Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Ależ trójpak ma świetny dom :) Na pewno im raźniej.

Dnia 28.12.2019 o 20:59, Baltimoore napisał:

To jest link do dzisiejszych zdjęć kotki Migotki w DT u Isabel.

https://photos.app.goo.gl/T1Y2Soto4rHK9GjC8

Można sobie wybrać najładniejsze, zawrót głowy choć i tak zdjęcia nie oddają urody i migotliwości Migotki.

Jest przecudna, wesoła, przyjacielska, proludzka i prokocia, towarzyska i ciekawska. Raczej drobna, oceniamy że ma 8-9 miesięcy.

Isabel bardzo dba o nią :))

Super, bardzo Ci dziękuję! Przejrzę i podmienię zdjęcia w ogłoszeniu. Na jakie miasta jest ogłaszana? Ja ogłaszam na prośbę Isabel w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, sue napisał:

Do domu dzisiaj pojechały: Tola (od Piotrka) i Rudolf, ostatni z dzieci Malinki. Pani która adoptowała Tolę wraz z mężem przyjechali z Warszawy do Izbicy i zabrali również Rudolfa - później przekazali go nowej rodzinie :)

Oba domki bardzo zadowolone, a ja już mam zdjęcie Toli, straszne z niej maleństwo ale na pewno urośnie wśród kochających ją osób

4a7b50d5f5339393cfc7191992515949.png

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maciuś i Czarek mają się bardzo dobrze.Po kilku dniach co do Czarka przestałam się martwić.To kot wyjątkowo towarzyski,miziasty,ciągle przy człowieku.Maciuś dopiero po tygodniu zaczął wygladać ze swoich cichych miejsc.Na początku nieśmiało.Z dnia na dzień zaczął coraz śmielej poruszać się po domu.Przeszedł z nocnego trybu życia na dzienny.Któryś dzień z kolei jest cały dzień widoczny.Dzisiaj otarł się o psa z ogonkiem w górze.

Apetyt dopisuje.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, guccio napisał:

Maciuś i Czarek mają się bardzo dobrze.Po kilku dniach co do Czarka przestałam się martwić.To kot wyjątkowo towarzyski,miziasty,ciągle przy człowieku.Maciuś dopiero po tygodniu zaczął wygladać ze swoich cichych miejsc.Na początku nieśmiało.Z dnia na dzień zaczął coraz śmielej poruszać się po domu.Przeszedł z nocnego trybu życia na dzienny.Któryś dzień z kolei jest cały dzień widoczny.Dzisiaj otarł się o psa z ogonkiem w górze.

Apetyt dopisuje.

Super :) Wspaniale, że dałaś im domek. Może niedługo pokażesz jakieś zdjęcia? Z Maćka na pewno za jakiś czas wyjdzie domator, już robi postępy :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

DS znalazła koteczka Luna,na tymczasie u Kasi.

W piatek Olena zrobi wizyę pa,bardzo dziękuję:)

I wtedy kicia pojedzie do domku.

Poproszę Baltimoore o szukanie transportu przez balablacar.

ale napewno będzie to transport z Zamościa  i będzie problem z dowiezieniem kici do Zamościa

W niedzielę mogłyby jechac dwie koteczki z Izbicy do DT  do Krakowa.

I tez mam problem...kto je przywiezie z Izbicy do Szczeb rzeszyna.......

Znalazłam również DS  dla koteczki od Krystyny....na szczęście Lublin,więc może nie będzie kłopotów z transportem

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, DORA1020 napisał:

Przepraszam Olena,mam chorego psiaka i od kilku dni zawrót głowy

Wiem:(

Pani młoda,  świeżo po studiach, mieli kota 19 lat też adoptowanego, psiaka mają rodzice, mieszkanie własnościowe, balkon i okna zostaną zabezpieczone, gdyż teraz trwa remont elewacji i trzeba było wszystko posprzątać z balkonów, kotek będzie miał zabawki, drapaki, pani zna sie też na roślinach, które moga szkodzić zwierzętom i usunie je, w razie wakacji kotem zajmie się sąsiadka, pani także myśli w przyszłości o dokoceniu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...