia będzie 250 zł. Później wrzucę fakturę. 

U Piotrka nie ma już kociaków, została jedna kotka do sterylizacji, nowy podrzutek

3a7be28d1c536c2602bf87e788683163.png

Ładna szylcia, młoda, taki podrostek, ale też trzeba będzie ciąć. Dzikawa, jest od niedawna, nie za bardzo podchodzi i unika kontaktu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Brawo dla Maciusia, taki śliczniutki, bielutki :))

Ma więcej ruchu najwyraźniej i troszkę zeszczuplał albo zmienił sylwetkę :))

Dzięki za opiekę nad nim i czarnym Czarusiem, Guccio :)))

Maciuś z Czarusiem to wspaniałe kocurki.

Czaruś typowy miziuch i przytulas.

Maciuś-wszędzie w domu obecny,ciekawski.

Dobrze nam razem:Dwa koty,dwa psy i  dwa my.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Koteczka (roboczo nazwałam ją Jowita, nie wiem jakoś mi tak pasuje) w nocy zjadła i kolejną porcję też. Okropna ulga ;)

Kotki Piotrka po wczorajszej sterylizacji również czują się dobrze, mam nadzieję, że niedługo uda się coś zadziałać z ostatnią podrzuconą koteczką i nie pojawią się żadne nowe kocięta. Choć niestety podejrzewam, że jakiś frędzel znów podrzuci mu kota, skoro mają to w zwyczaju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sue napisał:

Koteczka (roboczo nazwałam ją Jowita, nie wiem jakoś mi tak pasuje) w nocy zjadła i kolejną porcję też. Okropna ulga ;)

Kotki Piotrka po wczorajszej sterylizacji również czują się dobrze, mam nadzieję, że niedługo uda się coś zadziałać z ostatnią podrzuconą koteczką i nie pojawią się żadne nowe kocięta. Choć niestety podejrzewam, że jakiś frędzel znów podrzuci mu kota, skoro mają to w zwyczaju. 

Ciesze się,że Jowitka ma apetyt:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...